Stránka 18 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 26 led 2008 00:53
od HUJER 4x4
Tak jsem se právě vrátil z hradu...ehm, teda co to kecám, z trati, poslední info: ZULU : 00:55 , Sobota 26.1.2008, trať v super špica stavu!!!! Tvrdo-umrznuto, všecvhno sjízdné, místy do 20 cm bahna, no luxus, pifko delikatesní, rum a jiné pochutiny taktéž, a proto že kvůli srazu ráno pendluji od 6 ráno- poslední doplnění zásob, tak jdu vyspat těch pár pif abych byl ráno OK, tak zdar dopoledne mládeži,
PS: na trati jsem od 8 ráno a čekám Gdo dorazí první, ZDARY, Vojta

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 26 led 2008 03:05
od premek_k
No, sice zrovna vyrážím, ale první tam asi nebudu.

Už je to tady !, už je to tady !, ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 26 led 2008 05:50
od Milda
Startujeme : " Motory natočit :!: " Směr JIH :!:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 26 led 2008 06:49
od Pavel Mirtl
HOFICI3 píše:Tak si to tam užijte,hlavně ve zdraví zpět do stájí.Pro mně je to daleko i když jsem hodně váhal a chvílema byl rozhodnutej že pojedu.Místo toho začínam moje neoblíbené kolečko mezi finančním úřadem,sociálkou,pojišťovnou,účetní a kanceláří.A protože jsem typický český podnikatel,tak tento víkend vzpomínam,hledam a nenacházim účty které potřebuju a už dávno měli být správně založené. Prostě rodeo.
Tak se tam mějte a už se těšim na foto a video.Až bude něco v severních čechách tak jedu
Já jedu,daně už mám zaplacený :mrgreen: Moje smůla je ta že v létě čas nemám a teď když mám čopra tak vůbec.
Taky to mám kousek,Myslím si že se dá okolo 250-300 kiláků zkousnout,spíše je to otázka času. :)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 26 led 2008 08:20
od Aleš-Cat
Já to mám kousek,takže po 10.00 jsem tam jako na koni......zdraví Aleš-------CATERPILLAR VODŇANY team...............

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 26 led 2008 08:26
od Pavel Mirtl
Jasně Aleši :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 27 led 2008 07:48
od Pavel Mirtl
Vojtovo sraz perfekt,trať,počasí,zajištění,další známí,aj.Klobouk dolů za překvápko Paťo a spol.z východu vč. Přemka od Třince..Jo a to že dnes prší-alespoň vošploucháte spodek při cestě domů :mrgreen:Mno a příště jedeme zas třebas Bratronice a nebo kde to bude.Jo a ani jsem nedal ahoj Petrovi a Jitce takže AHOJ!!!!!

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 27 led 2008 14:16
od PETR&JITKA
Poděkování Vojtovi a celému teamu za super sobotu :wink:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 27 led 2008 14:22
od rescuer
Připojuji se s poděkováním, bylo to tam opravdu super, všichni 3 sme se suprově pobavily. Už se jen těším na fotečky a videal :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 27 led 2008 14:51
od HUJER 4x4
Tak srazík byl zhruba před hodinkou ukončen,a chtěl bych Poděkovat všem, kteří se zůčastnili, takže v Sobotu dorazilo 31 strojů a dnes jich bylo na trati ještě 12 skalních a z tohohle celkového počtu bylo cca 20 Fronter, tak doufám, že všichni vpořádku dorazili do svejch doupat a pokud se akcička líbila a bude zájem, můžeme akci třeba v Létě zopakovat, jo a na nějakou fotéčku bych se tady také rád podíval :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 27 led 2008 16:39
od Marek
Jo,sraz supr.Péra vydržela,mlhovka KO jinak OK.Zdravim B53.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 27 led 2008 19:30
od Jirka z Petrovic
Ahoj kluci,holky a mile deti :) Jsme moc radi ze jsme se srazu v Horazdovicich zucastnili a poznali spoustu FAJN lidi!!! :grin: Dojeli jsme v poradku a tesime se na dalsi AKCI!!!

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 27 led 2008 19:49
od *pt*
tiez som uz v poriadku dorazil .
zraz bol super!
som rad ze sa mi podarilo ukazat sa, a ze sme sa zas videli ;)

tak dovi na dalsich akciach offroad-frontera clubu 8)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 27 led 2008 19:52
od pato
Už som tiež doma cesta v pohode.Som rád,že som Vás osobne spoznal.Paťo-Divoch

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 27 led 2008 20:06
od premek_k
Klucí přemcí dorazili v pořádku. Děkuji za skvěle zorganizovaný sraz a těším se na fotky a videa. A taky na další akci ...