Stránka 17 z 17

Re: Zubové spojky nábojů předních kol (volnoběžky)

Napsal: 04 úno 2016 21:18
od Janeš Petr
Jožin z Bažin píše:Dneska jsem hodil auto na dílenskej hever a nastartoval. Když zamotám levým nebo pravým kolem, tak se motají polosy. Co se točí v difu nevím, tam není vidět a kardan stojí. :wink:
kdyby se to točilo celé, točil by se kardan. když kardan stojí, znamená to, že se to protáčí na satelitech - takže bez ložisek, jen tak, kov na kov, téměž bez oleje, protože talířové kolo stojí a žádná olejová mlhovina v prostoru neni.... béčko mi nesmí u baráku ani projet :)

Re: Zubové spojky nábojů předních kol (volnoběžky)

Napsal: 04 úno 2016 21:44
od palo frontera
Mne to tiez tak vychadza. Jedine ak by boli satelity na ihlovich loziskach a skrina diferaka bola naplnena po vrch štrichom. Ale tomu neverim :grin: