Re: Zubové spojky nábojů předních kol (volnoběžky)
Napsal: 04 úno 2016 21:18
kdyby se to točilo celé, točil by se kardan. když kardan stojí, znamená to, že se to protáčí na satelitech - takže bez ložisek, jen tak, kov na kov, téměž bez oleje, protože talířové kolo stojí a žádná olejová mlhovina v prostoru neni.... béčko mi nesmí u baráku ani projetJožin z Bažin píše:Dneska jsem hodil auto na dílenskej hever a nastartoval. Když zamotám levým nebo pravým kolem, tak se motají polosy. Co se točí v difu nevím, tam není vidět a kardan stojí.![]()