Stránka 17 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 23:35
od rescuer
pavel.s píše:reskue OK
jak sednu do auta budu CB10
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 led 2008 12:41
od rescuer
Takže pánové,
Dneska mám odpolední, to znamená, že z práce příjdu ve 23hod a ve 4hod už vstávám abych vás posbírál... Takže:
na internetu mne už neuvidíte, uvidíme se až na srazu. Pokud by někdo snad něco potřeboval, nějaké nutné dotazy tak 736 770 238 pokud to nebudu brat, hoďte SMS vo co de a v noci vám odpovím. Změny tu žádné nevidím, takže jak sme se dohodly vás budu sbírat po cestě.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 led 2008 12:52
od modrasek
vojtech.kloud píše:Milda píše:Já se taky těším, ale mrzí mě, že nejsou v seznámku ti slíbení Humři nebo Houmři, či jak se to zvíře zove. Neříkals Vojto, že se přijedou předvést? Možná přijedou utajeně. Vidím tam plno Patron, Panděr, Myší a jiných dravců. Útěchou mi je, že tam snad dorazí Lukáš s Wraníkem.

Tak sice nějaké překvápko pro Fronteráky bude, ale bohužel Houmři nebudou

, a sice: měli dorazit 2 kousky, ale myslím si, že nějaké překvápko se dostaví a že srandy bude kopec,no něco málo je nachystáno i na večer

, což tu není nikde uváděno.... záměrně

....Mildo a ostatní, tak na tohohle Houmra jste se těšili?

no, možná to překvápko od Vojty bude nějaké podobné

....tak si to tam užijte
Hummer.gif
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 led 2008 14:31
od modrasek
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 led 2008 18:44
od václav
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 led 2008 19:12
od Slaava
Užíte si sraz, kolegové!
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 led 2008 19:18
od václav
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 led 2008 21:12
od Pavel Mirtl
Díky chlapi.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 led 2008 22:31
od Nimrod
Pánové a případné dámy, omlouvám se, ale bohužel se srazu nezůčastním.

Bohužel na poslední chvíli došlo k nejhoršímu. Předvčírem mě ulehla malá s horečkama a dneska v poledne mladej a teď večer ve finále i moje drahá polovička. Takže je tímto ze mě od této chvíle muž v domácnosti a musím se starat o celou rodinu. Pokusím se Vám tam poslat alespoň trička a samolepky.

Moc se všem omlouvám a strašně, ale strašně Vám přeji aby se Vám sraz vydařil a vše vyšlo dle plánu a všichni se vrátili v pořádku a ve zdraví a minimálními škodami na svých miláčcích domů.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 led 2008 22:34
od Pavel Mirtl
Jasně,hlavně ať jsou brzo zdrávi.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 led 2008 22:57
od Hofik
Tak si to tam užijte,hlavně ve zdraví zpět do stájí.Pro mně je to daleko i když jsem hodně váhal a chvílema byl rozhodnutej že pojedu.Místo toho začínam moje neoblíbené kolečko mezi finančním úřadem,sociálkou,pojišťovnou,účetní a kanceláří.A protože jsem typický český podnikatel,tak tento víkend vzpomínam,hledam a nenacházim účty které potřebuju a už dávno měli být správně založené. Prostě rodeo.
Tak se tam mějte a už se těšim na foto a video.Až bude něco v severních čechách tak jedu
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 26 led 2008 00:40
od modrasek
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 26 led 2008 00:44
od modrasek
HOFICI3 píše:Tak si to tam užijte,hlavně ve zdraví zpět do stájí.Pro mně je to daleko i když jsem hodně váhal a chvílema byl rozhodnutej že pojedu.Místo toho začínam moje neoblíbené kolečko mezi finančním úřadem,sociálkou,pojišťovnou,účetní a kanceláří.A protože jsem typický český podnikatel,tak tento víkend vzpomínam,hledam a nenacházim účty které potřebuju a už dávno měli být správně založené. Prostě rodeo.
Tak se tam mějte a už se těšim na foto a video.Až bude něco v severních čechách tak jedu
hele hele nedělej, já jsem účetní a někteří ti zhovadilci mi ty papíry nosí právě teď, TAKŽE:výmluvy!!!! Kdyby jsi chtěl....sorry

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 26 led 2008 00:46
od modrasek
VOJTO.....držím pěsti, tuhletu sbornou mít na starosti!!! hodně štěstííííí...už se těším na fotečky!!!