Stránka 16 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 16:01
od B53
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 16:06
od B53
PRIMÁRNÍ: 720/561 786 (autotelefon)
SEKUNDÁRNÍ: 736/770 238 (krizový, kdykoli)[/quote]
Co šílíš. Vánoce už byly tak to tak neprožívej.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 16:32
od HUJER 4x4
Milda píše:Já se taky těším, ale mrzí mě, že nejsou v seznámku ti slíbení Humři nebo Houmři, či jak se to zvíře zove. Neříkals Vojto, že se přijedou předvést? Možná přijedou utajeně. Vidím tam plno Patron, Panděr, Myší a jiných dravců. Útěchou mi je, že tam snad dorazí Lukáš s Wraníkem.

Tak sice nějaké překvápko pro Fronteráky bude, ale bohužel Houmři nebudou

, a sice: měli dorazit 2 kousky, jeden černej 6,5l diesel, ten je bohužel zaneprázdněn a druhej taktéž 6,5l ale Benzín!!! (to je docela raritka), ale ten má KO brzdič a světe div se, v Budějcký mototechně nemaji brzdovej třmen na Hummer H1, 6.5l benzin, což nepochopim, na takhle běžný auto a nemaji to skladem

, tak musí počkat než mu to objednaji přes centrální sklady v Hamburku z Ameriky, aby mu to za měsíc přišlo z Číny...... jak je v současné době zvykem

, tak doufám, že to nikoho neodradí, že tyhle megalomanský dinosauři nepřijedou, ale myslím si, že nějaké překvápko se dostaví a že srandy bude kopec,no něco málo je nachystáno i na večer

, což tu není nikde uváděno.... záměrně
Co se trati týče, tak majiteli trati už týden stojí vlasy hrůzou, ale jak psal, s počasím nic nenaděláme

, dle mého je trať v naprosto pro nás luxusním stavu, bláto,bahno,podmáčené,klouzavé........ de lukse
tak nezapomeňte: karimatku,spacák,přezůvky a pevnou obuf, ať si tam někdo nezláme běhy, až tam někde pojede po prdeli dolů

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 16:35
od HUJER 4x4
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 16:47
od Milda
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 17:18
od Pavel Mirtl
Hlavně ať všichni dobře dorazí na sraz i zpět do doupat.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 17:22
od HUJER 4x4
Pavel Mirtl píše:Hlavně ať všichni dobře dorazí na sraz i zpět do doupat.

Tak tak
HLAVNĚ V KLIDU A POHODĚ,AŤ SE NESTANE NĚJAKEJ PRŮSER!!!!!!!!
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 17:53
od HUJER 4x4
DŮLEŽITÉ:
VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSEM NESTIHL DO SRAZU DODĚLAT EXPEDIČNÍ ZAHRÁDKU NEMÁM JEŠTĚ NAMONTOVANÉ CB, TAKŽE SI NĚKAM POZNAČTE MŮJ TELEFON,PRO PŘÍPAD POTŘEBY, ZA CB SE OMLOUVÁM,ALE ČASOVĚ NEBYLO MOŽNÉ TO STIHNOUT
606 913 282
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 20:52
od Janeš Petr
no,zajel jsem se dneska na tu trať podívat,tak můžu to kvalitní bláto hlavně v horním úseku jen potvrdit......
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 21:02
od kuchař
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 21:52
od HUJER 4x4
Tak mládeži, se tu s Váma loučim a vyrážim do horažďovic a ráno od 8 jsem na trati a připravuji rekvizity nezbytně nutné na náš srazík, jako dřevo na oheň a knaky, piFko a další veledůležité věci, tak ZDAR F SOBOTU!!!!!!!
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 22:46
od rescuer
To je vocas ten vojta... To je takový problém za 300 koupit magnetku?
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 23:03
od pavel.s
Magnetku bych mu moh pučit,ale je to trochu z ruky.
reskuere jestli vstanu tak budu ve 3/4 v Solnici.Jinak jedu solo.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 23:11
od rescuer
pavel.s píše:Magnetku bych mu moh pučit,ale je to trochu z ruky.
reskuere jestli vstanu tak budu ve 3/4 v Solnici.Jinak jedu solo.
4:40 vyjíždíme od nás, vsolnici můžeme být někdy kolem 4:45, mrknu po tobě na té benzince jak posledně, pokud tě tam nezahlídnu, jedu :-)
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 23:32
od pavel.s
reskue OK