Stránka 15 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 17:47
od HUJER 4x4
Milda píše:
vojtech.kloud píše:........... A JÁ PŘIJEDU VLAKEM :lol: :lol: :lol:
No snad sis nemyslel, že bys zůstal doma :shock: :?: Hlavně abys přijel :!: Kdo by se tam o nás - chudinky vod rodin wopuštěný - staral :?: :?: :?: :shock:
Jéééééjej, to bych asi pěkně nasral půl republiky, kdybych nepřijel a seděl doma u telky :lol: :lol: :lol:


No tak já teda přijedu :wink: :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 17:50
od Milda
Vojta : 72 peoples and 44 cars....
To jsem rád, žes to spičítal za mě. Já se tu s tím násobím, algoritmuju, vodmocňuju a pomocňuju wod rána, ale furt mi to nevychází, abych tam ještě vecpal někam tříkolku pro vnučku. :?
No tak hold bude muset jezdit froňou místo mě. No :(

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 17:51
od Milda
vojtech.kloud píše:Jéééééjej, to bych asi pěkně nasral půl republiky, kdybych nepřijel a seděl doma u telky :lol: :lol: :lol: No tak já teda přijedu :wink: :mrgreen:
Kdyby jenom půl...... :roll: Víš co píplů bude stát ráno frontu na bulvárni tisk (úmyslně nejmenuju Blesk) a pak u bedny na motožurnálový programś :?: :?: :?: To bys taky mohl skončit místo na Svatu až ve Štrósburgu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 17:56
od HUJER 4x4
abych tam ještě vecpal někam tříkolku pro vnučku. :?
No tak hold bude muset jezdit froňou místo mě. No :([/quote]

Nezapomeň, že si vezeš domu tu bednu na přežití, a ta se vejde pouze se sklopenejma zadníma sedačkama, tak aby pak vnučka neseděla v bedně :roll:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 23 led 2008 10:50
od rescuer
NA SVATU JE PLNO - ZÁVĚREČNÁ AKTUALIZACE


!!! POZOR !!! Ruším zastávku Rychnov nad Kněžnou pro neúčast, Protivínem, bude nejspíš jen průjezd pokud se neozve jiný konvoj že má zájem se tam s náma srazit. !!!



2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou

2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''

04:40 Byzhradec - odjezd
06:44 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice



konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238


Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
- Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera
Vodňany

Nabírám kamošku - buď se oddělím a doženu vás, nebo pojedete semnou (zajížďka 1km) cesta vede okolo Vodňan, né přes.

Aktuální stav:

Havlíčkův Brod
Paťas - 1x Frontera
Pelhřimov
Přemek - 2x Frontera
Honzík - 1x Frontera
........ - 1x Pajero Wagon
Vodňany
Monika - pěšky (poběží za mým autem :twisted: )

Doufám už poslední aktualizace. Má-li někdo zájem, přidat se k našemu konvoji, musí tak učinit na některém z výše psaných bodů, nebo prostě si nás po cestě dohonit...

HAW :twisted:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 23 led 2008 21:42
od HUJER 4x4
:mrgreen: tak co chachaří :mrgreen: už se chystáte na wýkend :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 23 led 2008 21:46
od Pavel Mirtl
Myslím že se těšíme všichni,pár žvanilů možná nepřijede,nic nenaděláš.Slunce v duši :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 23 led 2008 22:16
od Milda
Já se taky těším, ale mrzí mě, že nejsou v seznámku ti slíbení Humři nebo Houmři, či jak se to zvíře zove. Neříkals Vojto, že se přijedou předvést? Možná přijedou utajeně. Vidím tam plno Patron, Panděr, Myší a jiných dravců. Útěchou mi je, že tam snad dorazí Lukáš s Wraníkem. :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 23 led 2008 22:47
od rescuer
doupravím konvojmobil konvoje KRKONOŠE


AKTUALIZACE KONVOJ-MOBILŮ:

PRIMÁRNÍ: 720/561 786 (autotelefon)
SEKUNDÁRNÍ: 736/770 238 (krizový, kdykoli)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 led 2008 05:41
od patas
ty brdo rescuere neblbni s tema cislama to uz aby si pomalu vydal svoje zlate stranky :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 led 2008 06:01
od Pavel Mirtl
Paťas nech ho,von to chce mít zasichrovaný. :grin:A vošéfovaný :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 led 2008 09:47
od premek_k
Spíš by mě zajímalo, v jakém stavu je dráha :twisted: :twisted: :twisted: Vzhledem k počasí to bude asi pěkný mazec :twisted: :twisted: :twisted:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 led 2008 11:05
od Milda
No dyť jo. :!: .....Vo vo vo vo tom to jé, no néééé :?: Aspoň Vojta nebude muset rybářům vypouštět kapříky, aby bylo kde bahnit a místo toho je může třeba poslat nějakýmu sudímu na fotbálku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 led 2008 11:09
od rescuer
patas píše:ty brdo rescuere neblbni s tema cislama to uz aby si pomalu vydal svoje zlate stranky :mrgreen:
A víš že sem o tom už uvažoval? :lol: :twisted:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 led 2008 15:33
od Pavel Mirtl
No tady na Plzeňsku je nyní 10°na nulou ,to bude prasárna/pro někoho paráda/ :shock: