Stránka 15 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 17:47
od HUJER 4x4
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 17:50
od Milda
Vojta : 72 peoples and 44 cars....
To jsem rád, žes to spičítal za mě. Já se tu s tím násobím, algoritmuju, vodmocňuju a pomocňuju wod rána, ale furt mi to nevychází, abych tam ještě vecpal někam tříkolku pro vnučku.
No tak hold bude muset jezdit froňou místo mě. No

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 17:51
od Milda
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 17:56
od HUJER 4x4
abych tam ještě vecpal někam tříkolku pro vnučku.
No tak hold bude muset jezdit froňou místo mě. No

[/quote]
Nezapomeň, že si vezeš domu tu bednu na přežití, a ta se vejde pouze se sklopenejma zadníma sedačkama, tak aby pak vnučka neseděla v bedně

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 23 led 2008 10:50
od rescuer
NA SVATU JE PLNO - ZÁVĚREČNÁ AKTUALIZACE
!!! POZOR !!! Ruším zastávku Rychnov nad Kněžnou pro neúčast, Protivínem, bude nejspíš jen průjezd pokud se neozve jiný konvoj že má zájem se tam s náma srazit. !!!
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
06:44 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238
Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
- Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera
Vodňany
Nabírám kamošku - buď se oddělím a doženu vás, nebo pojedete semnou (zajížďka 1km) cesta vede okolo Vodňan, né přes.
Aktuální stav:
Havlíčkův Brod
Paťas - 1x Frontera
Pelhřimov
Přemek - 2x Frontera
Honzík - 1x Frontera
........ - 1x Pajero Wagon
Vodňany
Monika - pěšky (poběží za mým autem

)
Doufám už poslední aktualizace. Má-li někdo zájem, přidat se k našemu konvoji, musí tak učinit na některém z výše psaných bodů, nebo prostě si nás po cestě dohonit...
HAW

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 23 led 2008 21:42
od HUJER 4x4

tak co chachaří

už se chystáte na wýkend

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 23 led 2008 21:46
od Pavel Mirtl
Myslím že se těšíme všichni,pár žvanilů možná nepřijede,nic nenaděláš.Slunce v duši

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 23 led 2008 22:16
od Milda
Já se taky těším, ale mrzí mě, že nejsou v seznámku ti slíbení Humři nebo Houmři, či jak se to zvíře zove. Neříkals Vojto, že se přijedou předvést? Možná přijedou utajeně. Vidím tam plno Patron, Panděr, Myší a jiných dravců. Útěchou mi je, že tam snad dorazí Lukáš s Wraníkem.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 23 led 2008 22:47
od rescuer
doupravím konvojmobil konvoje KRKONOŠE
AKTUALIZACE KONVOJ-MOBILŮ:
PRIMÁRNÍ: 720/561 786 (autotelefon)
SEKUNDÁRNÍ: 736/770 238 (krizový, kdykoli)
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 05:41
od patas
ty brdo rescuere neblbni s tema cislama to uz aby si pomalu vydal svoje zlate stranky

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 06:01
od Pavel Mirtl
Paťas nech ho,von to chce mít zasichrovaný.

A vošéfovaný

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 09:47
od premek_k
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 11:05
od Milda
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 11:09
od rescuer
patas píše:ty brdo rescuere neblbni s tema cislama to uz aby si pomalu vydal svoje zlate stranky

A víš že sem o tom už uvažoval?

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 led 2008 15:33
od Pavel Mirtl
No tady na Plzeňsku je nyní 10°na nulou ,to bude prasárna/pro někoho paráda/
