Stránka 14 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 23:11
od rescuer
honzík píše:pro rescuera:

takže my jedeme z pelhřimova a budeme tam dle harmonogramu........
uz ted se tesime

OK, taky se těším, doufám že máš CB :-)
h.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 23:16
od rescuer
VOJTA: Asi pojedeme jen na sobotu. spát nebudem nejspíš,pokud ano, bude se rozhodovat až na místě (bereme všežravýho psa). Takže s náma na noc spíš nepočítej.

1Frontera
2lidi (možná 3) a jen sobota, 2 možná i neděle.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 23:24
od rescuer
AKTUALIZACE AŤ SME POŘÁD NA OČÍCH

1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou


1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''


04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice


Pokud se sejdeme dřív, odjezdy budou dřív. Do Havlbrodu, možná dorazím dřív, pokud se ke mě ještě nepřifaří někdo odsud... no jo no ta 3.2 prostě jede... :twisted: :lol:

Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.

konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238


Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
- Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera


Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).

Hlaste se další prosím. (pokud sem někoho zapoměl tak mi dejde pár facek)

!!!POZOR!!! Zastávky zde psané, na kterých nikoho nebudeme nabírat pouze projedeme!!!

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 23:46
od modrasek
...lidičky!!! je úžasný sledovat,jak to tu graduje s blížícím se termínem :wink: :wink: :wink: nejste náhodou tak trošku na to ježdění nadržení :?: :?: :?:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 23:49
od Pavel Mirtl
Ne :shock: :wink:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 07:48
od modrasek
já se omlouvám za nevhodný výraz :oops: :oops: myslela jsem: natěšení :wink: :grin: :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 13:40
od kuchař
Takže Mildo já se připojim u Plzně :grin: . Už se na vás těším.
A kvůli tomuhle srazu jsem si pořídil i CB :grin: .
Konvoj Západ asi nemá smysl :( ,ale přesto pokud se někdo najde tak jedu Aš, Mar.Lázně,Plzeň,Konvoj Sever :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 14:21
od Pavel Mirtl
Ahoj Kuchaři,západ ne ale konvoy severozápad,to by byla bomba i když Rogers se nezůčasní :lol:,to by se mi Mildo tůze líbilo. :P

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 14:23
od kuchař
tak mi napiš trasu

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 14:25
od Pavel Mirtl
kuchař píše:tak mi napiš trasu
Trasa je stejná/Mildova/,já naskakuji v Plzni.PM.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 14:28
od kuchař
OK :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 14:53
od Milda
kuchař píše:Takže Mildo já se připojim u Plzně :grin: ....
A kvůli tomuhle srazu jsem si pořídil i CB :grin: ..... Pokud se někdo najde, tak jedu Aš, Mar.Lázně,Plzeň :grin:
Výborně pardále. Tak by nás teda mělo ze z Plzně od KFC v 9:30 odjíždět v koloně zatím 8 až 10 vozů.Viz list 13/č2.
Nikdo jiný se zatím neozval, i když věřím, že od Prahy po D5 pojede asi víc vozů. Mata.rc vyjede prý později a bude kolonu dojíždět někde na D5.
A to CB určitě oceníš a využiješ nejen na srazech. Já ho poslouchám víc než rádio FM :lol: :lol: :lol: Tak v sobotu zdar :wink:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 17:21
od HUJER 4x4
........... A JÁ PŘIJEDU VLAKEM :lol: :lol: :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 17:43
od Milda
vojtech.kloud píše:........... A JÁ PŘIJEDU VLAKEM :lol: :lol: :lol:
No snad sis nemyslel, že bys zůstal doma :shock: :?: Hlavně abys přijel a nezapomeň, F kolik ti to jede :!: A Kdo by se tam o nás - chudinky vod rodin wopuštěný - staral :?: :?: :?: :shock:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 22 led 2008 17:45
od HUJER 4x4
NA SVATU JE PLNO


Tak mládeži, máme ne Svatu plno, gdo se nepřihlásil, má smolíka, no dobře,no, tak ještě jedno,maximálně dvě auta, pokud by někdo ještě z nepřihlášenejch chtěl přijet, ale jinak je fakt vyprodáno


PRO INFO:

72 WOSOP

44 FROUDŮ