Stránka 14 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 21 led 2008 23:11
od rescuer
honzík píše:pro rescuera:
takže my jedeme z pelhřimova a budeme tam dle harmonogramu........
uz ted se tesime
OK, taky se těším, doufám že máš CB :-)
h.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 21 led 2008 23:16
od rescuer
VOJTA: Asi pojedeme jen na sobotu. spát nebudem nejspíš,pokud ano, bude se rozhodovat až na místě (bereme všežravýho psa). Takže s náma na noc spíš nepočítej.
1Frontera
2lidi (možná 3) a jen sobota, 2 možná i neděle.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 21 led 2008 23:24
od rescuer
AKTUALIZACE AŤ SME POŘÁD NA OČÍCH
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se sejdeme dřív, odjezdy budou dřív. Do Havlbrodu, možná dorazím dřív, pokud se ke mě ještě nepřifaří někdo odsud... no jo no ta 3.2 prostě jede...
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238
Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
- Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera
Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).
Hlaste se další prosím. (pokud sem někoho zapoměl tak mi dejde pár facek)
!!!POZOR!!! Zastávky zde psané, na kterých nikoho nebudeme nabírat pouze projedeme!!!
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 21 led 2008 23:46
od modrasek
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 21 led 2008 23:49
od Pavel Mirtl
Ne

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 07:48
od modrasek
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 13:40
od kuchař
Takže Mildo já se připojim u Plzně

. Už se na vás těším.
A kvůli tomuhle srazu jsem si pořídil i CB

.
Konvoj Západ asi nemá smysl

,ale přesto pokud se někdo najde tak jedu Aš, Mar.Lázně,Plzeň,Konvoj Sever

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 14:21
od Pavel Mirtl
Ahoj Kuchaři,západ ne ale
konvoy severozápad,to by byla bomba i když Rogers se nezůčasní

,to by se mi Mildo tůze líbilo.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 14:23
od kuchař
tak mi napiš trasu
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 14:25
od Pavel Mirtl
kuchař píše:tak mi napiš trasu
Trasa je stejná/Mildova/,já naskakuji v Plzni.PM.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 14:28
od kuchař
OK

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 14:53
od Milda
kuchař píše:Takže Mildo já se připojim u Plzně

....
A kvůli tomuhle srazu jsem si pořídil i CB

..... Pokud se někdo najde, tak jedu Aš, Mar.Lázně,Plzeň

Výborně pardále. Tak by nás teda mělo ze z Plzně od KFC v 9:30 odjíždět v koloně zatím 8 až 10 vozů.Viz list 13/č2.
Nikdo jiný se zatím neozval, i když věřím, že od Prahy po
D5 pojede asi víc vozů. Mata.rc vyjede prý později a bude kolonu dojíždět někde na D5.
A to CB určitě oceníš a využiješ nejen na srazech. Já ho poslouchám víc než rádio FM
Tak v sobotu zdar 
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 17:21
od HUJER 4x4
........... A JÁ PŘIJEDU VLAKEM

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 17:43
od Milda
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 led 2008 17:45
od HUJER 4x4
NA SVATU JE PLNO
Tak mládeži, máme ne Svatu plno, gdo se nepřihlásil, má smolíka, no dobře,no, tak ještě jedno,maximálně dvě auta, pokud by někdo ještě z nepřihlášenejch chtěl přijet, ale jinak je fakt vyprodáno
PRO INFO:
72 WOSOP
44 FROUDŮ