Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 21 led 2008 13:17
...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se...
Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
Vše o Fronterách a nejen nich a offroad ježdění
http://www.offroad-frontera.com/phpBB3/
Fando a nechceš se spojit s Přemkem nebo Jirkou od Třince? (1/2 náklady) Třeba by tě svezli stopem.Franta píše:...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se...Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
No jistě, klidně tě přiberem.Sjeď na pátou do Olomouce (to je asi pro tebe lepší) a my tě vyzvednem. Místo v autě máme.Milda píše:Fando a nechceš se spojit s Přemkem nebo Jirkou od Třince? (1/2 náklady) Třeba by tě svezli stopem.Franta píše:...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se...Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
![]()
Je to škoda tento sraz nechat uletět. Takový se asi jen tak brzy zase nesleze.
Taky jsem o tom uvažoval si někoho stopnout,ale jsem fakt totálně bez,takže nemám ani na to pivko atd.Tak si to tam pěkně užijte a doufám že se uvidíme příště.premek_k píše:No jistě, klidně tě přiberem.Sjeď na pátou do Olomouce (to je asi pro tebe lepší) a my tě vyzvednem. Místo v autě máme.Milda píše:Fando a nechceš se spojit s Přemkem nebo Jirkou od Třince? (1/2 náklady) Třeba by tě svezli stopem.Franta píše:...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se...Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
![]()
Je to škoda tento sraz nechat uletět. Takový se asi jen tak brzy zase nesleze.
Trošku se rozepiš, jedeš jen Sobota? Nebo Sobota+Neděle? Jestli s tebou mám počítat na nocleh s večeří? S tou cestou,buď viz Rescuer - sraz v Protivíně viz tady výš, nebo na http://www.offroadforum.cz se štymuje konvoj přímo z ČBJaneš Petr píše:...69 jedou v sobotu Budějce taky nějak pohromodě ?
Milda píše:Vojtí, v Plzni by se k nám měl připojit ještě nový člen klubu "Rostow". Alespoň podle debaty na SKYPE, rád pojede.
Nějak jsem ho nenašel v seznamu. Snad se ještě včas ozve
Napsal minule: "Dík za uvítání.Srazu se samozřejmě zúčastním a ke konvoji se také rád připojím.Rostow"