Stránka 13 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 13:17
od Franta44
...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se... :cry: Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.

Aktualizece Konvoj SEVER

Napsal: 21 led 2008 14:07
od Milda
Vkládám úpravu článku a další upřesnění místa 3.bodu setkání pro konvoj "SEVER", který se formuje na D8 u Lovosic v 6:30 a přez Prahu pokračuje na Plzeň, Nepomuk a do místa srazu u Horažďovic. Pokud se někdo další chce k nám připojit, tak :
Bod 0 - 06:30 N:50°28´47" / E:14°04´58" - D8 - na Benzíně cca 4km za Lovosicemi na Prahu
(Maťa.rc, Milda)
Bod 1- 08:00 N:50°02´00" / E:14°12´49" - u benzínky u Rudné - cca 2,5km za Prahou na D5
(Bolek, Kubík a další od Práglu a okolí)
Bod 2- 08:30 N:49°57´25" / E:14°03´46" - u benz. OMV v Berouně - (z D5 exit 18)
(Petra+Jitka, Čelda a další)
Bod 3 - 09:30 N:49°41´57" / E:13°25´23" - u KFC (za Benzínou naproti Hypernově) jihovýchodně od Plzně
(Kuchař,Pavel M., Rostow a další od západu)

Uvedené časy jsou časy odjezdu z uvedeného místa.Souřadnice GPS prověřeny na http://www.mapy.cz
Komunikační kanál je CB16 -dualwatch 16+10 - nebo mobil : 728 170 475
Kdo další se bude chtít někde k nám připojit :?: Dejte mi sem na SZ info. :!:
Naposledy sem hodim voko v 5:30h.ráno před odjezdem.
Pro zjednodušení sem vkládám náčrt setkání a připojení pro další vozy v bodě 3. jihovýchodně od Plzně u Hypernovy.
Červeně je značen příjezd po D5 od Prahy po novém obchvatu Plzně.
Modře odjezd v 9:30 zpět nadjezdem nad D5 a pak hned sjezd na Nepomuk. Dotazy :?: :?:
Plzeň-S3.jpg

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 14:15
od Milda
Franta píše:...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se... :cry: Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
Fando a nechceš se spojit s Přemkem nebo Jirkou od Třince? (1/2 náklady) Třeba by tě svezli stopem. :mrgreen:
Je to škoda tento sraz nechat uletět. Takový se asi jen tak brzy zase nesleze. :?

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 14:40
od Pavel Mirtl
Ahoj Vojto,nevím jestli budeme spát ze soboty na neděli,pokud to nemá vliv na zabukování tak je to jedno.Pavel.
Ale gulášek určitě se vším všudy :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 14:44
od premek_k
Milda píše:
Franta píše:...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se... :cry: Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
Fando a nechceš se spojit s Přemkem nebo Jirkou od Třince? (1/2 náklady) Třeba by tě svezli stopem. :mrgreen:
Je to škoda tento sraz nechat uletět. Takový se asi jen tak brzy zase nesleze. :?
No jistě, klidně tě přiberem.Sjeď na pátou do Olomouce (to je asi pro tebe lepší) a my tě vyzvednem. Místo v autě máme.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 14:58
od Franta44
premek_k píše:
Milda píše:
Franta píše:...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se... :cry: Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
Fando a nechceš se spojit s Přemkem nebo Jirkou od Třince? (1/2 náklady) Třeba by tě svezli stopem. :mrgreen:
Je to škoda tento sraz nechat uletět. Takový se asi jen tak brzy zase nesleze. :?
No jistě, klidně tě přiberem.Sjeď na pátou do Olomouce (to je asi pro tebe lepší) a my tě vyzvednem. Místo v autě máme.
Taky jsem o tom uvažoval si někoho stopnout,ale jsem fakt totálně bez,takže nemám ani na to pivko atd.Tak si to tam pěkně užijte a doufám že se uvidíme příště.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 15:51
od honzík
pro rescuera:

takže my jedeme z pelhřimova a budeme tam dle harmonogramu........
uz ted se tesime

h.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 16:25
od HUJER 4x4
Tááák to čumim :roll: , si člověk na pár dní odskočí do Rakous na lyže a hned je tů příspěfků na 3 stránky :roll: , apropo: chtěl bych zde poděkovat za výstižný dvoustránkový referát ohledně CB vysílacích kanálů :grin: :lol: :mrgreen: , nu už se na srazík taky těším, doufám, že vše klapne, po organizační stránce jsem snad na nic nezapomněl :roll: ,počasí by mělo bejt taky guuuut :lol:
......... jooo abych nezapomněl, dnes mě volal jeden z dua, který nám večer zahrajou na gytáááry, aby se nám líp pilo, a bééékalo, že přijede už na Svat, a bude chtít sézt f pořádným autě, tak doufám, že ho taky svezete :x

Jídla, pídla by mělo bejt dost, tak si vemte na večer sebou i pořádnou žízeň a pytel peněz, ať máte co propíjet :mrgreen:

Za další (což nemám zatím potvrzený, je to tak 50 na 50 ) , ale pokud by to klaplo, tak by tam jeden človíček dotáhl i 2 ATV ( štřkulky - 800 cm3), tak když je dovalí, tak si budem moct zařádit i na nich.... ale to nemám potvrzený, takže neslibuji, že budou !!!

No a jinak Horažďovice, Svaté Pole a Velké Hydčice, jsou auf už teď, a o víkendu očekávaji pohromu v návalu off roadů :lol: :lol: :lol: , tak se asi přijde podívat hafo ne off roadistů na pořádný káry..... to víte, malý vesničky a malo město, jak se něco děje, tak jsou všichni na nohou, a tohle tam ještě neviděli :roll: :lol:


PS: s majitelem tratě jsme se v Sobotu táááák zrušili po slívovici, že je mě blbě ještě teď :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 19:24
od HUJER 4x4
Tak máme 21.1. 2008, a aktuálně ke stavu lidí na srazíku, máme asitak plno, ještě max 2-3 auta a je nabito :lol: , tak informativně, pokud to dorazí jak je to nahlášeno:

Lidí s offama (ostatní na pokoukání nepočítám) 68

OFFŮ 41



Přes noc se zdrží a popije 37

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 20:15
od Janeš Petr
...69 jedou v sobotu Budějce taky nějak pohromodě ?

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 20:45
od HUJER 4x4
Janeš Petr píše:...69 jedou v sobotu Budějce taky nějak pohromodě ?
Trošku se rozepiš, jedeš jen Sobota? Nebo Sobota+Neděle? Jestli s tebou mám počítat na nocleh s večeří? S tou cestou,buď viz Rescuer - sraz v Protivíně viz tady výš, nebo na http://www.offroadforum.cz se štymuje konvoj přímo z ČB :wink:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 21:00
od Janeš Petr
na nocleh ne.mám 5,5letýho spolujezdce tak budu rád,když vydrží aspoň do odpoledne

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 21:06
od Milda
Vojtí, v Plzni by se k nám měl připojit ještě nový člen klubu "Rostow". Alespoň podle debaty na SKYPE, rád pojede.
Nějak jsem ho nenašel v seznamu. Snad se ještě včas ozve :roll:
Napsal minule: "Dík za uvítání.Srazu se samozřejmě zúčastním a ke konvoji se také rád připojím.Rostow"

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 21:13
od HUJER 4x4
Milda píše:Vojtí, v Plzni by se k nám měl připojit ještě nový člen klubu "Rostow". Alespoň podle debaty na SKYPE, rád pojede.
Nějak jsem ho nenašel v seznamu. Snad se ještě včas ozve :roll:
Napsal minule: "Dík za uvítání.Srazu se samozřejmě zúčastním a ke konvoji se také rád připojím.Rostow"

Petr Janeš- OK, mám Tě napsanýho

Rostow- také mám, posílal mi sms

Všechny mám zapsaný, huráááááááááá všichni na Svat :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 led 2008 21:34
od HUJER 4x4
Tak na stránce 2 v této diskusy je aktuální seznam ke dnešnímu dni, kdo se nenajde, OKAMŽITĚ MĚ URGUJTE ŽE JSTE SE NENAŠLI!!!



Jinak u jedné Frontery jsou 3 otazníky místo jména, tak si lámejte mozkovny, kdopak to asi bude :lol: :roll: , s majitelem toho stroje jsme domluveni, že bude oooobr překvápko pro všecky zůčastněný :wink: