Stránka 12 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 19 led 2008 19:53
od rescuer
patas píše:9 je nouzovka ale ne vsude je monitorovan.Pro CB je nova licence CTU kde je receno ze kanal 23 a 25 je alokovan pro datovy prenos.Neco malo sem si o tom precetl.Jinak for RESCUER hulakej do cimbalu co chce ale hlavne aby sme nikoho negumovali

To bude problém, mě je slyšet v okruhu 100Km :D

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 19 led 2008 22:24
od patas
kdyz budes na 16 a nebudem gumovat tak je to OK.Jinak svolavak monitoruju 1 a 16 si dam do dualu.Az uslisim rescuer tak to beru.Jinak ma volacka Patas zdar mobil.Mozna bez toho zdaru.Moc dlouhy

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 19 led 2008 22:51
od Milda
patas píše:.....Jinak svolavak monitoruju 1 a 16 si dam do dualu. Jinak ma volacka Patas zdar mobil.Mozna bez toho zdaru.Moc dlouhy

Máš na mysli "Paťas-Žďár"

Osobně na kanál 1 kašlu, tam kecaj Němci. Budu na DW 10/16. a basta

Tu 10 je vhodný kontrolovat furt
Vy to tu píšete jak sms bez hacku a carek. Jak se v tom mám vyznat, jestli je to sokolský pozdraf nebo město Žďár nad Sázavou

Oh my goth

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 01:49
od rescuer
Milda píše:patas píše:Jak se v tom mám vyznat, jestli je to sokolský pozdraf nebo město Žďár nad Sázavou

Oh my goth

Mildo nestěžuj si a kupsi "forum GPS" aby ses neztratil

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 10:23
od patas
for Milda: covece me to nejak nedoslo s tema hackama ale ja uz snad z diakritikou psat neumim.Nepouzivam to.
Tak na 1 se taky vykaslu a budu na 10/16
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 12:04
od Milda
rescuer píše:Mildo ...... kupsi "forum GPS" aby ses neztratil

Nevim, co to je "
forum GPS"

Mám GPS
Garmin-eTrex 
Ale nestratím se ani bez něj. To neboj.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 12:07
od rescuer
Milda píše:rescuer píše:Mildo ...... kupsi "forum GPS" aby ses neztratil

Nevim, co to je "
forum GPS"

Mám GPS
Garmin-eTrex 
Ale nestratím se ani bez něj. To neboj.

Jen aby . . .

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 12:08
od Milda
patas píše:....me to nejak nedoslo s tema hackama ale ja uz snad z diakritikou psat neumim.Nepouzivam to.
.... budu na 10/16
No jo, čeština dostává na prdel ze všech stran... "Sodoma komora Velebnosti !":roll:
Jinak to CB DW 10/16 = OK

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 19:16
od premek_k
Kdo ještě jede ze severu moravy ???
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 21:24
od Jirka z Petrovic
Ahoj Premku!Jeste jedu Ja s Luckou i Adelem!!!Ale od pondelka az do patku delam odpoledni!!!

Tak koncim v patek v 22:00!!!Pojedu na sraz,ale pozdeji!!!!Az se vyspim

Tesime se!!!
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 21:39
od Milda
Jirka z Petrovic píše:.....az do patku delam odpoledni!!!

Tak koncim v patek v 22:00!!!Pojedu na sraz,ale pozdeji!!!!Az se vyspim

Tesime se!!!
Tak pánové, tomuhle se říká vzorový přístup ke členství v klubu Offroad-Frontera a srazovým akcím. Vojto, tady vidíš, jak si někteří dokáží vážit tvé iniciativy v organizacích srazů.....
Jirko, hluboce před tebou smekám

a rád Vás všechny poznám ( včetně Adéla )

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 22:10
od rescuer
Jirka z Petrovic píše:Ahoj Premku!Jeste jedu Ja s Luckou i Adelem!!!Ale od pondelka az do patku delam odpoledni!!!

Tak koncim v patek v 22:00!!!Pojedu na sraz,ale pozdeji!!!!Az se vyspim

Tesime se!!!
Já mám taky odpoledku a končím 22:00 a v sobotu 4:00 už stávám

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 22:27
od Jirka z Petrovic
No tak to smekam!Take jsem o tom uvazoval jet ve 4 rano,ale nejak jsem to prehodnotil!!!Trasa Karvina Horazdovice cca450km a necelych 7hod za volantem jeste pripoctu nejakou prestavku a 8hod za volantem je na svete

Zkusim jeste vzit dovcu v patek ale asi mi ji nedaj!!!Malo lidi na praci!!!Nejaka chripajzna prepadla podnik!!!Tak radeji pojedu pozdeji,ale URCITE DOJEDU!!!!TESIME SE!!!
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 led 2008 22:31
od Pavel Mirtl
Jirka z Petrovic píše:No tak to smekam!Take jsem o tom uvazoval jet ve 4 rano,ale nejak jsem to prehodnotil!!!Trasa Karvina Horazdovice cca450km a necelych 7hod za volantem jeste pripoctu nejakou prestavku a 8hod za volantem je na svete

Zkusim jeste vzit dovcu v patek ale asi mi ji nedaj!!!Malo lidi na praci!!!Nejaka chripajzna prepadla podnik!!!Tak radeji pojedu pozdeji,ale URCITE DOJEDU!!!!TESIME SE!!!
V klidu a hlavně ve zdraví!!!!!!!
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 21 led 2008 12:42
od premek_k
Ok, Jirko, stejně jsem ti chtěl volat. No nic, nevadí, pojedeme spolu zpátky.
Jinak - kura, to tady na moravě to stojí opravdu tak za hovno, nebo co, že nikdo jiný nejede ??? Já vím, je to daleko, ale zrovna tento sraz bych si ujít nenechal ....
(Dneska jsem sehnal gumy na Patrola - BF goodrich mud terain - i s plecháčema v chromu za 16000,- sice trochu jetý, ale ještě dobrý. Už se těším na bláto na střeše a haupně !!!).