OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
To bude problém, mě je slyšet v okruhu 100Km :Dpatas píše:9 je nouzovka ale ne vsude je monitorovan.Pro CB je nova licence CTU kde je receno ze kanal 23 a 25 je alokovan pro datovy prenos.Neco malo sem si o tom precetl.Jinak for RESCUER hulakej do cimbalu co chce ale hlavne aby sme nikoho negumovali
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
kdyz budes na 16 a nebudem gumovat tak je to OK.Jinak svolavak monitoruju 1 a 16 si dam do dualu.Az uslisim rescuer tak to beru.Jinak ma volacka Patas zdar mobil.Mozna bez toho zdaru.Moc dlouhy 
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Máš na mysli "Paťas-Žďár"patas píše:.....Jinak svolavak monitoruju 1 a 16 si dam do dualu. Jinak ma volacka Patas zdar mobil.Mozna bez toho zdaru.Moc dlouhy
Vy to tu píšete jak sms bez hacku a carek. Jak se v tom mám vyznat, jestli je to sokolský pozdraf nebo město Žďár nad Sázavou
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Mildo nestěžuj si a kupsi "forum GPS" aby ses neztratilMilda píše:patas píše:Jak se v tom mám vyznat, jestli je to sokolský pozdraf nebo město Žďár nad SázavouOh my goth
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
for Milda: covece me to nejak nedoslo s tema hackama ale ja uz snad z diakritikou psat neumim.Nepouzivam to.
Tak na 1 se taky vykaslu a budu na 10/16
Tak na 1 se taky vykaslu a budu na 10/16
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Nevim, co to je "forum GPS"rescuer píše:Mildo ...... kupsi "forum GPS" aby ses neztratil
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jen aby . . .Milda píše:Nevim, co to je "forum GPS"rescuer píše:Mildo ...... kupsi "forum GPS" aby ses neztratilMám GPS Garmin-eTrex
Ale nestratím se ani bez něj. To neboj.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No jo, čeština dostává na prdel ze všech stran... "Sodoma komora Velebnosti !":roll:patas píše:....me to nejak nedoslo s tema hackama ale ja uz snad z diakritikou psat neumim.Nepouzivam to.
.... budu na 10/16
Jinak to CB DW 10/16 = OK
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Kdo ještě jede ze severu moravy ???
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- Jirka z Petrovic
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 183
- Registrován: 03 čer 2005 12:57
- Bydliště: Petrovice u Karviné
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ahoj Premku!Jeste jedu Ja s Luckou i Adelem!!!Ale od pondelka az do patku delam odpoledni!!!
Tak koncim v patek v 22:00!!!Pojedu na sraz,ale pozdeji!!!!Az se vyspim
Tesime se!!!
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak pánové, tomuhle se říká vzorový přístup ke členství v klubu Offroad-Frontera a srazovým akcím. Vojto, tady vidíš, jak si někteří dokáží vážit tvé iniciativy v organizacích srazů.....Jirka z Petrovic píše:.....az do patku delam odpoledni!!!Tak koncim v patek v 22:00!!!Pojedu na sraz,ale pozdeji!!!!Az se vyspim
Tesime se!!!
Jirko, hluboce před tebou smekám
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Já mám taky odpoledku a končím 22:00 a v sobotu 4:00 už stávámJirka z Petrovic píše:Ahoj Premku!Jeste jedu Ja s Luckou i Adelem!!!Ale od pondelka az do patku delam odpoledni!!!Tak koncim v patek v 22:00!!!Pojedu na sraz,ale pozdeji!!!!Az se vyspim
Tesime se!!!
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Jirka z Petrovic
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 183
- Registrován: 03 čer 2005 12:57
- Bydliště: Petrovice u Karviné
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No tak to smekam!Take jsem o tom uvazoval jet ve 4 rano,ale nejak jsem to prehodnotil!!!Trasa Karvina Horazdovice cca450km a necelych 7hod za volantem jeste pripoctu nejakou prestavku a 8hod za volantem je na svete
Zkusim jeste vzit dovcu v patek ale asi mi ji nedaj!!!Malo lidi na praci!!!Nejaka chripajzna prepadla podnik!!!Tak radeji pojedu pozdeji,ale URCITE DOJEDU!!!!TESIME SE!!!
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
V klidu a hlavně ve zdraví!!!!!!!Jirka z Petrovic píše:No tak to smekam!Take jsem o tom uvazoval jet ve 4 rano,ale nejak jsem to prehodnotil!!!Trasa Karvina Horazdovice cca450km a necelych 7hod za volantem jeste pripoctu nejakou prestavku a 8hod za volantem je na sveteZkusim jeste vzit dovcu v patek ale asi mi ji nedaj!!!Malo lidi na praci!!!Nejaka chripajzna prepadla podnik!!!Tak radeji pojedu pozdeji,ale URCITE DOJEDU!!!!TESIME SE!!!
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ok, Jirko, stejně jsem ti chtěl volat. No nic, nevadí, pojedeme spolu zpátky.
Jinak - kura, to tady na moravě to stojí opravdu tak za hovno, nebo co, že nikdo jiný nejede ??? Já vím, je to daleko, ale zrovna tento sraz bych si ujít nenechal ....
(Dneska jsem sehnal gumy na Patrola - BF goodrich mud terain - i s plecháčema v chromu za 16000,- sice trochu jetý, ale ještě dobrý. Už se těším na bláto na střeše a haupně !!!).
Jinak - kura, to tady na moravě to stojí opravdu tak za hovno, nebo co, že nikdo jiný nejede ??? Já vím, je to daleko, ale zrovna tento sraz bych si ujít nenechal ....
(Dneska jsem sehnal gumy na Patrola - BF goodrich mud terain - i s plecháčema v chromu za 16000,- sice trochu jetý, ale ještě dobrý. Už se těším na bláto na střeše a haupně !!!).
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...