OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

patas píše:9 je nouzovka ale ne vsude je monitorovan.Pro CB je nova licence CTU kde je receno ze kanal 23 a 25 je alokovan pro datovy prenos.Neco malo sem si o tom precetl.Jinak for RESCUER hulakej do cimbalu co chce ale hlavne aby sme nikoho negumovali :mrgreen:
To bude problém, mě je slyšet v okruhu 100Km :D :lol: :twisted:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od patas »

kdyz budes na 16 a nebudem gumovat tak je to OK.Jinak svolavak monitoruju 1 a 16 si dam do dualu.Az uslisim rescuer tak to beru.Jinak ma volacka Patas zdar mobil.Mozna bez toho zdaru.Moc dlouhy :mrgreen:
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

patas píše:.....Jinak svolavak monitoruju 1 a 16 si dam do dualu. Jinak ma volacka Patas zdar mobil.Mozna bez toho zdaru.Moc dlouhy :mrgreen:
Máš na mysli "Paťas-Žďár" :roll: Osobně na kanál 1 kašlu, tam kecaj Němci. Budu na DW 10/16. a basta :!:Tu 10 je vhodný kontrolovat furt :!:
Vy to tu píšete jak sms bez hacku a carek. Jak se v tom mám vyznat, jestli je to sokolský pozdraf nebo město Žďár nad Sázavou :?: Oh my goth :roll:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:
patas píše:Jak se v tom mám vyznat, jestli je to sokolský pozdraf nebo město Žďár nad Sázavou :?: Oh my goth :roll:
Mildo nestěžuj si a kupsi "forum GPS" aby ses neztratil :lol:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od patas »

for Milda: covece me to nejak nedoslo s tema hackama ale ja uz snad z diakritikou psat neumim.Nepouzivam to.
Tak na 1 se taky vykaslu a budu na 10/16
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

rescuer píše:Mildo ...... kupsi "forum GPS" aby ses neztratil :lol:
Nevim, co to je "forum GPS" :shock: Mám GPS Garmin-eTrex :roll: Ale nestratím se ani bez něj. To neboj. :!:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:
rescuer píše:Mildo ...... kupsi "forum GPS" aby ses neztratil :lol:
Nevim, co to je "forum GPS" :shock: Mám GPS Garmin-eTrex :roll: Ale nestratím se ani bez něj. To neboj. :!:
Jen aby . . . :twisted:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

patas píše:....me to nejak nedoslo s tema hackama ale ja uz snad z diakritikou psat neumim.Nepouzivam to.
.... budu na 10/16
No jo, čeština dostává na prdel ze všech stran... "Sodoma komora Velebnosti !":roll:
Jinak to CB DW 10/16 = OK :grin:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od premek_k »

Kdo ještě jede ze severu moravy ???
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

Ahoj Premku!Jeste jedu Ja s Luckou i Adelem!!!Ale od pondelka az do patku delam odpoledni!!! :( Tak koncim v patek v 22:00!!!Pojedu na sraz,ale pozdeji!!!!Az se vyspim :) Tesime se!!!
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

Jirka z Petrovic píše:.....az do patku delam odpoledni!!! :( Tak koncim v patek v 22:00!!!Pojedu na sraz,ale pozdeji!!!!Az se vyspim :) Tesime se!!!
Tak pánové, tomuhle se říká vzorový přístup ke členství v klubu Offroad-Frontera a srazovým akcím. Vojto, tady vidíš, jak si někteří dokáží vážit tvé iniciativy v organizacích srazů..... :shock:
Jirko, hluboce před tebou smekám 8) 8) 8) a rád Vás všechny poznám ( včetně Adéla ) :mrgreen:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

Jirka z Petrovic píše:Ahoj Premku!Jeste jedu Ja s Luckou i Adelem!!!Ale od pondelka az do patku delam odpoledni!!! :( Tak koncim v patek v 22:00!!!Pojedu na sraz,ale pozdeji!!!!Az se vyspim :) Tesime se!!!
Já mám taky odpoledku a končím 22:00 a v sobotu 4:00 už stávám :twisted:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

No tak to smekam!Take jsem o tom uvazoval jet ve 4 rano,ale nejak jsem to prehodnotil!!!Trasa Karvina Horazdovice cca450km a necelych 7hod za volantem jeste pripoctu nejakou prestavku a 8hod za volantem je na svete :grin:Zkusim jeste vzit dovcu v patek ale asi mi ji nedaj!!!Malo lidi na praci!!!Nejaka chripajzna prepadla podnik!!!Tak radeji pojedu pozdeji,ale URCITE DOJEDU!!!!TESIME SE!!!
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Jirka z Petrovic píše:No tak to smekam!Take jsem o tom uvazoval jet ve 4 rano,ale nejak jsem to prehodnotil!!!Trasa Karvina Horazdovice cca450km a necelych 7hod za volantem jeste pripoctu nejakou prestavku a 8hod za volantem je na svete :grin:Zkusim jeste vzit dovcu v patek ale asi mi ji nedaj!!!Malo lidi na praci!!!Nejaka chripajzna prepadla podnik!!!Tak radeji pojedu pozdeji,ale URCITE DOJEDU!!!!TESIME SE!!!
V klidu a hlavně ve zdraví!!!!!!!
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od premek_k »

Ok, Jirko, stejně jsem ti chtěl volat. No nic, nevadí, pojedeme spolu zpátky.

Jinak - kura, to tady na moravě to stojí opravdu tak za hovno, nebo co, že nikdo jiný nejede ??? Já vím, je to daleko, ale zrovna tento sraz bych si ujít nenechal ....

(Dneska jsem sehnal gumy na Patrola - BF goodrich mud terain - i s plecháčema v chromu za 16000,- sice trochu jetý, ale ještě dobrý. Už se těším na bláto na střeše a haupně !!!).
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“