Stránka 11 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 17 led 2008 19:17
od Milda
rescuer píše:Mildo, to se tu budem trumfovat kdo bude mít lépe propracovaný "bojový plán"?
No to si piš barvičkama, že jo, parťáku

. Já už mám konvoj i pojmenován,aby pak na CB bylo jasno,až se v tom kotli na CB16 budeme vařit. Jedeme od severu, takže
"Konvoj SEVER".
Jo a po každé další změně a aktualizaci mažu předešlé organizační info (byly by tu pak zavádějící a mylné info). Takže opravím - upravím - vložím na konec diskuse a na původní plac písnu jen "(Upraveno - viz.dále.)" Pak ať to admini smáznou. Tímto jim děkuji.
Prosím všechny, co se budou chtít k nám připojit (hlavně v jiných než uvedených místech), jestli by mi dali info tady v diskusi nebo na SZ. Dopíši je k jednotlivým místům. Případně v čase setkání na CB 16.
Děkuji

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 17 led 2008 22:04
od HUJER 4x4
Tak já budu taky aktualizovat

, takže ke dnešnímu dni mám přislíbenou účast:
FIGUR......................................
64 kusů
PŘES NOC..................................
39 kusů
STROJEČKŮ................................
42 kusů
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 17 led 2008 22:06
od HUJER 4x4
ALE NEVĚŘÍM, ŽE VŠICHNI DORAZÍ, TAKŽE MŮJ PŘEDPOKLAD JE ŽE ZE 42 STROJŮ JICH DORAZÍ DLE MÉHO TAK 35, NO I TAK JE TO VÍC NEŽ JSEM OD ZAČÁTKU PŘEDPOKLÁDAL
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 led 2008 09:20
od honzík
no zkrátka jsi organizacni talent .-))
ten druhý neznámy je taky honza takže poho
jeste dam vedet jestli se potkáme v brode nebo v pejru, ok????
srazu zdar :-)
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 led 2008 10:49
od rescuer
honzík píše:no zkrátka jsi organizacni talent .-))
ten druhý neznámy je taky honza takže poho
jeste dam vedet jestli se potkáme v brode nebo v pejru, ok????
srazu zdar :-)
OK, hlavně za včasu ať si vás nějak posepíšu :D
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 led 2008 13:55
od patas
uz pri prijezdu do brodu musis hulakat do cimbalu ja budu poslouchat na 16tym.Co mas za volacku?
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 led 2008 14:09
od Milda
Heleďte, borcí

Bude se na Srazu taky aspoň trochu i jezdit

Jeden bude dražit souveniers clubu, druhej prezentovat vídejo z Rumuna, třetí montovat a ladit CB pruty a školit o provozu na bandu, po přestávce pak agitovat do Záchranného týmu dobrovolníků, další proškolí zúčastněné v otázce pojišťovnictví a to nemluvím o Nimrodovi, na kterého se jistě všichni sesypou hned v úvodu srazu ( z různých důvodů

). Tak snad bude chvilka i na natočení motorů a provětrání předních nápraveček na přilehlých krtinách a jiných terénních nerovnostech.

.....
A k těm volacím znakům,pokud jste si nepročetli články o provozu na CB: Někdo už má svůj vžitej ve svém okolí a pro ty nové jen poznamenám, že by se měl volací znak skládat buď z křestního jména a města nebo z přezdívky a města. Třeba: Rybář-Roudnice nebo Brambůrek-Vinohrady (ty opravdu existují). Pokud se mele individůálně z auta, tak by za volačkou mělo být ještě zdůrazněno slovo MOBIL.("Milda-Litoměřice-mobil"). Kromě CB10, kde je to jasný fšem. Pokud se ale semeleme na offroad srazu, kde budou na mobilu všichni, tak to lze vynechat taky. Pokud si chcete říci něco delšího soukromě, co nezajímá ostatní, tak si odskočte na kanál jiný kromě domluvené 16tky.
Jéééé, koukám, že je zas ze mě Palacký

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 led 2008 14:28
od čelda
Toho bych se nebál,každej je už určitě nadrženej,aby tu svoji krasavici pořádně zaflákal blátem,znehybnil pohyblivé části těžko odstranitelnou kašovitou hmotou,odrovnal všechny el.kontakty elektro korozí a odepsal vycházkové polobotky alááá švihák lázeňský

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 led 2008 14:33
od Milda
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 led 2008 14:57
od premek_k
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 led 2008 19:30
od rescuer
patas píše:uz pri prijezdu do brodu musis hulakat do cimbalu ja budu poslouchat na 16tym.Co mas za volacku?
Řvy na mě klidně "ty vole v tom černým béčku"

to je Fuck :D
Oficiálně - Michal 4, borci v Brně mi říkají paviján, tady na fóru rescuer, a já se hlasím jako Rescueinfo :D tak si vyber

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 led 2008 20:04
od Milda
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 led 2008 20:38
od B53
Milda píše: Pokud si chcete říci něco delšího soukromě, co nezajímá ostatní, tak si odskočte na kanál jiný kromě domluvené 16tky.
Jéééé, koukám, že je zas ze mě Palacký

Doplním ještě jeden kanál a to 9. Byl, je a doufám, že bude dál tísňový kanál. Je pravda, že to hodně lidí neví a nerespektuje to.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 19 led 2008 15:18
od rescuer
B53 píše:Milda píše: Pokud si chcete říci něco delšího soukromě, co nezajímá ostatní, tak si odskočte na kanál jiný kromě domluvené 16tky.
Jéééé, koukám, že je zas ze mě Palacký

Doplním ještě jeden kanál a to 9. Byl, je a doufám, že bude dál tísňový kanál. Je pravda, že to hodně lidí neví a nerespektuje to.
Je to od tobe pěkné, že sis vzpoměl na fakt že CB 9/19 sou nouzové kanály.
Bohužel, faktem jest, že v85%ČR na to profíci SER**U aby seděly u cimbálů, takže projedeš kolem cedule "CB 9 sel. 155" tak to z hecu a pro test vypípáša co se stane? no niiiiic...
Takže, bych rád upřesnil, CB 9 - byl,je, a snad bude nouzový kanál, ovšem berte ho prosím s rezervou a nespolíhejte na něj.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 19 led 2008 17:35
od patas
9 je nouzovka ale ne vsude je monitorovan.Pro CB je nova licence CTU kde je receno ze kanal 23 a 25 je alokovan pro datovy prenos.Neco malo sem si o tom precetl.Jinak for RESCUER hulakej do cimbalu co chce ale hlavne aby sme nikoho negumovali
