OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No to si piš barvičkama, že jo, parťákurescuer píše:Mildo, to se tu budem trumfovat kdo bude mít lépe propracovaný "bojový plán"?
Jo a po každé další změně a aktualizaci mažu předešlé organizační info (byly by tu pak zavádějící a mylné info). Takže opravím - upravím - vložím na konec diskuse a na původní plac písnu jen "(Upraveno - viz.dále.)" Pak ať to admini smáznou. Tímto jim děkuji.
Prosím všechny, co se budou chtít k nám připojit (hlavně v jiných než uvedených místech), jestli by mi dali info tady v diskusi nebo na SZ. Dopíši je k jednotlivým místům. Případně v čase setkání na CB 16.
Naposledy upravil(a) Milda dne 18 led 2008 11:09, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak já budu taky aktualizovat
, takže ke dnešnímu dni mám přislíbenou účast:
FIGUR......................................64 kusů
PŘES NOC..................................39 kusů
STROJEČKŮ................................42 kusů
FIGUR......................................64 kusů
PŘES NOC..................................39 kusů
STROJEČKŮ................................42 kusů
Naposledy upravil(a) HUJER 4x4 dne 17 led 2008 22:07, celkem upraveno 1 x.
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
ALE NEVĚŘÍM, ŽE VŠICHNI DORAZÍ, TAKŽE MŮJ PŘEDPOKLAD JE ŽE ZE 42 STROJŮ JICH DORAZÍ DLE MÉHO TAK 35, NO I TAK JE TO VÍC NEŽ JSEM OD ZAČÁTKU PŘEDPOKLÁDAL
-
honzík
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 613
- Registrován: 27 čer 2006 06:52
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
no zkrátka jsi organizacni talent .-))
ten druhý neznámy je taky honza takže poho
jeste dam vedet jestli se potkáme v brode nebo v pejru, ok????
srazu zdar :-)
ten druhý neznámy je taky honza takže poho
jeste dam vedet jestli se potkáme v brode nebo v pejru, ok????
srazu zdar :-)
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
OK, hlavně za včasu ať si vás nějak posepíšu :Dhonzík píše:no zkrátka jsi organizacni talent .-))
ten druhý neznámy je taky honza takže poho
jeste dam vedet jestli se potkáme v brode nebo v pejru, ok????
srazu zdar :-)
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
uz pri prijezdu do brodu musis hulakat do cimbalu ja budu poslouchat na 16tym.Co mas za volacku?
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Heleďte, borcí
Bude se na Srazu taky aspoň trochu i jezdit
Jeden bude dražit souveniers clubu, druhej prezentovat vídejo z Rumuna, třetí montovat a ladit CB pruty a školit o provozu na bandu, po přestávce pak agitovat do Záchranného týmu dobrovolníků, další proškolí zúčastněné v otázce pojišťovnictví a to nemluvím o Nimrodovi, na kterého se jistě všichni sesypou hned v úvodu srazu ( z různých důvodů
). Tak snad bude chvilka i na natočení motorů a provětrání předních nápraveček na přilehlých krtinách a jiných terénních nerovnostech.
.....

A k těm volacím znakům,pokud jste si nepročetli články o provozu na CB: Někdo už má svůj vžitej ve svém okolí a pro ty nové jen poznamenám, že by se měl volací znak skládat buď z křestního jména a města nebo z přezdívky a města. Třeba: Rybář-Roudnice nebo Brambůrek-Vinohrady (ty opravdu existují). Pokud se mele individůálně z auta, tak by za volačkou mělo být ještě zdůrazněno slovo MOBIL.("Milda-Litoměřice-mobil"). Kromě CB10, kde je to jasný fšem. Pokud se ale semeleme na offroad srazu, kde budou na mobilu všichni, tak to lze vynechat taky. Pokud si chcete říci něco delšího soukromě, co nezajímá ostatní, tak si odskočte na kanál jiný kromě domluvené 16tky.
Jéééé, koukám, že je zas ze mě Palacký
A k těm volacím znakům,pokud jste si nepročetli články o provozu na CB: Někdo už má svůj vžitej ve svém okolí a pro ty nové jen poznamenám, že by se měl volací znak skládat buď z křestního jména a města nebo z přezdívky a města. Třeba: Rybář-Roudnice nebo Brambůrek-Vinohrady (ty opravdu existují). Pokud se mele individůálně z auta, tak by za volačkou mělo být ještě zdůrazněno slovo MOBIL.("Milda-Litoměřice-mobil"). Kromě CB10, kde je to jasný fšem. Pokud se ale semeleme na offroad srazu, kde budou na mobilu všichni, tak to lze vynechat taky. Pokud si chcete říci něco delšího soukromě, co nezajímá ostatní, tak si odskočte na kanál jiný kromě domluvené 16tky.
Jéééé, koukám, že je zas ze mě Palacký
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
čelda
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 122
- Registrován: 22 čer 2007 05:39
- Bydliště: Pardubice
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Toho bych se nebál,každej je už určitě nadrženej,aby tu svoji krasavici pořádně zaflákal blátem,znehybnil pohyblivé části těžko odstranitelnou kašovitou hmotou,odrovnal všechny el.kontakty elektro korozí a odepsal vycházkové polobotky alááá švihák lázeňský 
Opel Frontera A Sport 2,0i LPG 85kW,černá,rok 1995
zvýšená,rozšířená,svět.hrazda,rámy,CB,bačkory AT 31/10,5 R15"
V případě nouze tel:728 822 337
zvýšená,rozšířená,svět.hrazda,rámy,CB,bačkory AT 31/10,5 R15"
V případě nouze tel:728 822 337
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Čeldo, jak je možný, že tak dobře vidíš do mý makovice

Ale věř tomu, že tam bude hodně takých, co to nechaj nahoře na asfaltu a budou se kochat jen závistivým pohledem.
Ale věř tomu, že tam bude hodně takých, co to nechaj nahoře na asfaltu a budou se kochat jen závistivým pohledem.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
...třeba já ... a oba auta nechám na cestě...
(to bude mít Danek radost
)
(to bude mít Danek radost
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Řvy na mě klidně "ty vole v tom černým béčku"patas píše:uz pri prijezdu do brodu musis hulakat do cimbalu ja budu poslouchat na 16tym.Co mas za volacku?
Oficiálně - Michal 4, borci v Brně mi říkají paviján, tady na fóru rescuer, a já se hlasím jako Rescueinfo :D tak si vyber
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jasně, vybral jsem si: Paviánmichalčtyčirescueinforescuer píše:Řvy na mě klidně "ty vole v tom černým béčku". Oficiálně - Michal 4, borci v Brně mi říkají paviján, tady na fóru rescuer, a já se hlasím jako Rescueinfo :D tak si vyberpatas píše:Co mas za volacku?![]()
Ale né. Myslím si, že PAVIÁN je dost dobrý a výstižný prefix. Ale teď vidím blbost v tom, že se tu v podvědomí známe přezdívkami z fóra. Zůstaňmež tedy u přezdívek tady z fóra zaběhlých. Aspoň pro akci SRAZ. Takže tě budu selektovat jako "RESCUER". Je to supr orižinélní. Pokud si někdo ale bude říkat Vašek, tak ať ještě dolepí své City. Teda myslím jako město. A né Lhota
Ješiš, už zase kecám. Budu muset pít něco jinýho
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- B53
- Diskuzní Nováček
- Příspěvky: 92
- Registrován: 16 úno 2006 21:02
- Bydliště: Středokluky
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Doplním ještě jeden kanál a to 9. Byl, je a doufám, že bude dál tísňový kanál. Je pravda, že to hodně lidí neví a nerespektuje to.Milda píše: Pokud si chcete říci něco delšího soukromě, co nezajímá ostatní, tak si odskočte na kanál jiný kromě domluvené 16tky.
Jéééé, koukám, že je zas ze mě Palacký
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Je to od tobe pěkné, že sis vzpoměl na fakt že CB 9/19 sou nouzové kanály.B53 píše:Doplním ještě jeden kanál a to 9. Byl, je a doufám, že bude dál tísňový kanál. Je pravda, že to hodně lidí neví a nerespektuje to.Milda píše: Pokud si chcete říci něco delšího soukromě, co nezajímá ostatní, tak si odskočte na kanál jiný kromě domluvené 16tky.
Jéééé, koukám, že je zas ze mě Palacký
Bohužel, faktem jest, že v85%ČR na to profíci SER**U aby seděly u cimbálů, takže projedeš kolem cedule "CB 9 sel. 155" tak to z hecu a pro test vypípáša co se stane? no niiiiic...
Takže, bych rád upřesnil, CB 9 - byl,je, a snad bude nouzový kanál, ovšem berte ho prosím s rezervou a nespolíhejte na něj.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
9 je nouzovka ale ne vsude je monitorovan.Pro CB je nova licence CTU kde je receno ze kanal 23 a 25 je alokovan pro datovy prenos.Neco malo sem si o tom precetl.Jinak for RESCUER hulakej do cimbalu co chce ale hlavne aby sme nikoho negumovali 
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi