OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

rescuer píše:Mildo, to se tu budem trumfovat kdo bude mít lépe propracovaný "bojový plán"?
No to si piš barvičkama, že jo, parťáku :!: :lol: . Já už mám konvoj i pojmenován,aby pak na CB bylo jasno,až se v tom kotli na CB16 budeme vařit. Jedeme od severu, takže "Konvoj SEVER".
Jo a po každé další změně a aktualizaci mažu předešlé organizační info (byly by tu pak zavádějící a mylné info). Takže opravím - upravím - vložím na konec diskuse a na původní plac písnu jen "(Upraveno - viz.dále.)" Pak ať to admini smáznou. Tímto jim děkuji.
Prosím všechny, co se budou chtít k nám připojit (hlavně v jiných než uvedených místech), jestli by mi dali info tady v diskusi nebo na SZ. Dopíši je k jednotlivým místům. Případně v čase setkání na CB 16. :!: Děkuji 8)
Naposledy upravil(a) Milda dne 18 led 2008 11:09, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Tak já budu taky aktualizovat :lol: , takže ke dnešnímu dni mám přislíbenou účast:


FIGUR......................................64 kusů


PŘES NOC..................................39 kusů


STROJEČKŮ................................42 kusů
Naposledy upravil(a) HUJER 4x4 dne 17 led 2008 22:07, celkem upraveno 1 x.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

ALE NEVĚŘÍM, ŽE VŠICHNI DORAZÍ, TAKŽE MŮJ PŘEDPOKLAD JE ŽE ZE 42 STROJŮ JICH DORAZÍ DLE MÉHO TAK 35, NO I TAK JE TO VÍC NEŽ JSEM OD ZAČÁTKU PŘEDPOKLÁDAL :roll:
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od honzík »

no zkrátka jsi organizacni talent .-))

ten druhý neznámy je taky honza takže poho

jeste dam vedet jestli se potkáme v brode nebo v pejru, ok????
srazu zdar :-)
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

honzík píše:no zkrátka jsi organizacni talent .-))

ten druhý neznámy je taky honza takže poho

jeste dam vedet jestli se potkáme v brode nebo v pejru, ok????
srazu zdar :-)
OK, hlavně za včasu ať si vás nějak posepíšu :D
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od patas »

uz pri prijezdu do brodu musis hulakat do cimbalu ja budu poslouchat na 16tym.Co mas za volacku?
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

Heleďte, borcí :!: Bude se na Srazu taky aspoň trochu i jezdit :?: Jeden bude dražit souveniers clubu, druhej prezentovat vídejo z Rumuna, třetí montovat a ladit CB pruty a školit o provozu na bandu, po přestávce pak agitovat do Záchranného týmu dobrovolníků, další proškolí zúčastněné v otázce pojišťovnictví a to nemluvím o Nimrodovi, na kterého se jistě všichni sesypou hned v úvodu srazu ( z různých důvodů :lol: ). Tak snad bude chvilka i na natočení motorů a provětrání předních nápraveček na přilehlých krtinách a jiných terénních nerovnostech. :!: ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A k těm volacím znakům,pokud jste si nepročetli články o provozu na CB: Někdo už má svůj vžitej ve svém okolí a pro ty nové jen poznamenám, že by se měl volací znak skládat buď z křestního jména a města nebo z přezdívky a města. Třeba: Rybář-Roudnice nebo Brambůrek-Vinohrady (ty opravdu existují). Pokud se mele individůálně z auta, tak by za volačkou mělo být ještě zdůrazněno slovo MOBIL.("Milda-Litoměřice-mobil"). Kromě CB10, kde je to jasný fšem. Pokud se ale semeleme na offroad srazu, kde budou na mobilu všichni, tak to lze vynechat taky. Pokud si chcete říci něco delšího soukromě, co nezajímá ostatní, tak si odskočte na kanál jiný kromě domluvené 16tky.
Jéééé, koukám, že je zas ze mě Palacký :roll:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
čelda
Začínající diskutér
Příspěvky: 122
Registrován: 22 čer 2007 05:39
Bydliště: Pardubice

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od čelda »

Toho bych se nebál,každej je už určitě nadrženej,aby tu svoji krasavici pořádně zaflákal blátem,znehybnil pohyblivé části těžko odstranitelnou kašovitou hmotou,odrovnal všechny el.kontakty elektro korozí a odepsal vycházkové polobotky alááá švihák lázeňský :P
Opel Frontera A Sport 2,0i LPG 85kW,černá,rok 1995
zvýšená,rozšířená,svět.hrazda,rámy,CB,bačkory AT 31/10,5 R15"
V případě nouze tel:728 822 337
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

Čeldo, jak je možný, že tak dobře vidíš do mý makovice :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale věř tomu, že tam bude hodně takých, co to nechaj nahoře na asfaltu a budou se kochat jen závistivým pohledem. :P
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od premek_k »

...třeba já ... a oba auta nechám na cestě... :lol: :lol: :lol: :lol:

(to bude mít Danek radost :lol: :lol: )
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

patas píše:uz pri prijezdu do brodu musis hulakat do cimbalu ja budu poslouchat na 16tym.Co mas za volacku?
Řvy na mě klidně "ty vole v tom černým béčku" :lol: to je Fuck :D

Oficiálně - Michal 4, borci v Brně mi říkají paviján, tady na fóru rescuer, a já se hlasím jako Rescueinfo :D tak si vyber :lol: :lol:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

rescuer píše:
patas píše:Co mas za volacku?
Řvy na mě klidně "ty vole v tom černým béčku". Oficiálně - Michal 4, borci v Brně mi říkají paviján, tady na fóru rescuer, a já se hlasím jako Rescueinfo :D tak si vyber :lol: :lol:
Jasně, vybral jsem si: Paviánmichalčtyčirescueinfo :mrgreen:
Ale né. Myslím si, že PAVIÁN je dost dobrý a výstižný prefix. Ale teď vidím blbost v tom, že se tu v podvědomí známe přezdívkami z fóra. Zůstaňmež tedy u přezdívek tady z fóra zaběhlých. Aspoň pro akci SRAZ. Takže tě budu selektovat jako "RESCUER". Je to supr orižinélní. Pokud si někdo ale bude říkat Vašek, tak ať ještě dolepí své City. Teda myslím jako město. A né Lhota :!: :lol: :lol: :lol:
Ješiš, už zase kecám. Budu muset pít něco jinýho :!:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
B53
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 16 úno 2006 21:02
Bydliště: Středokluky
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od B53 »

Milda píše: Pokud si chcete říci něco delšího soukromě, co nezajímá ostatní, tak si odskočte na kanál jiný kromě domluvené 16tky.
Jéééé, koukám, že je zas ze mě Palacký :roll:
Doplním ještě jeden kanál a to 9. Byl, je a doufám, že bude dál tísňový kanál. Je pravda, že to hodně lidí neví a nerespektuje to.
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

B53 píše:
Milda píše: Pokud si chcete říci něco delšího soukromě, co nezajímá ostatní, tak si odskočte na kanál jiný kromě domluvené 16tky.
Jéééé, koukám, že je zas ze mě Palacký :roll:
Doplním ještě jeden kanál a to 9. Byl, je a doufám, že bude dál tísňový kanál. Je pravda, že to hodně lidí neví a nerespektuje to.
Je to od tobe pěkné, že sis vzpoměl na fakt že CB 9/19 sou nouzové kanály.

Bohužel, faktem jest, že v85%ČR na to profíci SER**U aby seděly u cimbálů, takže projedeš kolem cedule "CB 9 sel. 155" tak to z hecu a pro test vypípáša co se stane? no niiiiic...

Takže, bych rád upřesnil, CB 9 - byl,je, a snad bude nouzový kanál, ovšem berte ho prosím s rezervou a nespolíhejte na něj.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od patas »

9 je nouzovka ale ne vsude je monitorovan.Pro CB je nova licence CTU kde je receno ze kanal 23 a 25 je alokovan pro datovy prenos.Neco malo sem si o tom precetl.Jinak for RESCUER hulakej do cimbalu co chce ale hlavne aby sme nikoho negumovali :mrgreen:
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“