Stránka 2 z 17

Odpověď viz.:

Napsal: 24 led 2006 18:07
od Slaava
Odpověď najdeš v sekci "Převodovka" na viewtopic.php?t=211

Samočinné volnoběžky na Fronteře A jsou mechanické, spínají/rozepínají se na základě otáčení/neotáčení poloos.

Napsal: 15 bře 2006 22:44
od Tom77
Ak som to spravne pochopil, mali by sa mi naboje pri cuvani vypnut. Problem je v tom ze ja nepocujem ziadne cvaknutie. Ale podla "tahu " auta citim ze uz mi zabera len jedna naprava. Len preco mi to necvakne?

Cvaknutí

Napsal: 15 bře 2006 22:56
od Nimrod
To cvaknutí může být velmi neznatelné a pokud jsou náboje dobře namazané tak není skoro slyšet. Dobře by mělo jít slyšet na tvrdém rovném bezeštěrkovém podkladu, když pomaličku po jízdeě dopředu s náhonem 4x4 budeš couvat dozadu a z okénka poslouchat cvaknutí.

pro petr

Napsal: 19 bře 2006 06:12
od frontik
cau

chci se zeptat jak si spokojeny stema manualnima?
jak to fachci a jaky byla montaž?

no proste neco otom napis . ja ty me automaty mam skoro vprdeli tak to chci nejak zpravit a premyslim i o tech manualech..

predem diky za brzkou odpoved

Napsal: 31 bře 2006 07:45
od Bublina
Potřeboval bych poradit. Volnoběžky se mi zamikaj a odemikaj naprosto v pohodě, ale když se snažim vyjet ňákej prudkej kopec, tak místo toho aby zacaly hrabat přední kola mi zacnou přezkakovat volnoběžky. Sou to spíš takový větší rány než rachtání nebo bzučení. Příde mi že přezkakujou takový ty větší zuby co sou pod vlastním zámkem, ty malý co sou na koši si myslim že to nedělaj. Pomůže oprava co popisujete tady? - Oprava předního náboje potřetí 11.4.2004

Napsal: 17 říj 2006 18:43
od Žanek
Zdar pánové.Nevíte náhodou jak hluboko do sebe mají ty zuby volnoběžky zapadat?

Nevím

Napsal: 17 říj 2006 18:49
od Slaava
Nevím, nepamatuju si - upřímně řečeno to ale moc nepřeháněj. Zlatý manuály... :roll:

Napsal: 17 říj 2006 18:57
od Žanek
Ty moje zapadají tak 1,5mm a to se mi zdá dost málo.

1,5mm

Napsal: 17 říj 2006 20:27
od Slaava
Ty moje budou mít taky asi takovej přesah.

Napsal: 17 bře 2007 17:14
od Bublina
Prosim prosim - Potřeboval bych poradit. Volnoběžky se mi zamikaj a odemikaj naprosto v pohodě, ale když se snažim vyjet ňákej prudkej kopec, tak místo toho aby zacaly hrabat přední kola mi zacnou přezkakovat volnoběžky. Sou to spíš takový větší rány než rachtání nebo bzučení. Příde mi že přezkakujou takový ty větší zuby co sou pod vlastním zámkem, ty malý co sou na koši si myslim že to nedělaj. Pomůže oprava co popisujete tady? - Oprava předního náboje potřetí 11.4.2004

Napsal: 17 bře 2007 17:24
od HUJER 4x4
Ahoj, oprava je na chvilku (tak pokud bys uvažoval auto prodat,nebo máš silniční leštěnku, která v životě neviděla terén :lol: ), jinak doporučuji zainvestovat 7 000 Kč a u firmy AVM koupit manuály, už je tu toho o tom popsáno hafo :D :shock: ,takže pokud si hodláš auto ponechat a zároveň ho využíváš v terénu, tak bych doporučoval manuály (jinak náhradní automaty koupíš starší cca od 1000 do 4000 Kč), ale kup manuály a určitě nebudu jedinej,kdo ti to tu doporučí :wink:

Napsal: 17 bře 2007 22:20
od patas
kluci nevite jestli se daj nekde sehnat samostatne ty srouby do AVM volnobezek ktere maji vnitrni imbus?Jsou to ty ktere jsou na prisroubovani toho hlinikoveho krytu v kterem je zamek volnobezek.Sem to chtel sundat a imbusy sou v prd......Nevim kterej blb to vymejslel dat tam imbusy tak malinky.Aspon tam mohli dat hvezdicky ty by se podle me tak neotrhali. :evil:

Napsal: 19 bře 2007 14:54
od HUJER 4x4
To musel vymejšlet obr čurák, ale zkus nějakou moto prodejnu, tam by mohli něco takovýho mít, pokud je neseženeš v normální šroubárně, nebo zkus kontaktovat přímo výrobce AVM, popřípadě distributora AVM - Auto Svárov, esli maj na to nějaké ND, by mít mohli :roll:

Napsal: 19 bře 2007 18:24
od Žanek
Nevím co je tam za imbus ale pokusil bych se to koupit ve spojovacím materiálu tam seženeš i speciálky. :roll:

Napsal: 19 bře 2007 18:37
od HUJER 4x4
Chtělo by to pořádný tvrdý šrouby, který se nevyžvejkaj, v každým případě je to řešený imbusama na vyliž řiť!!!