Stránka 2 z 5

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 25 kvě 2010 20:58
od kresta
neni lepší si koupit jinou káru :idea:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 25 kvě 2010 21:06
od farmář
Kresta je hlavička! :lol: :idea: jo je. Bez legrace. Jinak dojdeš k tomu, že musíš v podstatě vyměnit víc jak půlku věcí. Něcojako velká kola....uřežeš lemy, nazvedáš to a pak si ještě lidi stěžují, že to nejede.Kua ani nemůže, když maj kurevskejvalivej odpor na kterej není ani motor ani převodovka , dify... dělaný! Pak se serou řízení, serou se brzdy, serou se ložiska, dify...převodovky,motory... a když to takovému stěžovateli říkáš, proč tam cpe ty kola...tak ti s idiotským výrazem sdělí, že to krááásně vypadá.

A v tu chvíli na to kálím :/

Přitom když vezmeš ceny úprav, dílů a času, tak si s přehledem můžou koupit auto, které to všechno má, které na to dělané je. Ale to už prostě není ta originalita :idea:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 25 kvě 2010 21:11
od kresta
jo jo :lol: :lol:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 01 srp 2011 20:40
od OffroadDavid
tak tuha uz sem resil mam zadni aji predni napravy z patrola super zhled a ta funcnost super

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 01 srp 2011 20:46
od vlado007
Akoze ich mas na frontere :?:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 01 srp 2011 20:52
od OffroadDavid
jo jo na frontere dnes sem je dodelal a je to brutus

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 01 srp 2011 20:55
od václav
Tak proč tady eště nevisej fotky... :mrgreen:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 01 srp 2011 20:57
od OffroadDavid
P1080350.jpg
P1080354.jpg
P1080351.jpg

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 01 srp 2011 21:06
od vlado007
Tak to si frajer.

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 01 srp 2011 21:22
od OffroadDavid
a kdyby nekdo zhanel napravy tak mam ty co sem vyndal frontera A cenu navrhněte

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 02 srp 2011 21:38
od Slaava
Dobrá divočina, seš zvíře! Napiš si tu nabídku původních náprav do inzerátů a doplň co je to za auto (rozvodovky maj různý převodový poměry podle motorizace).

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 02 srp 2011 21:43
od vlado007
Vypada to slusne. Akurat asi tie kola moc su vonku ne? Alebo sa to len tak zda. Daj ked budes moct podrobnejsie foto. Inak slusne si to prerobil.

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 02 srp 2011 21:44
od OffroadDavid
kola sou venku pujdou tam lemy nejlepe z čira ty sou krasne

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 02 srp 2011 21:47
od vlado007
Bol si to aj testovat? Jak sa to chova jak to ide a tak

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách

Napsal: 02 srp 2011 21:50
od OffroadDavid
testovani moc neprobehlo ale jen tak pred garazi a krizivost parada a to jeste nemam zapojeny uzaverky to potom bude