Stránka 2 z 27

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 26 lis 2007 21:11
od Milda
Volbu CB kanálu necháme na Vojtovi, ať si ho sám uvede. Je znalý místních poměrů.
(Já např. tady u nás taky vím, které jsou permanentně obsazené sborem důchodců
a CB veteránů - tzv. "chaloupky" - 8 a 21.)
Nechal bych fachat dualwatch na 10 a jednom dalším. Kdo přijede, bude se hlásit na CB 10 a tam se dozví,
kam má přecvaknout. Tak jako tomu zatím bylo na všech předchozích srazech a srazíčcích.

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 26 lis 2007 23:09
od HUJER 4x4
Takže pár doplňujících detailů............

Ano, sraz bude na tom plácku u tratě, jak si našel Milda, souřadnice OK, ale pokud najdete městečko Horažďovice, tak odtud budou směrové šipky přímo až na místo, takže s doražením na místo srazu si myslím nebude problém, jako volačku bych to viděl asi tak, že se sjedou vozy OFF ROAD 4x4 = 16 ,což bude volací kanál

Další dopřesnění je k večernímu programu a noclehu, takže náš hasičský sbor se o off roaďáky postará
Takže jak jsem již psal, hospoda a ubytování bude pod jednou střechou, a cena za nocleh byla stanovena na: 200 Kč/noc osoba, s tím, že součástí této ceny bude: nocleh + teplá večeře + umývárka + sprcha + pro případné zájemce možnost umytí auta od bahna

Dále bych zdůraznil: VEMTE SI NĚCO NA PŘEZUTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PROSÍM VŠECHNY ÚČASTNÍKY, KTEŘÍ CHTĚJÍ PŘIJET A DOSUD TAK NEUČINILI,AŤ MI POTVRDÍ SVOU ÚČAST SMS NA: 606913282

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 26 lis 2007 23:41
od HUJER 4x4
Přikládám pár fotéček z areálu kde se bude sraz konat,jde o lehčí až středně těžký terén s několika pasážemi extrémně náročného terénu, terén vhodný pro leštěnky i pořádnej off road, a pokud bude sníh, který udělá trať ještě zajímavější,pak si myslím, že akce nebude mít chybičku, záleží co si kdo najde, takže slíbené foto:
pole1.jpg
pole2.jpg
pole3.jpg

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 26 lis 2007 23:43
od HUJER 4x4
pole4.jpg
pole5.jpg
pole6.jpg

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 26 lis 2007 23:44
od HUJER 4x4
pole7.jpg

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 27 lis 2007 17:48
od Pavel Mirtl
Když do toho nic nevleze /a to by nemělo/ tak jedna frontera a dvě kostry.AHOJ Všem Pavel.

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 28 lis 2007 00:47
od HUJER 4x4
No je to super, já pevně doufám, že se nás sjede pěkná hromádka :grin: , a nebudou to jen samé Frontery ale i jiné kousky, takže můžeme změřit své síly :grin: , já už mám koupenej podvozek wot pana Iromanna a zítra by měl jít na auto, tak už bych měl být v té době také nahoře :lol:

Co se organizace týče tak platí vše jak je popsáno v příspěvcích viz výš :grin:


A pokud někdo z Vás vezme i známý, kámoše,kohokoliv..... buď vítán, pouze prosím vždy o upřesnění počtu osob a aut, to pouze pro mé organizační info ohledně zajištění počtu večeří atd...,jinak žádnej problém, kapacita je dostatečná, a každý ať off roaďák nebo třeba jen fanda na pokoukanou je vítán :grin: :wink:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 29 lis 2007 21:00
od Anny
Ahojky všem...mrzí mě to...ale nedorazím...omlouvám se :cry:

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 29 lis 2007 22:39
od HUJER 4x4
Anny píše:Ahojky všem...mrzí mě to...ale nedorazím...omlouvám se :cry:
Dcerunce to dám befelem.

No jak myslíš, už o tom ví pan Otec??? Aby Tě pak do Horažďovic nehnal před sebou s rákoskou v ruce :wink: , to víš, tatík, to je skalní kus off roadu 8)

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 29 lis 2007 23:38
od Milda
Pan otec o tomto již ví a je tím velice zarmoucen. Kdybych nevěděl, co je příčinou, tak by Anny na sraz musela - ráda - povinně - třeba stopem a tam by dostala před všemi na holou. Ale jelikož by to bylo možná považováno za nemorální výchovný prostředek a Anny za neúčast nemůže vlastní vinou, tak jí jen udělím rodičovskou důtku a kázeňské napomenutí - před nastartovanou Fronterou v plných točkách - za maření rodinných offroad plánů. :!:
Ale jinak je Andrejka moje moc hodná holčinka a je to moje štěstíčko.

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 29 lis 2007 23:47
od HUJER 4x4
Milda píše:Pan otec o tomto již ví a je tím velice zarmoucen. Kdybych nevěděl, co je příčinou, tak by Anny na sraz musela - ráda - povinně - třeba stopem a tam by dostala před všemi na holou. Ale jelikož by to bylo možná považováno za nemorální výchovný prostředek a Anny za neúčast nemůže vlastní vinou, tak jí jen udělím rodičovskou důtku a kázeňské napomenutí - před nastartovanou Fronterou v plných točkách - za maření rodinných offroad plánů. :!:
Ale jinak je Andrejka moje moc hodná holčinka a je to moje štěstíčko.


Fpoho, nemůže teď, přijede příště :wink:

Jináč dens jsem byl na schůzi off road clubu České Budějovice, tak uvidíme, možná na srazík dorazí i páreček Houmrů, tak jim budete moct s Fronterkama natrhnout pr.... triko :lol: , jináč dorazí i pár trolů, nejaká ta Micina a co já vím co kdo ještě všechno vyhrabe po garážích :grin:

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 30 lis 2007 07:53
od Anny
vojtech.kloud píše:
Anny píše:Ahojky všem...mrzí mě to...ale nedorazím...omlouvám se :cry:
Dcerunce to dám befelem.

No jak myslíš, už o tom ví pan Otec??? Aby Tě pak do Horažďovic nehnal před sebou s rákoskou v ruce :wink: , to víš, tatík, to je skalní kus off roadu 8)
jj táta to ví, to by nebylo fér, kdyby to nevěděl jako první :wink: , opravdu mě to mrzí...kurňa :(

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 01 pro 2007 10:56
od HUJER 4x4
Tak paráda, vypadá to že bude pěknej srazík :lol: , jak jsem psal, pozval jsem i pár přátel a kamarádů s jinejma značkama a typama strojoven, tak bude možnost srovnání a konkurence :) , jinak se všemi kteří mi písli Děkuji a jsou přihlášeni, nebudu na každou sms odpovídat zvlášť, ale vytvořím zde seznam účastníků, který budu průběžně aktualizovat!!!!

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 01 pro 2007 11:08
od HUJER 4x4
SEZNAM OFFROUĎÁKŮ K SRAZU NA SAVATU:

Přemek 3 lidi (Frontera,Patrol)
Milda 2 lidi (Frontera)
Marek 2 lidi (Frontera) pouze Sobota
Honza 4 lidi (bez noclehu) (Frontera,Pajero)
Firemann 2 lidi (Frontera)
Pavel S. 1 lidi (Frontera)
Rescuer 2 lidi (Frontera)
Pavel Mirtl 2 lidi (Frontera)
Dan Krčmář 2 lidi (Frontera)
Míra 2 lidi (bez noclehu)(Frontera)
Petr Nešpor 2 lidi (Frontera)
R Solanský 2 lidi (Frontera)
Paťas 3 lidi (Frontera)
Pavlík R 1 lid (Patrol GR)
Petr Janeš 2 lidi (Frontera)
Petr,Jitka 4 lidi (Frontera)
Bob 1 lid (Pajero)
Hrabák 2 lidí ( Terano II)
Jirka Jáchim 1 lidi( LR Discovery ) (bez noclehu)
Kuchař 2lidi (Frontera)
Rostow 2 lidi (Frontera)
Jirka Vichr 1 lidi (Miší uši Outlander) (bez noclehu)
Jirka 1 lidi (Frontera)
Čelda 2 lidi (Frontera)
Aleš 1 lid (Frontera)
Pospy 2 lidi ( 2x Diskotéka )
Mata RC 2 lidi (Frontera)
V.Kvěch 1 lid (Vitara)
Pajerojojo 1 lid (Pajero sport)
B53 1 lid (Campo)
Milan 2 lidi (Španěl)
Libor 1 lid ( GR )
Olin 1 lid ( Španěl )
??? 3 lidi ( Frontera )
Lukáš 2 lidi ( Wraník )
Placr 1 lid ( Frontera + 2 x štyrkulka )
Ficus 1 lid (Toyota)
Mešky 1 lid (Range Rover I)
Bublík 1 lid ( Škoda 706 RTHP - trambus 4x4)
a já-Vojta 2 lidi (+organizační tým cca 5 lidí)
Kuba Koutný 1 lid (Frontera)

Ty u níhž jsou otazníky, buď ještě nepotvrdili účast na 100 % nebo ještě neupřesnili počet osob, jinak toto je tak zhruba počet k 12.12.2007, seznam budu průběžně doplňovat, mazat, jak se kdo bude hlásit nebo odpadat

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 01 pro 2007 11:22
od Milda
Skvělý :!: Jen víc a houšť :!:
Tak si zamlouvám noční parking-plac maximálně do 3km od hašišárny. Jinak mi pro nadstandardní počet kár nedosáhne signál pageru, kdyby si chtěl někdo s mojí Bělicí zajezdit bez mého souhlasu a dohledu
:idea: :idea: :idea: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :grin: