Stránka 2 z 6
Ložisko homokineťáku
Napsal: 05 srp 2007 20:09
od Slaava
honzík píše:...i pri normálním provozu - je to bčko a tam je to unašené pořad, mrcha...
Zapomněl jsem, že máš Béčko.
honzík píše:...zustala z toho super kaše - jehličky a vazelina... a v těhlici mi zustal vnější kroužek toho ložiska a homokinetak vypada uplne normálně...
No vidíš, tak to víc nepotřebuješ. Ber šupleru nebo ještě líp mikrometr, změř průměry. Vnější kroužek vytáhni nějakým stahovákem a podle něj zjistíš dýlku ložiska. Za pár korun seženeš slušný ložisko. Ne žádnou plečku s plastovou klecí a nalisovanejma přírubama, jakou tam dává Adam.
Farmer píše:Pamatuji že dělal a nadávali u toho.Asi i sprostě.
To samý si pamatuju z jejich referencí já.
re
Napsal: 09 srp 2007 13:54
od honzík
tak nevím - dneska mi sikulka kterej jinak sezene skoro vse - sdelil, že tohle jehlové ložisko je součástí celého náboje a samostatně se NEPRODÁVÁ !!!!
jedine s celým nábojem za cca 5 000,-
malem me omejvali
takže zkusím stejný postup jako igino ........
dam vedet jestli si rozbiju usta nebo auto
ložiskům zdar !!!!!!!!!!
h.
re
Napsal: 09 srp 2007 14:07
od honzík
tak jsem ted volal do ložiskárny a jedno to ložisko obyč. stoji 94,50,-Kč a s manžetama po stranách proti prachu za 128,-Kč
asi přehodnotím ceník a budu marži násobít 1 000 x
h.
Napsal: 09 srp 2007 20:30
od Milda
Chlapi, nevím jak Vám, ale mě je z toho Opláckýho ceníkování už fakt špatně. nemá to tu přímou souvislost, ale když to čtu, tak jen to, že zítra mi budou měnit manžetu na PP poloose. origoš za cca 2800,-Kč a já ji budu mít shodnou za 400,- od jiného dodavatele. Nepředpokládám rozdíl v materiálu.
Napsal: 09 srp 2007 20:37
od farmář
možná bude stejný i výrobce,ale ty nebudeš mít na krabici logo Oplu.Tož tos víš co! včíl ti nezbývá, než dófat,že tě s tím Adam nezmerčí!!!(slivovicááááá

hoj ta byla)
Kvalita
Napsal: 10 srp 2007 10:36
od Slaava
Milda píše:Chlapi, nevím jak Vám, ale mě je z toho Opláckýho ceníkování už fakt špatně. nemá to tu přímou souvislost, ale když to čtu, tak jen to, že zítra mi budou měnit manžetu na PP poloose. origoš za cca 2800,-Kč a já ji budu mít shodnou za 400,- od jiného dodavatele. Nepředpokládám rozdíl v materiálu.
Přicházíš o kvalitu od Adama Opela

Napsal: 10 srp 2007 10:56
od Milda
Napsal: 10 srp 2007 11:14
od PETR&JITKA
Mildo, a já ti ji dával za 200,-

re
Napsal: 10 srp 2007 17:27
od honzík
takže pánové
oprava je stastne ( snad ) za mnou
ložisko za 128,- + gufero 45,- + mazací tuk tuba za 170,-
Celkem blba prace nez zjistis co a jak, ale ted bych to udelal tak za 3 hodky prace.
jojo - jehlové ložisko je mrcha - zvlast kdyz ani v servisu nevedi ze tam je
h.
Napsal: 31 srp 2007 10:52
od patas
vojto podivej se na stranky do clanku zradna technika podvozek mas tam odemne popsanou vymenu jehlovyho loziska.Tak snad ti to pomuze.Pripadne mi napis SZ dam ti telefon a co budu vedet tak poradim.Delali to kluci na dilne ale byl sem u toho a pomahal sem s tim takze sem okoukal i nejaky grify jak se to dela.Jo prumyslova spionaz je svina.
Napsal: 31 srp 2007 11:17
od patas
jinak jedno lozisko tady mam v zasobe fungl nove nepouzite koupil sem ho za necelou 100 korunu tak kdyby byla nouze nejvyssi tak ti ho muzu poslat.
Jinak si jeste pohravam s myslenkou zrepasnout si ten kloub.Navarim to tvrdokovem a necham stocit ale to je zatim ve hvezdach
Napsal: 31 srp 2007 17:34
od Vojta
Na netu to ložisko nemohu sehnat, kde se tenhle kus železa kupuje?????

Napsal: 31 srp 2007 21:17
od patas
u nas mam specialku na loziska hlavne delaj japonce coz to NTN je.Ma sice plastovou klec ale docela pohoda.Jedinej problem bude sundat cepy na tehlici musis sundat matky a pak cilenou ranou do tehlice pokud mozno proti druhemu kladivu je srazit.A dostat to zpatky taky neni zadnej med.Hlavne jestli mas ABS tak strasnyho bacha na cidlo.Je to feritova tycka a tu urazis hned.Pak by to bylo v haji.zkus se kouknout na ten clanek.snad to pochopis.Kdyztak sem ti k dispozici.
Dávno tomu
Napsal: 31 srp 2007 22:05
od Slaava
patas píše:u nas mam specialku na loziska hlavne delaj japonce coz to NTN je.Ma sice plastovou klec ale docela pohoda.Jedinej problem bude sundat cepy na tehlici musis sundat matky a pak cilenou ranou do tehlice pokud mozno proti druhemu kladivu je srazit.A dostat to zpatky taky neni zadnej med.Hlavne jestli mas ABS tak strasnyho bacha na cidlo.Je to feritova tycka a tu urazis hned.Pak by to bylo v haji.zkus se kouknout na ten clanek.snad to pochopis.Kdyztak sem ti k dispozici.
No jestli se nepletu, tak když jsem to rozebíral já, tak jsem jenom dal pryč čtyři šrouby dolního čepu, vysadil řídící tyčku a jak jsem těhlici vyklápěl nahoru podle horního čepu, tak jsem vytáh homokineťák. Ale jistej si tím už nejsem. Dávno tomu.