Jehličkové vodicí ložisko poloosy v těhlici přední nápravy
- Slaava
- Moderátor
- Příspěvky: 8385
- Registrován: 09 kvě 2005 21:39
- Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD
Ložisko homokineťáku
Zapomněl jsem, že máš Béčko.honzík píše:...i pri normálním provozu - je to bčko a tam je to unašené pořad, mrcha...
No vidíš, tak to víc nepotřebuješ. Ber šupleru nebo ještě líp mikrometr, změř průměry. Vnější kroužek vytáhni nějakým stahovákem a podle něj zjistíš dýlku ložiska. Za pár korun seženeš slušný ložisko. Ne žádnou plečku s plastovou klecí a nalisovanejma přírubama, jakou tam dává Adam.honzík píše:...zustala z toho super kaše - jehličky a vazelina... a v těhlici mi zustal vnější kroužek toho ložiska a homokinetak vypada uplne normálně...
To samý si pamatuju z jejich referencí já.Farmer píše:Pamatuji že dělal a nadávali u toho.Asi i sprostě.
-
honzík
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 613
- Registrován: 27 čer 2006 06:52
re
tak nevím - dneska mi sikulka kterej jinak sezene skoro vse - sdelil, že tohle jehlové ložisko je součástí celého náboje a samostatně se NEPRODÁVÁ !!!!
jedine s celým nábojem za cca 5 000,-
malem me omejvali
takže zkusím stejný postup jako igino ........
dam vedet jestli si rozbiju usta nebo auto
ložiskům zdar !!!!!!!!!!
h.
jedine s celým nábojem za cca 5 000,-
malem me omejvali
takže zkusím stejný postup jako igino ........
dam vedet jestli si rozbiju usta nebo auto
ložiskům zdar !!!!!!!!!!
h.
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Chlapi, nevím jak Vám, ale mě je z toho Opláckýho ceníkování už fakt špatně. nemá to tu přímou souvislost, ale když to čtu, tak jen to, že zítra mi budou měnit manžetu na PP poloose. origoš za cca 2800,-Kč a já ji budu mít shodnou za 400,- od jiného dodavatele. Nepředpokládám rozdíl v materiálu.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- farmář
- Moderátor
- Příspěvky: 4982
- Registrován: 07 kvě 2006 07:40
- Bydliště: Mutyněves
možná bude stejný i výrobce,ale ty nebudeš mít na krabici logo Oplu.Tož tos víš co! včíl ti nezbývá, než dófat,že tě s tím Adam nezmerčí!!!(slivovicááááá
hoj ta byla)
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Průser chlapi!!
Manžeta nepřišla v krabici, ale v igeliťáku i s nějakou pastou v tubě.
Ale já si ráno už zuby čistil, tak uvidím večer, jestli je to s mentolem
. Na etiketě byl podepsaný nějaký Nišán. To jsem zvědavej, jestli jim to půjde navlíknout a jestli jim po zpětné montáži nezbyla nějaká ložiska navíc
Poradil jsem jim dobromyslně, aby si vzaly náprstky, že tam jsou nělaké jehličky. Uvidím, bo sem zvědavej 
Manžeta nepřišla v krabici, ale v igeliťáku i s nějakou pastou v tubě.
Naposledy upravil(a) Milda dne 10 srp 2007 10:57, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- Slaava
- Moderátor
- Příspěvky: 8385
- Registrován: 09 kvě 2005 21:39
- Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD
Kvalita
Přicházíš o kvalitu od Adama OpelaMilda píše:Chlapi, nevím jak Vám, ale mě je z toho Opláckýho ceníkování už fakt špatně. nemá to tu přímou souvislost, ale když to čtu, tak jen to, že zítra mi budou měnit manžetu na PP poloose. origoš za cca 2800,-Kč a já ji budu mít shodnou za 400,- od jiného dodavatele. Nepředpokládám rozdíl v materiálu.
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Já se Adamovi pak osobně zajedu omluvit a vysvětlím mu ekonomickou politiku drobného českého podnikatele a majitele 14let staré Frontery, co udržuje vůz již několik let a kilometrů po plánované životnosti jeho nevlastního výtvoru .
A jestli mě vyhodí, tak se naštvu a dám si dozadu nápravu z Pajera i s uzávěrou difu.
Na tom přece nemůže být nic složitýho,ne
:D
Ale svoji Fronterku Bílou mám opravdu RÁÁÁÁDD :D :D :D
A jestli mě vyhodí, tak se naštvu a dám si dozadu nápravu z Pajera i s uzávěrou difu.
Na tom přece nemůže být nic složitýho,ne
Ale svoji Fronterku Bílou mám opravdu RÁÁÁÁDD :D :D :D
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
PETR&JITKA
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 338
- Registrován: 18 srp 2005 21:43
-
honzík
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 613
- Registrován: 27 čer 2006 06:52
re
takže pánové
oprava je stastne ( snad ) za mnou
ložisko za 128,- + gufero 45,- + mazací tuk tuba za 170,-
Celkem blba prace nez zjistis co a jak, ale ted bych to udelal tak za 3 hodky prace.
jojo - jehlové ložisko je mrcha - zvlast kdyz ani v servisu nevedi ze tam je
h.
oprava je stastne ( snad ) za mnou
ložisko za 128,- + gufero 45,- + mazací tuk tuba za 170,-
Celkem blba prace nez zjistis co a jak, ale ted bych to udelal tak za 3 hodky prace.
jojo - jehlové ložisko je mrcha - zvlast kdyz ani v servisu nevedi ze tam je
h.
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
vojto podivej se na stranky do clanku zradna technika podvozek mas tam odemne popsanou vymenu jehlovyho loziska.Tak snad ti to pomuze.Pripadne mi napis SZ dam ti telefon a co budu vedet tak poradim.Delali to kluci na dilne ale byl sem u toho a pomahal sem s tim takze sem okoukal i nejaky grify jak se to dela.Jo prumyslova spionaz je svina.
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
-
Vojta
- Diskuzní Nováček
- Příspěvky: 48
- Registrován: 24 čer 2007 07:33
- Bydliště: Kadaň , Kralovice
- Kontaktovat uživatele:
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
u nas mam specialku na loziska hlavne delaj japonce coz to NTN je.Ma sice plastovou klec ale docela pohoda.Jedinej problem bude sundat cepy na tehlici musis sundat matky a pak cilenou ranou do tehlice pokud mozno proti druhemu kladivu je srazit.A dostat to zpatky taky neni zadnej med.Hlavne jestli mas ABS tak strasnyho bacha na cidlo.Je to feritova tycka a tu urazis hned.Pak by to bylo v haji.zkus se kouknout na ten clanek.snad to pochopis.Kdyztak sem ti k dispozici.
- Slaava
- Moderátor
- Příspěvky: 8385
- Registrován: 09 kvě 2005 21:39
- Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD
Dávno tomu
No jestli se nepletu, tak když jsem to rozebíral já, tak jsem jenom dal pryč čtyři šrouby dolního čepu, vysadil řídící tyčku a jak jsem těhlici vyklápěl nahoru podle horního čepu, tak jsem vytáh homokineťák. Ale jistej si tím už nejsem. Dávno tomu.patas píše:u nas mam specialku na loziska hlavne delaj japonce coz to NTN je.Ma sice plastovou klec ale docela pohoda.Jedinej problem bude sundat cepy na tehlici musis sundat matky a pak cilenou ranou do tehlice pokud mozno proti druhemu kladivu je srazit.A dostat to zpatky taky neni zadnej med.Hlavne jestli mas ABS tak strasnyho bacha na cidlo.Je to feritova tycka a tu urazis hned.Pak by to bylo v haji.zkus se kouknout na ten clanek.snad to pochopis.Kdyztak sem ti k dispozici.