Stránka 10 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 15:03
od rescuer
Milda mi hned vynadá a černý velký puntík, ale ať to zůstává na očích:

1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou


1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''


04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice


Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)

Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.


Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).

Hlaste se další prosím.

!!!POZOR!!! Kvůli zastávce v Havl.Brodu upraveny časy příjedů a odjezdů!!!

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 18:21
od B53
... Já taky dva auta, počet osob stejný = 2 (oba kucíííí přemcííí).[/quote]
Neříkej, že se Dagi taky urval od rodiny.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 16 led 2008 13:27
od premek_k
To rescuer: Upozorňuju jen, že nejsem schopen garantovat, že tam přesně na 7:45 budeme, jelikož je to kus cesty a stát se může cokoliv. Takže bych to viděl tak, že ano, bueme to směřovat tak, abychom tam do 7:45 byli, ale pokud nebudeme (a ani na CB v případě, kdy by nám chybělo pár KM), tak na nás nečekejte.

To Bolek: JJ, Dagi je dle mého názoru nadšen a teď navíc, když bude mít "vlastní" auto, tak ještě víc. Sere mě jen to, že má syn v tom termínu karneval, jinak chtěla jet i manželka.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 16 led 2008 14:43
od rescuer
premek_k píše:To rescuer: Upozorňuju jen, že nejsem schopen garantovat, že tam přesně na 7:45 budeme, jelikož je to kus cesty a stát se může cokoliv. Takže bych to viděl tak, že ano, bueme to směřovat tak, abychom tam do 7:45 byli, ale pokud nebudeme (a ani na CB v případě, kdy by nám chybělo pár KM), tak na nás nečekejte.

To Bolek: JJ, Dagi je dle mého názoru nadšen a teď navíc, když bude mít "vlastní" auto, tak ještě víc. Sere mě jen to, že má syn v tom termínu karneval, jinak chtěla jet i manželka.
Někde sem tu psal číslo (724 924 711).
Oznámení beru na vědomí, kdyžtaj zkuste pokud to bude trošku možný hodit třeba SMS. Nebo jen prozvonit, kdyby ste nestihaly. :wink:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 16 led 2008 14:53
od premek_k
To rescuer: Ok.

To Vojta: Danek bere nějakého kamaráda, takže měním na 2 vozy, 3 lidi.

To Nimrod, Kondor: Danek se nemůže zaregistrovat - nechodí mu potvrzovací mail. Asi to máte ve správě, co si tak pamatuju, tak prosím prosím za něho.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 16 led 2008 20:41
od B53
To premek_k; Sere mě jen to, že má syn v tom termínu karneval, jinak chtěla jet i manželka.
Tak se domluvíme na tom zimním Rumunovi a vem ji sebou. Stále mě to drží.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 17 led 2008 00:00
od modrasek
...nooo,lidičky, z minisrazíku se stal megasrazík....užijte si tooooooooo.... :)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 17 led 2008 09:53
od honzík
upravuji

1x frontera b
1x pajero wagon

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 17 led 2008 10:50
od HUJER 4x4
honzík píše:upravuji

1x frontera b
1x pajero wagon
To mám, tenhle počet u tebe zapsanej, Panděro a Froncek a 4 lidi a jen Sobota, je nějaká jiná změna???

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 17 led 2008 15:31
od rescuer
Honzí: Beru na vědomí , Frontera+Panděro

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 17 led 2008 16:36
od patas
Vjto me si tam napis Patas+2deti+1frontera zatim asi jen Sobota

přesunuto

Napsal: 17 led 2008 17:36
od Milda
(upraveno a přesunuto na chvost) M.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 17 led 2008 18:45
od rescuer
Mildo, to se tu budem trumfovat kdo bude mít lépe propracovaný "bojový plán"? :lol: :twisted: :mrgreen:

To PATAS: Doufám, že máš přečteno kte tě vyzvedneme, a nařízený budík :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 17 led 2008 18:54
od rescuer
AKTUALIZACE AŤ SME POŘÁD NA OČÍCH

1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou



1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''



04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice


Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)

Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.

konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238


Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
Neznámý - Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera


Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).

Hlaste se další prosím.

!!!POZOR!!! Kvůli zastávce v Havl.Brodu upraveny časy příjedů a odjezdů!!!

Re: 3.Bod 26.-27.1.2008

Napsal: 17 led 2008 18:57
od Pavel Mirtl
Milda píše:Vkládám úpravu článku a upřesnění místa 3.bodu setkání pro konvoj "SEVER", který se formuje na D8 u Lovosic v 6:30 a přez Prahu pokračuje na Plzeň a přez Nepomuk do Hydčic. Pokud se někdo další chce k nám s Bolkem připojit, tak :
1.bod v 08:00 N:50°02´00" / E:14°12´49" - na benzíně u Rudné za Prahou (+Bolek a další zájemci od Práglu)
2.bod v 08:30 N:49°57´25" / E:14°03´46" - na benzíně v Berouně u D5 OMV exit 18 (+Petra Jitka, Čelda a další)
3.bod v 09:30 N:49°41´56" / E:13°25´26" - na Benzíně u Plzně u Hypernovy jihovýchodně od Plzně (+Pavel M. a další od západu - KV)

Uvedené časy jsou časy odjezdu z uvedeného místa.
Souřadnice GPS prověřeny na http://www.mapy.cz
Komunikační kanál je CB16 (4x4) - dualwatch 16 + 10 nebo můj konvojmobil :
728 170 475
Pro zjednodušení sem vkládám náčrt setkání a připojení pro další vozy v bodě 3. jihovýchodně od Plzně u Hypernovy.
Červeně je značen příjezd po D5 od Prahy po novém obchvatu Plzně.
Žlutě odjezd zpět nadjezdem nad D5 a pak hned sjezd na Nepomuk. Dotazy :?: :?: :?:
Bod-3-Plzeň.JPG
[/quote]

Mildo pouze bych to upřesnil,vhodnější je to u KFC.V podstatě je to hned vedle,pouze za odělovacím pásem,možná jsi to tak myslel.Jo a musí se to projet přes benzinu,jinak to nejde.