Stránka 9 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 18:12
od B53
I když, do Švejkova města bych se někdy rád podíval, ale né teď. Už ten název "Protivín" se mi líbí.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 18:33
od rescuer
B53 píše:I když, do Švejkova města bych se někdy rád podíval, ale né teď. Už ten název "Protivín" se mi líbí.
Nikdo tě nenutí, je plno aut z Budějic a mé trasy cesty...

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 19:21
od honzík
tak doufam ze vstaneme - mame ples a posledne jsme prijeli kolem půl ctvrté
a to nás ještě chytili čerti a ja je uplácel bažentem z tomboly ............

no mazec
uvidime se

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 19:35
od rescuer
honzík píše:tak doufam ze vstaneme .

no mazec
uvidime se

Pro ty co pojedou v mém "konvoji"

724 924 711 kdyby někdo nemohl dorazit, nestíhal nebo cokoli, pište ať se na vás nečeká.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 20:59
od Radim Solanský
vojto tak se hlásím seru na školení :grin: :grin: :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 21:27
od Milda
(upraveno viz.dále)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 06:30
od rescuer
Radim Solanský píše:vojto tak se hlásím seru na školení :grin: :grin: :grin:

Vyborně, odkudpak pojedeš? mrkni se jestli ti nebude vyhovovat s někým trasa.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 06:43
od rescuer
Milda mi hned vynadá a černý velký puntík, ale ať to zůstává na očích:

1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
3.) Protivín - Náměstí před samoobluhou


1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
3.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''


04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
07:25 Pelhřimov - odjezd 07:40
09:16 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice

Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)

Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.


Zatím nabírám v Pelhřimově HONZÍKA, PŘEMKA.

Hlaste se další prosím.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 06:56
od patas
Jestli mi to vyjde a neco se neposere tak bych jel taky.Jeste se musim domluvit doma asi bych nafasoval deticky takze predbezne
Patas+2deti+1frontera.
Mozna presvedcim i kolegu s jeho fronou.
Kdybych frcel tak jedu pres H.Brod Pelhrimov a potom s Rescuerem.Moh bych se pridat do konvoje v Havl.Brode to mam za rohem :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 11:59
od honzík
se mnou jede jeste bratranek - takže hlásím dve auta :)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 12:17
od Pavel Mirtl
B53 píše:I když, do Švejkova města bych se někdy rád podíval, ale né teď. Už ten název "Protivín" se mi líbí.
Je to normální městečko,byl jsem tam nedávno,máme tam nějakou rachotu až se oteplí.Podlouhlé náměstí mírně z kopce,za rohem most přes Blanici.Určitě by to bylo lepší v létě.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 12:40
od premek_k
honzík píše:se mnou jede jeste bratranek - takže hlásím dve auta :)
... Já taky dva auta, počet osob stejný = 2 (oba kucíííí přemcííí).

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 14:43
od rescuer
patas píše: Kdybych frcel tak jedu pres H.Brod Pelhrimov a potom s Rescuerem.Moh bych se pridat do konvoje v Havl.Brode to mam za rohem :grin:
Beru na vědomí, du mrknout jestli jedu přímo přes Havl.Brod, pokud jo, dopisuju si tě.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 14:44
od rescuer
honzík píše:se mnou jede jeste bratranek - takže hlásím dve auta :)
OK, Takže HONZÍK-PELHŘIMOV 2Auta (doufám Frontery)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 15 led 2008 14:56
od rescuer
Zatím je tedy stav:
Byzhradec
Rescuer - Frontera B, černá, nabocích nápis RESCUEINFO, CB - 10,16 (víc budu na 10)
Pokud nemá nějaká lama křížená s lemrou CB, seberte dětem PMR co stojí 500Kč i s baterkama, a hlaste koho mám hledat na PMR. Můžu na veškeré povolené kmitočty ČR, takže hlaste kdo kde já budu:
CB - CH10, CH16
PMR - 5
2m - CH5
70cm- CH5

Rychnov nad Kněžnou

Havlíčkuv Brod
Paťas - 1xFrontera A
Pelhřimov
Honzík - 2xFrontera ?B?
Přemek - 2xFrontera ?B?
Protivín

Hlaste se dál, budu dopisovat