Stránka 8 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 13 led 2008 20:19
od B53
Já pojedu přes Plzeň a Nepomuk. Do Protivína bych si zajel. Jsem zvědav jestli se ozve Milda. Jestli bude chtít, můžeme udělat konvoj z druhé strany.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 13 led 2008 22:17
od Pavel Mirtl
B53 píše:Já pojedu přes Plzeň a Nepomuk. Do Protivína bych si zajel. Jsem zvědav jestli se ozve Milda. Jestli bude chtít, můžeme udělat konvoj z druhé strany.
Ahoj Sisy,pokud jedeš přes Plzeň tak se dohodneme a pojedeme spolu.Pokud jedeš druhou stranou,nic se neděje. Ahoj Pavel.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 01:10
od Milda
(Upraveno - viz.dále )
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 01:57
od HUJER 4x4
rescuer píše:vojtech.kloud píše:jasně B53, mám tě v seznamu i s noclehem, takže karimátku spacák, bačkory, půllitr sebou

Aji cestovní krigle??? No to pr... de.... leeeeeee, to abych si rychle sbodoval takový ten vojenský železný :D
PS:
dosud se mi nikdo nevyjádřil k návrhu, dat (jen pár) aut sraz která pojedu před PROTIVÍN či blízké okolí, srazík v protivíně na náměs´ti a na sraz dojet hromadně....
Několik aut pojede z ČB a okolí, zkus se s nimi domluvit na
http://www.offroadforum.cz v sekci "jen tak poježdění" kde je další odkaz k našemu srazu, jak už jsem tu psal několikrát, minimálně 3 Patroly, 1 Mitsubishi L200, 1 Pajero, 1 Terrano II by měli jet z Budějc a snima asi 2 Rovery z Třeboně, tak se zkus dokukat na ně a můžet přikonvojit v docela slušným štrůdlu

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 02:02
od HUJER 4x4
ORGANIZAČNÍ DROBNOST, PRO NEMAJITELE GPS , stačí v Horažďovicích najít benzínku Robin oil ( buď na příjezdu do Horažďovic od Strakonic,Písku, ČB, a od Plzně je to zase výpadovka na tyto města), od této benzínky až na místo srazu - motocrosová trať ( od Robin oilu je to cca 3 km), bude sraz značen "vábicíma cedulema" , černá směrová šipka s bílým nápisem " OFF ROAD"
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 06:37
od rescuer
Několik aut pojede z ČB a okolí, zkus se s nimi domluvit na
http://www.offroadforum.cz v sekci "jen tak poježdění"
Ok, du tam napsat.
Díky
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 07:05
od rescuer
PS: Úplně sem zapoměl, vyjíždím z podkrkonoší (Rychnov nad Kněžnou). takže pokud by se někdo našel z těhlekončin, nebo po cestě, nechť se neprodleně hlásí a přidá.
ADW MILDO:
počítej s tím že na tebe budu ječet na CB, oba máme kravské antény, takže sena sebemusíme dořvat!
Má trasa bude následovná (pokud bych mohl mít s někým společnou trasu hlaste to!!!!)
RYCHNOV NAD KNĚŽNOU,Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, HRADEC KRÁLOVÉ, D11 ať do PRAHY, mníšek p. Brdy, Dobříš, Mirotice, Písek,PROTIVÍN a pak dále (doufám ž s nějakým konvojem)
(Pokud nenajdu s nikým společnou cestu tak ještě druhá trasa)
Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí, Vysoké mýto, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Soběslav, Týniště nad Vltavou, PROTIVÍN
PROTIVÍN, Vodňany, Strakonice, HORAŽĎOVICE
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 11:04
od honzík
přes pelhřimov jedu taky - dve auta ............
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 11:17
od premek_k
Od Ostravy budeme vyjíždět kolem 4:00, takže adekvátně dle času se může tvořit východní konvoj na trase Ostrava - Olomouc - Brno - Humpolec a dále už stejně - Pelhřimov - Soběslav - Týniště - Protivín - Vodňany - Strakonice - Horažďovice.
Předpokládám, že Prostějov OMV na výjezdu směr Brno v 5:30, Brno Shell na výjezdu směr Praha v 6:30 atd . . .
Jo a CB standardne 16
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 13:14
od Milda
rescuer píše:....Mildo: Počítej s tím že na tebe budu ječet na CB. Oba máme kravské antény, takže se na sebe musíme dořvat!....
No japa by né

Ale když vyndám tu anténu ze střechy, tak tou dírkou mě uslyšíš ještě líp....

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 16:05
od rescuer
honzík píše:přes pelhřimov jedu taky - dve auta ............
Tak Vás naberu v Pelhřimově,mrknu do GPS kde dáme sraz a v kolik.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 16:10
od rescuer
premek_k píše:dále už stejně - Pelhřimov - Soběslav - Týniště - Protivín - Vodňany - Strakonice - Horažďovice.
Takže sraz v Pelhřimově? KDe budem brát i honzíka?

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 16:40
od rescuer
Takže udělám to co Milda, seznam zastávek s GPS souřadnicema a časama odjezdů
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
3.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
3.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
07:25 Pelhřimov - odjezd 07:40
09:16 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 17:13
od rescuer
Zatím je tedy stav:
Byzhradec
Rescuer - Frontera B, černá, nabocích nápis RESCUEINFO, CB - 10,16 (víc budu na 10)
Pokud nemá nějaká lama křížená s lemrou CB, seberte dětem PMR co stojí 500Kč i s baterkama, a hlaste koho mám hledat na PMR. Můžu na veškeré povolené kmitočty ČR, takže hlaste kdo kde já budu:
CB - CH10, CH16
PMR - 5
2m - CH5
70cm- CH5
Rychnov nad Kněžnou
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
Přemek - Frontera B
Protivín
Hlaste se dál, budu dopisovat
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 led 2008 18:08
od B53
Někde jsem to psal. My to máme zajížďku. Jedem z druhé stany, od Plzně a Nepomuku.