Stránka 8 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 13 led 2008 20:19
od B53
Já pojedu přes Plzeň a Nepomuk. Do Protivína bych si zajel. Jsem zvědav jestli se ozve Milda. Jestli bude chtít, můžeme udělat konvoj z druhé strany.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 13 led 2008 22:17
od Pavel Mirtl
B53 píše:Já pojedu přes Plzeň a Nepomuk. Do Protivína bych si zajel. Jsem zvědav jestli se ozve Milda. Jestli bude chtít, můžeme udělat konvoj z druhé strany.
Ahoj Sisy,pokud jedeš přes Plzeň tak se dohodneme a pojedeme spolu.Pokud jedeš druhou stranou,nic se neděje. Ahoj Pavel.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 01:10
od Milda
(Upraveno - viz.dále )

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 01:57
od HUJER 4x4
rescuer píše:
vojtech.kloud píše:jasně B53, mám tě v seznamu i s noclehem, takže karimátku spacák, bačkory, půllitr sebou :lol:

Aji cestovní krigle??? No to pr... de.... leeeeeee, to abych si rychle sbodoval takový ten vojenský železný :D :mrgreen:


PS: dosud se mi nikdo nevyjádřil k návrhu, dat (jen pár) aut sraz která pojedu před PROTIVÍN či blízké okolí, srazík v protivíně na náměs´ti a na sraz dojet hromadně....
Několik aut pojede z ČB a okolí, zkus se s nimi domluvit na http://www.offroadforum.cz v sekci "jen tak poježdění" kde je další odkaz k našemu srazu, jak už jsem tu psal několikrát, minimálně 3 Patroly, 1 Mitsubishi L200, 1 Pajero, 1 Terrano II by měli jet z Budějc a snima asi 2 Rovery z Třeboně, tak se zkus dokukat na ně a můžet přikonvojit v docela slušným štrůdlu :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 02:02
od HUJER 4x4
ORGANIZAČNÍ DROBNOST, PRO NEMAJITELE GPS , stačí v Horažďovicích najít benzínku Robin oil ( buď na příjezdu do Horažďovic od Strakonic,Písku, ČB, a od Plzně je to zase výpadovka na tyto města), od této benzínky až na místo srazu - motocrosová trať ( od Robin oilu je to cca 3 km), bude sraz značen "vábicíma cedulema" , černá směrová šipka s bílým nápisem " OFF ROAD"

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 06:37
od rescuer
Několik aut pojede z ČB a okolí, zkus se s nimi domluvit na http://www.offroadforum.cz v sekci "jen tak poježdění"

Ok, du tam napsat.
Díky

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 07:05
od rescuer
PS: Úplně sem zapoměl, vyjíždím z podkrkonoší (Rychnov nad Kněžnou). takže pokud by se někdo našel z těhlekončin, nebo po cestě, nechť se neprodleně hlásí a přidá.

ADW MILDO:

počítej s tím že na tebe budu ječet na CB, oba máme kravské antény, takže sena sebemusíme dořvat!

Má trasa bude následovná (pokud bych mohl mít s někým společnou trasu hlaste to!!!!)

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU,Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, HRADEC KRÁLOVÉ, D11 ať do PRAHY, mníšek p. Brdy, Dobříš, Mirotice, Písek,PROTIVÍN a pak dále (doufám ž s nějakým konvojem)

(Pokud nenajdu s nikým společnou cestu tak ještě druhá trasa)

Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí, Vysoké mýto, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Soběslav, Týniště nad Vltavou, PROTIVÍN


PROTIVÍN, Vodňany, Strakonice, HORAŽĎOVICE

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 11:04
od honzík
přes pelhřimov jedu taky - dve auta ............

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 11:17
od premek_k
Od Ostravy budeme vyjíždět kolem 4:00, takže adekvátně dle času se může tvořit východní konvoj na trase Ostrava - Olomouc - Brno - Humpolec a dále už stejně - Pelhřimov - Soběslav - Týniště - Protivín - Vodňany - Strakonice - Horažďovice.

Předpokládám, že Prostějov OMV na výjezdu směr Brno v 5:30, Brno Shell na výjezdu směr Praha v 6:30 atd . . .

Jo a CB standardne 16

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 13:14
od Milda
rescuer píše:....Mildo: Počítej s tím že na tebe budu ječet na CB. Oba máme kravské antény, takže se na sebe musíme dořvat!....
No japa by né :!: Ale když vyndám tu anténu ze střechy, tak tou dírkou mě uslyšíš ještě líp.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 16:05
od rescuer
honzík píše:přes pelhřimov jedu taky - dve auta ............

Tak Vás naberu v Pelhřimově,mrknu do GPS kde dáme sraz a v kolik.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 16:10
od rescuer
premek_k píše:dále už stejně - Pelhřimov - Soběslav - Týniště - Protivín - Vodňany - Strakonice - Horažďovice.

Takže sraz v Pelhřimově? KDe budem brát i honzíka? :twisted:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 16:40
od rescuer
Takže udělám to co Milda, seznam zastávek s GPS souřadnicema a časama odjezdů

1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
3.) Protivín - Náměstí před samoobluhou


1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
3.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''


04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
07:25 Pelhřimov - odjezd 07:40
09:16 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice

Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)

Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 17:13
od rescuer
Zatím je tedy stav:
Byzhradec

Rescuer - Frontera B, černá, nabocích nápis RESCUEINFO, CB - 10,16 (víc budu na 10)
Pokud nemá nějaká lama křížená s lemrou CB, seberte dětem PMR co stojí 500Kč i s baterkama, a hlaste koho mám hledat na PMR. Můžu na veškeré povolené kmitočty ČR, takže hlaste kdo kde já budu:
CB - CH10, CH16
PMR - 5
2m - CH5
70cm- CH5

Rychnov nad Kněžnou

Pelhřimov
Honzík - Frontera B
Přemek - Frontera B
Protivín

Hlaste se dál, budu dopisovat

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 14 led 2008 18:08
od B53
Někde jsem to psal. My to máme zajížďku. Jedem z druhé stany, od Plzně a Nepomuku.