Stránka 8 z 8

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineťáku

Napsal: 07 kvě 2015 20:27
od Janeš Petr
na téhle straně žádnou vůli nepoznáš, neni to nijak podložené. jak jsem psal, vůli poznáš na straně u manžety a to i bez její demonáže, jen musíš zas smontovat ten předek na fotce

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineťáku

Napsal: 06 led 2019 17:18
od Nota-ota
Trochu pro oživení. Výměna ložisek s vyvložkováním + ložisko kloubu, stočení kotouče,výměna desek, výměna gufer a výměna mažety.
Ložiska ZVL 320 08 AX a 320 09 AX asi nejlevnější volba a HK 3016. Manžeta MP 282.

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineťáku

Napsal: 06 led 2019 21:27
od david-tv3
To isté čaká v priebehu týždňa mňa. Ložiská som objednal vďaka Radole... To mu ďakujem.

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineťáku

Napsal: 09 led 2019 15:09
od Nota-ota
Tak snad to nebudeš mít takhle prasácky vyvložkovaný jako já :roll:

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineťáku

Napsal: 09 led 2019 19:46
od david-tv3
To dúfam nie. Pred rokom boli menené a podľa tej ceny čo som za to dal mohli vydržať aspon 2 roky

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineťáku

Napsal: 09 led 2019 20:52
od Nota-ota
No nebejt toho vyvložkování, tak by se to nepodělalo. Jsem zvědav jak dlouho vydrží ty ZVL.