LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

modrasek píše:
vojtech.kloud píše:Kua, koukám, že jsem asi přišel o super akci, coo??? :cry: , debilní práce a dovolený, jsem v robotě hnípal v Sobotu asi do 4 odpoledne a pak už to nemělo význam, páč bych dorazil v Sobotu v noci a v Neděli v poledne už abych zase mazal zpátky :cry: , kuaaaa, to mě sere, podle fotéček to vypadá, že to byla povedená akcička, a to bahýnko mušelo bejt gúúúúút :wink:
však na tebe Vojto všichni mysleli, že by ses tam skvěle vyřádil :lol:
No, vždyť jsem z toho byl taky "pěkně vodvázanej" když mi ve Čtvrtek řekli, že musím o víkendu do práce :evil:
lasky
Začínající diskutér
Příspěvky: 469
Registrován: 28 lis 2006 11:44
Bydliště: Bohumín FRONTERA B dlouhá 2.2 DTI:Gumy v kaslíku a v lekarničce
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od lasky »

Radegast píše:Tady majitel spz 4T8......, co potřebuješ.
Ahoj hledal tě *pt* tak jsem mu psal jak tě najit a ja jsem se s tebou domlouval na ten chip teda aspon myslim ze jsi to byl ty nebo se pletu?
tel- +420 608701329 NON STOP
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od kout.jk »

Radegast píše:Tady majitel spz 4T8......, co potřebuješ.

asi se poptat na ty neony (sice asi myslel ty xenony) - zaujaly i mě, jak jsem se před tebe na kruháku zařadil :)
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od kout.jk »

a ještě - byly ty frontery na těch 33" někoho tady z fora? (Ačko sportka vínová- tahal navijákem čeldovu zadokolku :) a Ačko dlouhá do modra).
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od kout.jk »

Už asi vim tu dlouhou- ta je pytlíka z kunčic - chválim pěknej teréňák :grin:
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od sherpa »

čelda píše:Co říct...Jirkovi velké díky..mlíčňákům za volanty B-smekám...nováčkům v leštěnkách-jen tak dál...Rád jsem poznal drsňáky,které tu vídám na foru,osobně.Těším se na další sraz.Mladýmu se na dráze moc líbilo,myslím,že ho to taky chytne jako taťku.Tak brzo příště a použiju slova Kouťáka " Ukažte mi terén,který frontera neprojede" :wink:
tak moje Veronika je fakt lestenka :mrgreen: , ja fakt to bahno nemam rad. prach jeste ujde, ale bahno to tedy ne.
hele....ted nevim jestli celda zavidi nebo co...jsme zvedav jestli dojedete na SVK s vlajkou jako vyprava taky.
nejdriv to vypadalo ze bude treba retezovku, navijak, plutvy a snorchel. ale pak se dalo jezdit i normalne :lol:
PS: mne se libi kdyz nekde projedu a nejsou za mnou videt stopy, jako indian, v bahne je to problem, prach je lepsi a uplne nejlepsi jsou sutry. proste...setrim zivotni prostredi, kdyz uz mam takovou spotrebu :-), na co ste se vsichni ptali :mrgreen:
cestou zo Ziliny do Bratislavy po dalnici, misty jsem frcel 170 kdyz bylo treba ukazat golfum jak se predbiha. ale fakt ty bahnem nevyvazena kola hrkali. a spotreba rovnych 10.
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od vlado007 »

Mal si ich odmontovat, aby nehrkali :mrgreen:
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od sherpa »

no hej, v 170 se uz da i vzlietnut, tak potom kolesa netreba :P
zajtra rano to snad cele poumyvam.....to bude prace.
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od vlado007 »

Ty to mas v pohohe, ty to umyjes len zvrchu, ale ja som umyval spodok z wapkou dneska dve hodiny. A v zahrade pribudlo dalsie blato
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Uživatelský avatar
pavel.s
Začínající diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: 08 čer 2007 15:40
Bydliště: Česká Skalice

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od pavel.s »

Jirko,Lucko taky dík za super akcičku.Počasí až tak nevadilo,prach a šutry jsou taky dobrý,ale na takovíhle prima trati by to bez bahýnka nebylo vono a navijáky nemáme pro parádu,Jinak sem to dnes na rampě taky 2 hodiny wapkoval,ale stálo to zato :grin: :grin: :grin: Do příštího srazu to ,ale budu muset trochu líp vobout ty silničky nebyly moc gůůt :cry:
Frontera A-čko sport 2i r.v.96,Renolt Espace,Subaru Justy,Fiat Marea,Nissan Patrol GR 2.8TD
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od Milda »

Přátelé, tak jako před každým srazem a poježdění, na kterých jsem byl , jsem si vždy říkal, že se budu "jen" koukat, jak si tam ti šílenci ničí káry. Petrovice nebyly vyjimkou. Nikdy nakonec neodolám a jedu bahnit s Bělicí taky. V pátek celou cestu lilo a v noci na sobotu kroupy. No to bude něco! Jsem si říkal. To tam vůbec nikdo nepřijede. Ale tolik Fronter po kupě jsem ještě neviděl.
Jiří a Lucie - už to tu bylo psáno předemnou, ale i já vám děkuji za Vaši iniciativu a všechny ty věci kolem organizací. Je to totiž první sraz - na kterém jsem byl já - kde se taky pořádali nějaké soutěže a ke všemu ještě o pěkné ceny. Ono to neni jednoduché dát to dohromady, ale ještě horší je pak to stádo nadržených sršňů-bahnomilných udržet v nějakém organizovaném plánu akcí. Ten terén na trati byl v sobotu sjízdný jen místy, ale v neděli se už dalo jezdit fajnově na větší části. I když všude taky ne bez problémů. o to to bylo adrenalinovější. Vojta Klouďák může jen litovat.
Krásně jsem si Bělici zabahnil a při nedělním návratu jsem na první pumpě před Karvinou musel wapkou půl hodiny drbat písčité bahno z káry dolu (již krásně zaschlé od soboty), abych mohl vůbec vyrazit směr Olomouc, Brno,Praha,Ústí n.Labem ( Litoměřice ). Dobře jsem udělal, páč jsem potkal asi 4 místa se žabičkama s dalekohledama. Asi mě vyhlíželi, bo takového magora, co si zas.re leštěnku v Petrovickém crossareálu ještě neviděli. Z myčky jsem odnosil do škarpy za pumpou asi 7 kýblů bahna. Paní pumpařka taky nevěřila. Prej jsem první, co tam po sobě uklidil. Dorazil jsem do Litoměřic asi v 1hodinu po půlnoci a včerejší celé odpoledne jsem drbal Bělici wapicí na čisto, dokud nebyla zas podle mě k světu. Spodek i motor. Tolik bahna jsem na ní ještě neměl. Celkem jsem najel 1.020km. Přesto si myslím, že kdo na sraz nedorazil z jakýchkoli důvodů, tak ať lituje. Fajn parta, Jirka s Luckou se postarali nejen o organizaci, ale i o výborný gulášek a ta atmosféra při jízdě asi 16ti Fronter v koloně po okolí Petrovic měla taky své kouzlo. Na dalším nějakém srazu či ježdění se ukáži asi až příští rok (jaro-léto), bo mě čeká na Froně pár úprav a chci jiné gumy. Takže finance.
Velmi rád jsem se viděl s Nimrodem, ale i ostatními fandy této značky, z nichž mnozí jsou na fóru teprve nedávno. Nějaké fotky sem už Nimrod lípnul, ale další nic, tak si dovolim těch pár, co mám přiložit formou odkazu. Videosekvence (možná slepené do jednoho fláku) mohu poslat na CD.DVD zájemcům, pokud mi daj poštovní adresu do SZ. Časem se to možná objeví i na stream nebo youtube.

:arrow: :arrow: :arrow: http://fotoalba.cz/alba/magy46/1580715
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od Milda »

Slíbená CD-DVD dnes poslána : Krestovi, Jirkovi z Petrovic a Laskymu :idea: :grin:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
kresta
Ultra diskutér
Příspěvky: 3672
Registrován: 18 lis 2007 13:56
Bydliště: Mělník-Býkev
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od kresta »

Milda píše:Slíbená CD-DVD dnes poslána : Krestovi, Jirkovi z Petrovic a Laskymu :idea: :grin:
sem zase něco prošvihnul :cry: moooc děkuji za CD-DVD už se těším až dojdou :lol:
Land Rover 110 HAE 1983 3,5 V8 Land Rover 101 FC Land Rover SII 109 1959-miláčci
HUSQWARNA WR 300 MY2011 Kawasaki KDX 250 1994-babička :-)
BMW 530D E39
Tatra 138 turbo-konečně už vyhrála
X5 4,6is-255kw-v max 280km/h
Tatra 148 cas32-hasičáák
lasky
Začínající diskutér
Příspěvky: 469
Registrován: 28 lis 2006 11:44
Bydliště: Bohumín FRONTERA B dlouhá 2.2 DTI:Gumy v kaslíku a v lekarničce
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od lasky »

Milda píše:Slíbená CD-DVD dnes poslána : Krestovi, Jirkovi z Petrovic a Laskymu :idea: :grin:
Děkuji taky :lol:
tel- +420 608701329 NON STOP
Uživatelský avatar
Pytlík
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 24 kvě 2008 13:16
Bydliště: Kunčice pod Ondřejníkem (F-M)
Kontaktovat uživatele:

Re: LETNI SRAZ PETROVICE U KARVINE!!!!16-17 SRPEN 2008

Příspěvek od Pytlík »

kout.jk píše:a ještě - byly ty frontery na těch 33" někoho tady z fora? (Ačko sportka vínová- tahal navijákem čeldovu zadokolku :) a Ačko dlouhá do modra).
Přiznávám se bez mučeni A do modra jsem byl JJJá jo a Fronterka děkuje za tu lichtku :oops:
Jo a ohledně mytí ,nahrubo 3 hoď.(kolečka blátíčka) no a na čisto jsem to ještě ani nestihl-furt ta práce :roll: no asi se budu muset udělat nezaměstnaným jinak to auto dohromady asi nedám čau.
"A"čko s 280000 otáčkami na tachometru s úpravami typu DoDo - drobeček opět on-off road :) http://pytlikfrontera.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“