sraz Babiny

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Uživatelský avatar
Mata.rc
Začínající diskutér
Příspěvky: 135
Registrován: 22 led 2007 19:30
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

sraz Babiny

Příspěvek od Mata.rc »

Pro všechny zájemce a nadšence Fronter připravujeme sraz v severních čechách - ve vojenském prostoru Babiny u Litoměřic - povolení je vzhledem k umístění v chráněné krajinné oblasti v rukách příslušných úřadů. Jelikož bychom chtěli všem vyjít vstříc, obracíme se na Vás, potencionální zájemce :o), o uvedení Vámi přijatelného termínu. Budeme se snažit vybrat nejvhodnější termín a další potřebé informace dáme všem včs na vědomí. Těšíme se :o) - Martin a Lenka
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

re

Příspěvek od honzík »

tak to je slovo do pranice

zdravim severni cechy !!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Babiny 8km severně od Litoměřic jsou super. Od asfaltky až po naprosto nesjízdný terén. Já tam jistě budu a rád se pokochám Vašimi výkony. Jen si myslím, že by bylo pro organizaci snazší uvádět termíny, kdy zájemci přijet NEMOHOU.
Takže já nemohu v srpnu. Od září je mi to volný.
Dále by chtělo podotknout, zda se jedná offroad poježdění typu Chříč a Bratronice nebo o oficiální republikový sraz Offroad-Frontera klubu. To je co do rozsahu trochu náročnější akce a bylo by na místě to koordinovat s webmastery tohoto fóra a hlavně je na sraz přizvat.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Hofik
Začínající diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: 25 čer 2007 22:39
Bydliště: TEPLICE

Příspěvek od Hofik »

Každý druhý víkend mam volno,tak když se trefíte tak jedu na 100 percent.Po mé zkušenosti z maringotkou se mi do nějakého těžkého terénu moc nechce ale na čumendu přijedu moc rád.Sem v kontaktu z Lenkou 1976 tak myslim že dva auťáky z Teplic pojedou.
HOFIK,Frontera 2.2 16V,rok96(dlouhá)
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
Uživatelský avatar
Mata.rc
Začínající diskutér
Příspěvky: 135
Registrován: 22 led 2007 19:30
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mata.rc »

je to jenom sraz tady pro Fronteráky,...musíme podat písemnou žádost a oni to bud schválej či nikoliv,ale v žádosti chtěj přesné datum...tak proto se ptáme...
Uživatelský avatar
Mata.rc
Začínající diskutér
Příspěvky: 135
Registrován: 22 led 2007 19:30
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mata.rc »

chtěli sme udělat něco tady v okolí ale nic jinýho než babiny nás nenapadlo ptali sme se obece ale ty nás odkázaly na chko Litoměřice,že musí bejt nejdřív povolení od nich.
Uživatelský avatar
Hofik
Začínající diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: 25 čer 2007 22:39
Bydliště: TEPLICE

Příspěvek od Hofik »

Tenhle víkend mam volno tak počítej ob jeden furt pryč
HOFIK,Frontera 2.2 16V,rok96(dlouhá)
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
Uživatelský avatar
Mata.rc
Začínající diskutér
Příspěvky: 135
Registrován: 22 led 2007 19:30
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mata.rc »

mysleli sme poslední v srpnu...ale nevíme jak dlouho jim bude trvat posouzení žádosti...jsou to úřady:(
Uživatelský avatar
Hofik
Začínající diskutér
Příspěvky: 230
Registrován: 25 čer 2007 22:39
Bydliště: TEPLICE

Příspěvek od Hofik »

podle mně bude lepší druhá polovina září ať maj všichni dost času na přípravu a úřady čas na razítka.To bys byl na českýho úředníka moc rychlej
HOFIK,Frontera 2.2 16V,rok96(dlouhá)
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
Uživatelský avatar
Mata.rc
Začínající diskutér
Příspěvky: 135
Registrován: 22 led 2007 19:30
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mata.rc »

taky si myslim že září je tak realný....ale necháme to na vás dávejte další návrhy)))
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Paráda, tak ať ouřady rozhodujou, rozhodujou a rozhodnou že to rozhodnutí je rozhodně povolený :D :D :D :D, Září je líbivej termín :wink: , kromě 8-9. Září můžu kdykoliv, takže rád dorazím si pěkně zajezdit a pokecat :wink:
Snezenkakyticka

Příspěvek od Snezenkakyticka »

Milda píše:Babiny 8km severně od Litoměřic jsou super. Od asfaltky až po naprosto nesjízdný terén. Já tam jistě budu a rád se pokochám Vašimi výkony. Jen si myslím, že by bylo pro organizaci snazší uvádět termíny, kdy zájemci přijet NEMOHOU.
Takže já nemohu v srpnu. Od září je mi to volný.
Dále by chtělo podotknout, zda se jedná offroad poježdění typu Chříč a Bratronice nebo o oficiální republikový sraz Offroad-Frontera klubu. To je co do rozsahu trochu náročnější akce a bylo by na místě to koordinovat s webmastery tohoto fóra a hlavně je na sraz přizvat.
Jelikoz se jedná o DOMLUVU na offroad ježdění, je plně na každém, a to i na administrátorech tohoto serveru, aby se ozvali či nikoliv se zájmem se účastnit stejně jako kdo koliv jiný. Co se týká terénu, je velmi rozmanitý, nelze jednoznačně říci takový či makový. Co do termínu - ptáme se záměrně - jak už vysvětloval Martin.
Všechny zájemce a názory vítáme, všem zájemcům rozešleme ihned jak to bude možné (ze stran úřadů) pozvánky s podrobnostmi a samozřejmě ji dáme i sem a těšíme se, že vše proběhne v klidu a pohodě :)
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Snezenkakyticka píše: ....... Jelikoz se jedná o DOMLUVU na offroad ježdění, ................
Takže se jedná o Domluvu na offroad ježdění a né SRAZ, což tady Nimrod s Kondorem rozlišují v jiné sekci. Proto ta moje poznámka, zda se jedná o Oficiální sraz klubu Frontera.
Ty jo, to to zase od Lenky schytám. Ale akci "Ježdění Babiny" přeji hodně účastníků. Bylo by asi fajn hodit info i do ostatních offroad klubů. Já chybět rozhodně nebudu.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

Děláte mi v tom trošičku bordel :lol: , vždyť je to snad jedno jestli SRAZ nebo JEŽDĚNÍ, v září by to bylo super ,ale ať není stejnej termín jako Jíčín. Petr
Snezenkakyticka

Příspěvek od Snezenkakyticka »

Kluci, jen bychom chtěli s Martinem dohodnout termín, který bude vyhovovat co největšímu počtu z Vás. Jestli chcete Babinám říkat sraz, nebo ježdění nechám na Vás, protože se tam nejen "slezem", ale budem třeba i jezdit,,,jak kdo bude chtít. ...(pokud jsem se také někoho z Vás dotkla výše uvedeným příspěvkem, mrzí mě to, nebylo to tak myšleno ),,,oficiální sraz myslím pořádají kluby jakož instituce.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“