termostat u 3.2i v6

Vše o motoru 6VD1
DYNDYSEK
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 18 zář 2018 13:32
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: termostat u 3.2i v6

Příspěvek od DYNDYSEK »

Ahoj Goaulde ,

děkuji Ti za odpověď k termostatu. Rozumím tomu tak , že ty tam máš na fronteře 3,2 na teploměru pořád 90 st. Celsia. Na rozdíl ode mne .

Ahoj Nimrode ,

v tématu Diskuze o čemkoliv - Aktivita si se přihlásil, že teď provozuješ mimo jiné dva vozy 3,2 V6 benzin . Prosím Tě , můžeš popsat , co ukazuje teploměr chlazení motoru na palubní desce Tobě ? O dva řádky výše mám dotaz v tématu "termostat u 3.2i V6 " . Najel jsem už asi 9 tisíc km.

Děkuji Ti mnohokrát za odpověď předem
Dyndysek
Frontera B Olympus 3,2 V6 r.v.2004
HONDA CB Sevenfifty
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: termostat u 3.2i v6

Příspěvek od Goauld_cz »

Jakmile se motor zahřeje a rafička vystoupá na 90, respektive na půlku stupnice, tak už tam zůstane, tak jako u každyho normálně fungujícího auta :lol:
Ty už máš termostat novej a pořád ti to padá ? Pokud nemáš, tak vyměň :!:
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Re: termostat u 3.2i v6

Příspěvek od Nimrod »

Budíky beru jen pouze jako orientační. Pokud to neleze do červeného moc se s tím netrápím a když občas dostanu záchvat oho jak to je s teplotou podívám se na diagnostiku. Hodně velkou roli totiž u budíku hraje elektroinstalace a to jak je vše ukostřeno. Někdy to je totiž docela špatný. Teda myslím to ukostření.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: termostat u 3.2i v6

Příspěvek od Goauld_cz »

Moje Rodeo má naštěstí přístroje už normální, ne ty fóliovy a elektriku v pohodě :mrgreen:
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
HottyFrontera
Příspěvky: 14
Registrován: 02 úno 2017 14:19

Re: termostat u 3.2i v6

Příspěvek od HottyFrontera »

Chlapi nevím jak konkrétně to má být u 3,2 ale když jsem tu tenkrát lovil věci ohledně 2,2 dti tak všichni za ty léta znalí fronter psali že ručička na 80 je správně a pak při terénu a zátěži u 90 sepla první vrtule a u 100 druhá. já tenkrát u té 2,2 dti vyměnil vše jak má být a přesně takhle mi to fungovalo :wink: 3,2 mám 2x ale dlouho jsem už nejezdil a nepamatuji se. Na jedné mám pro jistotu čidlo přímo ve vodní hadici a tuším že drží 90 nonstop :)
Odpovědět

Zpět na „3.2 V6“