Pridavna prevodovka poloha 2H

Převodovky, rozvodovky, ložiska do nich, oleje do nich, a vše ostatní, co se k nim váže, opět jakékoliv modifikace Frontera
Odpovědět
Miso Lazarcik
Příspěvky: 6
Registrován: 04 črc 2019 07:12
Bydliště: Trencin

Pridavna prevodovka poloha 2H

Příspěvek od Miso Lazarcik »

Zdar prosim vas najde sa niekto ochotni co mi vysvetli radenie na pridavnej prevodovke frontera A 2.5tds r.v.98 jazdim sice s kamionom 14rokov tak co to o radeni viem ale prvi krat mam off road kvoli psom a hladal som to tu ale vysvetlenie som nenasiel do polohy 2H mi nejde zaradit a neviem ani co ta poloha je 4I a 4L mi ide radit ale tak isto neviem presne co tie polohy znamenaju dopredu sa omluvam ak sa to tu riesilo a je to tu napisane ale bol by som fakt uprimne vdacny keby mi to tu niekto vysvetlil diky moc
david-tv3
Začínající diskutér
Příspěvky: 217
Registrován: 19 zář 2016 16:27

Re: Pridavna prevodovka poloha 2H

Příspěvek od david-tv3 »

2H je len zadny pohon (predol neje zapnuty)
4H zapnes predny pohon ( pohanane su vsetky 4 kolesa neodporuca sa s tym jazdit rychlo po ceste)
4L redukcia ( auto ide pomali cez pridavnu prevodovku kazdy prevodovy stupen. S tym nejazdi vobec po ceste, iba v bahne :) )
Ked jazdis po ceste tak tam daj polohu 2H a nechaj si to od nejakeho znameho vysvetlit je to lepsie nez ti otrha homokinetaky alebo volnobezky.
Alebo v servise ti to vysvetlia.
2.8 TDI upravený, nápravy patrol, zadná uzávierka, 4cm body lift, pneu 33", zadný pevnostny nárazník, svetelná rampa 240w, LED spiatocka 100w, naslapy, navijak
DYNDYSEK
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 18 zář 2018 13:32
Bydliště: Královéhradecký kraj

Re: Pridavna prevodovka poloha 2H

Příspěvek od DYNDYSEK »

Tady je návod v češtině na Fronteru A, je to tady někde na fóru od původního přispěvatele .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frontera B Olympus 3,2 V6 r.v.2004
HONDA CB Sevenfifty
Odpovědět

Zpět na „PŘEVODOVKA“