Přispívání do diskuze

Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: WIFI only

Příspěvek od sherpa »

no ja mam notebook, pak uz jenom vzduch a pak uz jenom antenu u poskytovatele. a ten pak jede predpokladam uz kabelem do site. mma silny signal z jeho anteny...a tak muj notebook staci chytat na tech 100 metru signal i bez externi anteny :mrgreen:
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Kostky

Příspěvek od Slaava »

Což je sice hezký ale jak píšu, telefon dělá kraviny taky. Takže sme asi tam, kde sme byli na začátku... :?

...a další hřebíček do Nimrodovi teorie: mám sice WiFi a IE7 na Win XP SP3 ale automatický kódování jsem měl vždycky vypnutý a sere se mi to v některejch tématech dost masivně a v ten samej čas v jinejch vůbec... :|
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: WiFi

Příspěvek od modrasek »

Milda píše:Kombinace obou výše uvedených. tak která nekostičkuje.? Moje ano. :|


já už nekostičkuju....už sem nechodím :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Naposledy upravil(a) modrasek dne 03 čer 2008 10:22, celkem upraveno 1 x.
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od farmář »

psát to sem je zbytečné.Wifiny jsou podle pásma,ale vlastní připojení je na 2,4GHz,standart 801.11b/g, ale to je fuk, bo je to řízeno protokolem TPC/IP, čili packety se zpětnou kontrolou. http://www.maturita.cz/referaty/informatika/tcp_ip.htm . Například. No a tak to jaksi vede k jedinému....že to bude na serveru. V programování jsem slabej na to,abych věděl vše o PHP a jiných prostředcích,ale zkrátka něco se sere.Otázkou je,zda to není přímo serverem.Kde vůbec jsme na serveru? :shock:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od patas »

problem s tim kostickovanim bude v kodovani.Jde o to jestli server pouziva UTF-8.Kdyby to pouzivali vsichni tak je pokoj.Ale nekdo ma Win1250 nekdo ISO-8859-2 a pak v tom nema bejt bordel.Pouzivat IE od Mrkvosoftu je naproste zoufalstvi.Ja osobne bych se podival na forum PHPBB pripadne bych poslal dotaz administratorovi webserveru.Podle meho je nejaka chyba v nastaveni phpconf.
Co treba tohle?
http://www.phpbb.cz/viewtopic.php?t=136 ... 499c6d7385
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Zase ty kostičky

Příspěvek od Milda »

Bravo Patas, konečně někdo, kdo tomu rozumí. Ten odkaz je zajímavý. Také si myslím, že to WiFinkou nebude ( mimochodem já jedu na 5,2GHz ). Na jiných portálech a internetových stránkách mám kódování naprosto bez problémů. A i mě se stává, že na jednom tématu to odešlu bez kostek až třeba na pošesté, pak skočím na jinou (stránku fóra) a tam je to naprosto v pohodě. Tak to mě womej.
Pořád se nemohu zbavit dojmu, že se to tu s kostkama děje až od února, po zaregistrování některého nového člena - ptáčka fronteráčka. Ve staré (černé ) verzi fóra to nedělalo vůbec a po změně na tento současný formát to bylo taky celou dobu v pohodě, až do uvedeného měsíce (asi února). :roll:

Zajímavost: Jak už jsem psal v článku Bratronice 25.5., tak se mi to rozhodilo do kostek ještě PŘED odesláním v okamžiku, kdy jsem přiložil v editoru k textu fotku :!: :!: :!:
Takže zatím zbývá jen ukládat pracně nadatlovaný textík do schránky PRŮBĚŽNĚ

Pozn.: Tak výše psaný plk se mi povedlo bez kostek odeslat až na 6.pokus :roll: :!: :evil: .
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Kostky

Příspěvek od patas »

no podle meho je to problem v tom ze pro jednotlive zapisy do mysql jsou samostatne stranky v php a tam se podle me pokope kodovani.Bud je spatne nastaveny php.ini na serveru nebo je problem v nastaveni kodove stranky primo v phpbb ale to sou veci ke kterym se dostanou jen admini ja ne :mrgreen: ALe je to vseobecny problem jestli ten webserver na kterem to je bezi treba na gentoo tak sladit kodovani je dost fuska ale predpokladam ze ten kdo poskytuje hoting to ma zmaknute tak spis se priklanim k verzi spatne nastaveneho PHPBB ani nevim na jake verzi jedem ale predpokladam 3.0 a neco.To se nimrod zapoti nez to da dokupy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Žanek »

Začalo mě to kostičkovat jako jednomu z posledních a to když jsem dal UPRAVIT příspěvek. Ta technika nás stejně jednou zahubí. :evil:
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Žanek »

Kurňa teď je všude kostek. :roll:
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od farmář »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mildo, jedeš na pěti GHz, proč ne, páteřní jsou ještě jiný, 5,2 se už používá bo je vše zabordelené 2,4 a není nekonečný počet kanálů,že. :lol: Ale domácí wifiny po baráku se dělávaj na 2,4 GHz, taková klasika. Nastavuje se toho u nich ještě vcelku dost, nebo se to nechává na fabrickém. Ale tím to vážně není, TCP/IP pokud jedeš moc na hraně rychlosti a vznikají chyby to zbrzdí opakováním, takže tam to nebude.Jo, já to vidím na server,jak se stěhovalo.Nečo si tam zkrátka nerozumí :evil: Jájedu zase na IE, bo lišák mi na Vistě blbnul, jde mi slušně Opera, ale v té moc nejsem.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

mozny lek na kosticky

Příspěvek od sherpa »

a co tak eliminovat tento divny jev takhle:
psat kratce, vystizne, heslovite, ftipne a bez diakritiky. :wink:
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Zase ty kostičky

Příspěvek od Janeš Petr »

Takže zatím zbývá jen ukládat pracně nadatlovaný textík do schránky PRŮBĚŽNĚ

Mildo,já ten poškozenej příspěvek jen křížkem smažu,vrátim se nahoře zelenou šipkou do leva zpátky do těch míst ,kde jsem zadal ,,odeslat,, a odešlu to znova a je to opravený na poprvé.když jsem to ukládal ,povedlo se to třeba až na popáté
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Žanek »

A já používám kopírovat a vložit. :oops:
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Přispívání do diskuze

Příspěvek od Janeš Petr »

Jan Sekanina píše:A já používám kopírovat a vložit. :oops:
no to se mi právě daří až na x-tý pokus
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zase ty kostičky

Příspěvek od Milda »

Janeš Petr píše:Takže zatím zbývá jen ukládat pracně nadatlovaný textík do schránky PRŮBĚŽNĚ
Mildo,já ten poškozenej příspěvek jen křížkem smažu,vrátim se nahoře zelenou šipkou do leva zpátky do těch míst ,kde jsem zadal ,,odeslat,, a odešlu to znova a je to opravený na poprvé.když jsem to ukládal ,povedlo se to třeba až na popáté
Tak tomu nějak nerozumím. Tobě tam zůstane v editaci původní příspěvek stále k dispozici, i když ho (zakostičkovaný) smažeš křížkem? A co uděláš na následný dotaz o potvrzení odstranění článku: "Ano" / "Ne". Mě se článek nenávratně smazal. nebylo co podruhé vložit bez dlažby (kostek). :roll: Nějak nechápu. To je tím vedrem. Stále to dělám před odesláním Ctrl+C a pak po odstranení vložit znovu původní nezmršený přez Ctrl+V.
Je pravda, že někdy se to povede až napošestý. Viz články výše. :evil:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Odpovědět

Zpět na „Nové věci na webu“