Mejler Campo 92

Odpovědět
Mejler Campo 92
Příspěvky: 3
Registrován: 21 lis 2017 08:56

Mejler Campo 92

Příspěvek od Mejler Campo 92 »

Ahoj parto, tak jsem se cca před 3 měsícema majitelem dědečka Campa, po koupi jsme vyvařily rám a auto jsme nazvedali kvuly prujezdnosti a taky jsem trochu udělaly kosmetiku a samozřejmě jsem koupil pořádné kola. Auto ma sloužit jako pracant a sem tam mala projiždka aby byla sranda ale jen opatrne zadná divocina. Po měsici ježdení mi přestal fungovat předek. Po rozebraní jsem zjistil že vnitřní koub na poloosach je uplně kantare. 14 dní jsem sháněl a nic objel jsem spoustu vraku ale jak na potvoru nic nebylo stejne vetsinou byl ten košíček větší. Takže sme zvolili variantu to zavarit. A do teď to fungovalo. Trochu jsem pojezdíl a cela prava strana auta mi klesla asi se utrhlo to držení torzky z rámu. A přestal fungovat zase předek. Ale myslím že to tema poloosma není vypada to že držej. Uvídíme za týden to úujde na hever a budeme koumat a vařit. Ale chtěl bych se zeptat zda by někdo o poloosách nevěděl i s tím vnitřním koubem.

A dále bych ještě potřeboval zoetne zrcatko u ridice.

D9ky za tipy

Jinak přikládám pár foto at vidite jakýho frajera sme udělaly.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mejler Campo 92
Příspěvky: 3
Registrován: 21 lis 2017 08:56

Re: Mejler Campo 92

Příspěvek od Mejler Campo 92 »

Pardon zapoměl jsem 2,5 d
Uživatelský avatar
Marcel S.
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 28 úno 2012 15:54
Skype: Aesculap7
Bydliště: Ostrov (KV)

Re: Mejler Campo 92

Příspěvek od Marcel S. »

Ahoj a vítej.. Obdivuji tu práci, kterou řada lidí nacpe do starých autíček.. Sám si udělám jen jednoduché věci a tak se musím spolehnout na jiné šikuly. Ať ti to auto slouží... :-)
Opel Frontera A 2,4i, 1994 Long, Matador Izzarda, CB - Allamat 295 DTMF - PRODÁNO
Opel Frontera B 2.2 DTi RS, 2003. 245/70 R16 - PRODÁNO
Opel Frontera B 2.2 DTi 85kW, 2001, 245/70 R16 4x4 Hankook Dynapro MT R, Allamat 296.
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Mejler Campo 92

Příspěvek od farmář »

vítej a ať ti to jezdí :wink:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Kraken01
Začínající diskutér
Příspěvky: 182
Registrován: 07 bře 2014 20:25
Bydliště: Uhřínovice (Týniště nad Orlicí)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mejler Campo 92

Příspěvek od Kraken01 »

Zdravím tě a zároveň vítám mezi šílence, co se snažíme udržet při životě Campa.
Patřím taky mezi stejně "postižené". :lol:
Nebýt koroze, asi by s Campama celkem nebyl problém. Pokud si chceš zajezdit, opravuj jen to nejnutnější. Já to dělám poctivě do detajlu a je to nekonečný, ale věřím, že o to dýl budu jezdit potom bez větších oprav :mrgreen:
Nevím, jak jsi v mezičase pokročil, ale přední poloosy bych měl. Do posledka jsem s nima jezdil. Já jsem si dal z frontery celou nápravu s většími klouby, takže původní už nepotřebuju.
Pokud chceš, poloosu ti věnuju, nebo vyměním za nějakou drobnost na Campo, máš-li nějaké jiné díly do foroty.
Zrcátko by se taky našlo, ale nevím, jestli není poškozené, mám nasysleno a ještě jsem to celé netřídil.
Ať Campo slouží...
Kraken
Campo 2,5D CREW CAB '92, dlouhá korba+orig HardTop SUNWIN,
Volvo V70 2,5TDI´99 V5 :lol:
Volvo XC70 2,4D5´03 4x4 automat V5 :?
traktor EICHER Diesel Panther r.v.1963 28hp vzduch
Multicar M25 třístranný sklápěč
MAN F2000 26.464´99+HR FASSI 220
Odpovědět

Zpět na „Představení nováčků“