Frontera 2,4 i po výměně motoru běží jen studená na volnoběh

Vše o motoru C24NE
Uživatelský avatar
Zdena 4x4
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 17 dub 2012 22:36

Re: Frontera 2,4 i po výměně motoru běží jen studená na voln

Příspěvek od Zdena 4x4 »

Zdravím tak jsem tu po delší době, Frontera už jede a vada byla v elektrice, která byla totálně rozkousaná od kun a elektrikář mi řekl, že se diví, že to auto ještě vůbec jelo. Nicméně ještě stále řeším jeden problém a to je, že když na auto svítí dlouho sluníčko, nebo je teplý den, nechce jet na plyn a na benzin jede někdy na 3 válce. Takže mě to připadne jako čidlo teploty, ale nejsem si jist..... :? Jinak to bylo prostě elektrikou.....špatnýma kontaktama a vedením.... :)
A 2,4 i LPG, CB, alu + Matador MP 71 Izzarda A/T, mlhovky zkrátka pořádný OFF ROAD......
Uživatelský avatar
Zdena 4x4
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 17 dub 2012 22:36

Re: Frontera 2,4 i po výměně motoru běží jen studená na volnoběh

Příspěvek od Zdena 4x4 »

Tak řeším stále ten stejný problém a to, že mi Frontera v horku nechce jet ani na benzin a ani na plyn a fakt už nevím co s tím a jen se ochladí jede aspoň na ten plyn. Fakt už nevím co s tím, nemáte někdo podobné zkušenosti? Případně nevíte o někom kdo dělá autoelektriku v okolo Brna? U jednoho elektrikáře to už bylo, ale ten na nic moc nepřišel....... Jenom to zase zapojil,aby to jelo, ale problém přetrvává....... :roll:
A 2,4 i LPG, CB, alu + Matador MP 71 Izzarda A/T, mlhovky zkrátka pořádný OFF ROAD......
Odpovědět

Zpět na „2.4i 8v“