nový servis fronter-AUTOSERVIS JIRKA

Adresář vrakovišť, prodejcu ND atd....
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: nový servis fronter-AUTOSERVIS JIRKA

Příspěvek od Vokoun »

Já si říkal proč ty kontrolky blikaj, jak barevná hudba :!: :mrgreen:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: nový servis fronter-AUTOSERVIS JIRKA

Příspěvek od Vokoun »

Tak jsem včera po delší době odvezl auti od "JIRKY". Stálo tam přes 2 týdny, ale proč? Jak jsem na přelomu roku nechával repasovat to čerpadlo, tak jsem očekával, že všechny problémy s chodem motoru přestanou a ony nepřestaly. Šlo hlavně o to, že jak bylo -5 a víc, tak ten motor měl co dělat, aby nezdechl a i to se párkrát stalo. Jrka moc nemluví, on je to mladý kluk, působí dojmem, že by mu člověk dal i bůra. A jelikož na autě toho bylo víc, co bylo třeba, tak se vrhnul intenzivně do detajlů (řezání blatníků atd.). Po třech dnech mi říká: "No jo Romane, ono ti to musí kouřit a kontrolka svítit, když ti nedovírá AGR ventil ze 62% :!: " Padla mi brada a první, čeho jsem se chytil bylo, proč zrovna 62% :?: A tak jsem se začal pomalu dozvídat o jeho vztahu k motorům všeobecně a také něco o jeho kamaráde, kteří se zabývají elektronikou soutěžních vozů :!: Pánove jsou totiž vybavení takovejma mašinama ( a to jsem jednu viděl na vlastní bulvy ), které jsem neviděl ani u Bosche. Mašina nastaví v ŘJ téměž jakoukoliv provozní hodnotu, včetně toho AGR ventilu. Celkový dojem :?: Opravdu dobrý, nechci psát výborný, zůstaňme při zemi :mrgreen: Dobrá a čistá práce a přemýšlí u ní :!:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: nový servis fronter-AUTOSERVIS JIRKA

Příspěvek od myslivec »

25.6. 2012 - 8.7. 2012 DOVOLENÁ :wink: :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: nový servis fronter-AUTOSERVIS JIRKA

Příspěvek od Slaava »

Si ji užij! :grin:
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
majo
Moderátor
Příspěvky: 609
Registrován: 23 led 2009 10:25
Bydliště: Gelnica

Re: nový servis fronter-AUTOSERVIS JIRKA

Příspěvek od majo »

myslivec píše:z našeho servisu - Adresa: Areál AGRO Obřany, Brno. Kontakt: frontera4x4@centrum.cz, servisfrontera@seznam.cz. - už víme tohle, 88 kW je dost průser, aby bylo splňeno EURO III, tak na slušnej základ 85 kW napatlali dvojtou recirkulaci zplodin, to přineslo řadu problémů, jako totálně zacpané sání, dvojtá kontrola, takže OPTECH na to nestačí, motory tohodle typu se dávali jen do Fronter, vozi mají dva okruhy nouzového režimu, jinak řečeno, tyhle auta u nás rádi nevidíme :wink: Čerpadla neopravitelná :wink: kdo má tu neutuchající potřebu koupit B-čko v naftě, tak jedině 85 kW, to je zlatej motor :mrgreen:
Ani som netušil ,že na otvorenie servisu stačí tak málo. :lol: :mrgreen:

P.S. Nech sa vám darí. Z niečoho žiť treba. Len toho Jirku nezodrite z kože. Reklama slovami je jednoduchá vec, ale horšie je to pre toho, kto si tie montérky oblieka, aby tie slová aj vyplnil. :wink:
Opel frontera 2,2DTI r.v.99 /5-dv
Nissan patrol 2,8 D r.v.89 /3-dv -španiel
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: nový servis fronter-AUTOSERVIS JIRKA

Příspěvek od myslivec »

[quo
Myslím, že už jsme dali do kupy dost Fronter, takže narážky tímto směrem jsou poněkud scestné :wink:
Uživatelský avatar
Jožin z Bažin
Začínající diskutér
Příspěvky: 396
Registrován: 28 srp 2014 22:06
Bydliště: Měřín, kousek od Velkého Meziříčí

Re: nový servis fronter-AUTOSERVIS JIRKA

Příspěvek od Jožin z Bažin »

...asik máte nějak nefunkční mail borcí. :-)

Kód: Vybrat vše

Vaše zpráva pro <servisfrontera@seznam.cz> ze dne 12.10.2014 nemohla být doručena.
Zpráva je přiložena.
You message for <servisfrontera@seznam.cz> from 2014/10/12 could not be delivered.
It's attached below.
Důvod / Reason:
---------------
5.1.1 szn; User hasn't got the service mapped
Permanentní chyba na straně uživatele.
Permanent Failure - Bad destination mailbox address
Frontera 3.2 V6 - Hobby Car
Saab 9-5 2.8T XWD - Shiny Car
Zetor 6911 - Wood Machine
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: nový servis fronter-AUTOSERVIS JIRKA

Příspěvek od myslivec »

Tak se koukni do mého podpisu, jaký máme mail :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Odpovědět

Zpět na „Adresář“