Koupím přístrojovou desku

Sem dávejte vše co sháníte ostatního.
Odpovědět
zizikavos
Příspěvky: 16
Registrován: 04 dub 2017 20:47
Bydliště: Okrouhlá (okres Česká Lípa)

Koupím přístrojovou desku

Příspěvek od zizikavos »

Koupím přístrojovou desku na Fronteru B 2.2 DTi 85kW.
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Koupím přístrojovou desku

Příspěvek od Goauld_cz »

Přístrojovku sice na prodej nemám, ale proč sháníš novou ? Pokud ti nefungujou některy ukazatele, tak se to dá opravit, někde je tady na to návod.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
zizikavos
Příspěvky: 16
Registrován: 04 dub 2017 20:47
Bydliště: Okrouhlá (okres Česká Lípa)

Re: Koupím přístrojovou desku

Příspěvek od zizikavos »

Na návod jsem narazil, bohužel mi to ani tak nefunguje. Palivometr hlásí plnou nádrž, tachometr nejde vůbec ani nezapisuje do počítadla ujetých km, teplota je stále na minimu. Jediné co jde je otáčkoměr, ale jen když jsou zapnuta světla. Když jsem si půjčil přístrojovku od kolegy, z krátké 2.2DTi tak vše fungovalo.
Uživatelský avatar
Goauld_cz
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 670
Registrován: 09 lis 2012 11:17
Bydliště: Prostějov

Re: Koupím přístrojovou desku

Příspěvek od Goauld_cz »

Výměna je samozřejmě nejjednodušší, ale za rozebrání a přepájení spojů nic nedáš a víc to asi taky nepokazíš, když skoro nic nefunguje. Občas taky odchází stabilizátor napětí v přístrojovce.
EX Isuzu Rodeo LS 3.2 V6 ; GOLF IV 1.9TDI ; 2014 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
zizikavos
Příspěvky: 16
Registrován: 04 dub 2017 20:47
Bydliště: Okrouhlá (okres Česká Lípa)

Re: Koupím přístrojovou desku

Příspěvek od zizikavos »

Veškeré kontakty jsem již přepájel mikropájkou, vyměnil poškozený elektrolitický kondenzátor. Zatím stále nic. Již jsem i zkoušel prohodit kabely od otáčkoměru a tachometru a ani tak se ručička ani počítadlo km nehne. Občas ale to jen po velmi dlouhých trasách cca 100km a více se mi rozeběhne. Bohužel více nežli tachometr mě trápí stav paliva nebo teplota, předci jen to jezdí dost v lese na redukci.

Ano koupit přístrojovku je nejjednoduší, a jelikož to potřebuji do čtvrtka rozchodit, tak pro mě asi i nejméně pracné.
Až budu mít na to čas, tak se v tom budu klidně hrabat, nebo zavolám např. DJ.Tom zda by mi nepomohl, do Prahy to mám 100km.
Odpovědět

Zpět na „Koupím - Ostatní“