Rozsypané sklo

Vše o karoserii vozidla
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od Žanek »

farmář píše:Nimroda nezkoušej ale rovnou mu zavolej. :mrgreen:
Ze skušenosti vím , že Nimrod telefony moc nezvedá a sám mi říkal radši email, je to jistější.
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od farmář »

áno. Je poučen, že mraky čísel co nezná nelze řešit. Rozumím mu. Na mailu je pravidelně, takže to není problém.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
stavitel1
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 654
Registrován: 23 čer 2008 19:51
Bydliště: okres Nitra, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od stavitel1 »

takže pre informaciu sklo by malo byť zajtra nové za 110€ tak uvidim
skype ,, stavitel2 ,, email ,, stavitel1@azet.sk ,, 2,2dti ,, 5dv.
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od sherpa »

moc sa s tym nechval, lebo delobuchy vybuchuju este 3 tyzdne po konci roka stale........
a kde si take lacne zohnal? aj s vyhrievanim drotmi?
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
tirlin
Začínající diskutér
Příspěvky: 208
Registrován: 21 čer 2009 18:39
Bydliště: NOVÝ JIČÍN

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od tirlin »

Co takhle řešit to připojištěním skel???? Já mám Triglav a povinné ručení na škodu 50mil./50mil. s kompletní asistenčnís službou a připojištění všech skel proti rozbití, zničení, poškození, limit pro jedno sklo je 5.000,-Kč. Takové povinné ročení vyjde při roční platbě na 4.700,-Kč. bez assistence a skel na 3.900,-Kč, mylslím, že levnější zákonnou nezajistíte. Pokud někdo bude chtít kontakt na makléře, tak dám mobil i e-mail. Triglav platí ale jen pro frontery, u jiných vozů v závislosti na značce, obsahu, výkonu, váze a dalších položkách může být jiná pojišťovna, každopádně vždy vyberou tu nejlepší nebo nejlevnější, podle přání. Vychází to na úsporu cca 60% proti normálnímu povinnému ručení sjednanému na pobočce nebo on-line. Limit 5 litrů není moc, ale aspoň něco a nemusíte shánět pachatele, například čelní sklo se dá koupit v Ostravě za 4.458,-Kč včetně dph (loňská cena), takže je to těsně + montáž
Frontera Béčková dlouhá 2.2 litrová nafová 2001 vyrobená černá =Nový Jičín=
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od Janeš Petr »

od triglavu jsem loni utekl. wustenrot - 2600,- kč :wink:
Uživatelský avatar
stavitel1
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 654
Registrován: 23 čer 2008 19:51
Bydliště: okres Nitra, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od stavitel1 »

takže poistovnu neriešim vzhladom na to že mi to nekryje a sklo je už doma za 110€ :wink: no a už je aj nahodené a mám vyriešenie záhady :grin: a to že už cca 3 mesiace (možno aj viac) mám trochu prevalené zadné dvere asi som niekde nacúval , a dnes ked som montoval to sklo tak nie a nie to doladiť aby sa zavrelo a na silu som to neskúšal takže prišlo kladivo a trochu som musel vyrovnať tú časť čo je namontovaná na skle takže zahada vyriešena, to staré okno to proste nevydržalo a asi som ho moc na silu zatváral a ani som si to neuvedomoval :? :roll:
skype ,, stavitel2 ,, email ,, stavitel1@azet.sk ,, 2,2dti ,, 5dv.
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od Vokoun »

To říkám, pnutí na kastly :twisted:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od sherpa »

dyt stavitel jeste nikdy v zivote neboural :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :P :P on
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Lenka
Začínající diskutér
Příspěvky: 110
Registrován: 25 črc 2005 11:59
Bydliště: Sokolov a okolí

Zadní sklo

Příspěvek od Lenka »

Ahojte, teď jsem do sebe musela kopnout 2 panáky. Manžel přijel z plavání, zaparkoval před domem, odešel do kotelny, vylezl před barák a zadní sklo je v riti! Vůbec nevíme jak k tomu došlo, vypadá to divně, jakoby se smrštilo, na každé straně je fuga 4-5 cm i nahoře. No děs, běs. Lepší věc jsme si v téhle sněhové kalamitě nemohli přát. Zrovna dneska jsem si libovala, jak jsem ráda, že tank s náhonem mám..... Stalo se vám někomu něco podobného? A kde pořídit co nejrychleji nové sklo (tedy použité) nové jsem hledala na netu a je to palba jako blbec..... Před měsícem mě zlobil startér, ale byla to jen prkotina a tak jsem si říkala, že ještěže jen blbej kontakt a žádná horentní suma a už je to tady a před Vánocema.....
Ahoj Lenka
Lenka....Frontera B 04 2.2 DTi, Olympus, černá, Pneu Matador SibirSnow 245/70/16
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Zadní sklo

Příspěvek od Slaava »

Čau Leni. Přihodil sem ti to k podobný kauze - koukni na začátek tohodle tématu: Stavitel tady před rokem touhle dobou řešil "samoexplozi" zadního skla.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od farmář »

sousedům flaška slivovice na stole...odskákal to zachlastanej mobil. Strýcovi sklo zadních dveří na Ochcávce, přijel, zamknul, ušel 10 kroků a exploze. Vnitřní pnutí skla. Vzácné,ale stane se.

ps: kterej bejk mi sloučil a tím zrušil téma, do kterého jsem zrovna psal? 8) 8) 8)
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Lenka
Začínající diskutér
Příspěvky: 110
Registrován: 25 črc 2005 11:59
Bydliště: Sokolov a okolí

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od Lenka »

Proč proboha mě???? Já jí mám tak ráda :roll:
Lenka....Frontera B 04 2.2 DTi, Olympus, černá, Pneu Matador SibirSnow 245/70/16
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od Slaava »

My ty svoje máme taky rádi. :lol:
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
majo
Moderátor
Příspěvky: 609
Registrován: 23 led 2009 10:25
Bydliště: Gelnica

Re: Rozsypané sklo

Příspěvek od majo »

A já som to schválne nechal ako novú tému,len som to hodil sem z Nové věci na webu, aby si to skôr našla. :wink: Si puňtičkár! :lol:
Opel frontera 2,2DTI r.v.99 /5-dv
Nissan patrol 2,8 D r.v.89 /3-dv -španiel
Odpovědět

Zpět na „KAROSÉRIE“