Vojtěch Kloud a jeho Frontera A 2,3TD

Zde se dozvíte něco o naší práci a o námi provedených úpravách.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Mostový kámen

Příspěvek od Slaava »

patas píše:zjistil sem dost nemilej problem. BFG Mud Terrain NEJSOU NIKDE DOSTUPNE!!!!Coz me vytocilo k nepricetnosti.Obeslal sem asi 5 inetshopu a nikdo nedokaze rict rozumnej termin.Takze asi budu muset jit do MT od Bridgestonu. Myslim ze maj oznaceni D673 a vypadaj podobne jak BFG.Jinak nejlevnejsi BFG jsem nasel na http://www.prodej-pneu.cz
U nas uz neska snezilo s destem sem zrovna lezl ze strechy dolu a pekna mela.Takze nemuzu s nakupem vahat.
Moc dobře si vybral. Jakej budeš kupovat rozměr? Na http://www.pneushop.cz je chvíli měli v dost citelný slevě (koukám hlavně na 33x12,5) ale prosral jsem to.

Obrázek
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

presne to je vona rozmer 245/75 R 16 cena na http://www.elexpneu.cz 2622 bez DPH
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

hele, to znám, to je vejtra! :lol: hm fakt pěknej vzoreček!
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Patas, budu se opakovat ale pokud chceš MTčka na silnici s ujetým sněhem tak rozhodně nedoporučuju a když tak max opatrná jízda.Jakýkoli MT jsou na tom jak saně.Hluboký sníh ale zase super.Teď de vo to kde víc jezdíš.
Uživatelský avatar
Hugo
Začínající diskutér
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2006 18:23
Bydliště: Poprad, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo »

vzorecek je too ozaj pekny...
1. Dueler MT je jedna z najhorsich MT na trhu.(zaber, cistenie,ale hlavne slaba bocnica !!!)
2.-skuste hadat preco horska sluzba prezuva defenddery z MT na zimne uz v novembri ?... lebo sa v snehu na nich dalej dostanu :)

3. to si uz radsej kup protektor ako tu duelerku...

... nerypem, len vravim svoje skusenosti.
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nimrod »

Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No,wono asi tak,když padne sníh a je ho na silnici 20 cm, tak jsou M/T super, na ujetým maji tendenci klouzat, ale když v zimě leží sníh, tak na hlavních silnicích je uklizenej a jezdíš po suchý silnici,a když víš že jedeš někam po okreskách,do hor atd,kde jedeš po ujetým,tak si tam dáš 4x4 a máš po problému, stejně na tom jedeš max 50 - 60 km/h, no a když vletíš na led, tak seš game-over ať tam máš cokoliv,na led pomůžou jen řebíky,a ty jsou u nás "in out", no v každým případě, ať máš obuto cokoliv,tak v zimě dávat velkýho bacha!!!! Páč když dáš auto i s nejlepšíma zimníma gumama a doplňkama magorovi, tak s nim stejně někam vletí, nebo udělá jinej průser :lol:

PS1: By se mi na zimu líbily M/T s hřebíkama :D , to by bylo žrádlo :wink:

PS2: A kam se vůbec M/T pneu řadí???? zimní???
letní???
celoroční???
nebo nějaká spešl kategorie???

Čéče, to jsem nikdy nikde nenašel, a v gumo-servisech, je maj vždycky zařazený jak se jim to hodí 8)
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Ty woe, japa to, že mi to píše že jsem anonymní, když už sem hážu kecy víc než rok??? Das ist eine kleine divný :shock:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Gumy

Příspěvek od Slaava »

Hugo píše:vzorecek je too ozaj pekny...
1. Dueler MT je jedna z najhorsich MT na trhu.(zaber, cistenie,ale hlavne slaba bocnica !!!)
2.-skuste hadat preco horska sluzba prezuva defenddery z MT na zimne uz v novembri ?... lebo sa v snehu na nich dalej dostanu :)

3. to si uz radsej kup protektor ako tu duelerku...

... nerypem, len vravim svoje skusenosti.
Tak to je v píči, můj svět se hroutí v základech :cry:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Gumy

Příspěvek od Slaava »

Pro Anonyma: na vzorku nezáleží, záleží na směsi, ta určuje použitelnost v zimních podmínkách.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

No, já myslim, že na vzorku také, letní je hustej, ten se hned zanese sněhem a si v p.... konci :cry:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Gumy

Příspěvek od Slaava »

vojtech.kloud píše:No, já myslim, že na vzorku také, letní je hustej, ten se hned zanese sněhem a si v p.... konci :cry:
To jo ale je to až druhotná věc - vzorek si musíš rozmyslet podle toho, po čem budeš jezdit. Kdyby existovali cestáři (vím, že nikdo takový není a že je to jenom pohádka, která se říká malejm dětem - cestáří a Ježíšek prostě nejsou), tak by si teoreticky moh v mrazu jezdit po suchý cestě, gumy ze zimní směsi by si potřeboval a špalky by ti byly jenom na obtíž. Stejně tak můžeš s hrubým vzorkem na poušti lítat v písku a marastu...

... no dneska mi ty příklady moc nejdou.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Won fakt ježíšek není??? A kdo mi teda dává pod stromeček dárky??? Že nejsou cestáři to vím, ale tím ježíškem jsi mě rozhodil :cry: :oops:
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumy

Příspěvek od patas »

No at koukam jak koukam tak mi na vsech tehle pneu pripadaj vzorky podobny.Kurna jestli sem si objednal nejakej shit tak me mrdne.Jenze oni Goodriche nikde nemaj a kolega ma na frone sliky po predchozim majiteli.Tak na jeho pujdou moje AT a panicek si koupil MT ale ted sem teda v perdelce jestli je to nejakej shit.
Jinak na AZ pneu pisou ze je zesilena tak nevim.Protektor v zadnym pripadku vim ze je nimrod chvali ale ja sem konzervativni kdyz pneu tak origo.Takze ted sem zase na zacatku a nevim co mam koupit on ten vyber v MT neni zase nejakej extra.Myslim ze jedine pouzitelne MT jsou BFG ale na ne nemuzu cekat.I kdyz to mozna zkusim nejak preklepat do zacatku listopadu jeden shop psal ze by se melo vedet jak to bude s BFG.Co se tyka vlastnosti MT na snehu tak sem to konzultoval s kamosem co dela to co my a ten ma defika a na zimu obouva zasadne MT.Rikal ze na tom jede uz 3ti zimu a bez problemu.Na lede je to na houby i kdyz mas zimaky.My jezdime montovat vysilace a proste neminim nekde litat ve snehu pesky.A na vysocine hlavne po ranu silnicare nenajdes.A kdyz to maj prohrnuty tak vetsinou aj posypany takze ja bych v tom problem moc nevidel.Spis de o to jezdit slusne a zvyknout si.
Uživatelský avatar
Hugo
Začínající diskutér
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2006 18:23
Bydliště: Poprad, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo »

no k tomu len tolko, ze zas mate asi pravdu lebo na to idete logicky...
ja byvam v tatrach, mal som niekolko terennych aut (okrem ineho aj fronteru), niekolko MT, niekolko AT, a niekolko zimnych gum...

ale ked na to ides logicky tak MT :twisted:

ale ja si na zimu uz MT nikdy neobujem. MT su u mna letne gumy.
v hlbokom snehu sa na zimnych dostanem ovela dalej
a ked tak, tak retaze a si v poho ;]

inak doporucujem na zimu cooper disc

najlepsie nacom som kedy jazdil...
Odpovědět

Zpět na „NAŠE PRÁCE“