rozkres přední nápravy - béčko

Přední a zadní náprava, volnoběžné náboje a ostatní součásti, všechny modifikace Frontera
Uživatelský avatar
Frontera4343
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 24 črc 2010 07:52
Skype: veronika.eva.vitova
Bydliště: Česká Lípa

Re: rozkres přední nápravy - béčko

Příspěvek od Frontera4343 »

Že mám špatné manžety mi řekli na technický, ale nějak jsem to neřešila. A jelikož jezdím dost blátem, vodou, sněhem a jednou se mi podařilo pořádně Fronteru zahrabat a zrovna to kolo s prasklou manžetou bylo skoro celé v blátě. Občas to kolo vrzlo a pak zase chvíli nic. Zhoršovalo se to, až to dělalo fakt děsnej bordel. Naštěstí jsem byla u toho, když mi to mechanik rozebíral a i já viděla, že to není v pořádku. Normálně z toho padaly malé železné špony. Nevím, zadělal to zpět a mám najeto dalších 300km a zatím to žádný bordel nedělalo. Poloosu mám už ale objednanou.
Opel Frontera B, 2.2 DTi, r.v. 1998, načipována na 110 kW
mirek101
Začínající diskutér
Příspěvky: 412
Registrován: 22 lis 2010 20:06
Bydliště: Holomocko

Re: rozkres přední nápravy - béčko

Příspěvek od mirek101 »

Ahoj ,bud v klidu,dokud nepřipojíš předek tak mužeš jezdit i bez poloosi s homokinetákem,nejjednodužší pro Tebe by bylo zavolat Milhausovi,dole v inzerci,zeptat se na cenu kompletu,obědnat manžety a celé to přehodit,samozřejmě pokud Ti Tvuj mechanik radí jinak je to Tvá volba,hotovo,necht se dílo podaří. :wink:
A 2,2i,Long,100Kw,1995,LPG,AVM,rozšířená 3+3 Trip racing,zvednutá +10MaxT,+5Bodylift,tlumiče ProComp+5,Snorchel,GoodYear Wrangler MT 33x12,5 R15,BF Goodrich AT 245x75 r16,rám,nášlapy,samosvor,hubcuk 4t,Stihl 440MS,lopatka,pajzr,UAZ 469/1974,777 667 094
Uživatelský avatar
Frontera4343
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 24 črc 2010 07:52
Skype: veronika.eva.vitova
Bydliště: Česká Lípa

Re: rozkres přední nápravy - béčko

Příspěvek od Frontera4343 »

tak jsem si vyzvedla auto od mechanika, vyměněná celá poloosa a ložisko, tak prý snad v poho... najela jsem 50 km a opět to začalo dělat pořádnej rambajz, až se za mnou otáčeli kolemjdoucí :-( mechanik na otázku jakto? odpověděl, že je potřeba ještě přehodit axiální ložisko, že místo něj dal prozatím nějakou podložku, ale že to asi nestačí... tak já už jsem z toho fakt jelen (teda srna) :-) sakra, já už chci normálně jezdit a ne do toho cpát peníze :-(
Opel Frontera B, 2.2 DTi, r.v. 1998, načipována na 110 kW
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: rozkres přední nápravy - béčko

Příspěvek od Janeš Petr »

ty v první řadě vyměň mechanika, jinak se nedoplatíš a nikdy si ani pořádně nesjedeš . a to axiální ložisko by mne docela zajímalo, jestli se nepletu, ani u béčkové frontery nic takového není :lol:
Uživatelský avatar
Frontera4343
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 24 črc 2010 07:52
Skype: veronika.eva.vitova
Bydliště: Česká Lípa

Re: rozkres přední nápravy - béčko

Příspěvek od Frontera4343 »

on tady u nás žádný pořádný mechanik asi není, už jsem tady zkoušela tři mechaniky a akorát se mnou vždycky pěkně vyčůrají... nechcete si mě někdo vzít i s mojí Fronterou? :-)
Opel Frontera B, 2.2 DTi, r.v. 1998, načipována na 110 kW
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: rozkres přední nápravy - béčko

Příspěvek od Janeš Petr »

tak na tebe bych se třeba přemluvit dal ( i když nevím, co na to manželka ) ale béčková frontera mi do baráku nesmí :grin:
Uživatelský avatar
Frontera4343
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 24 črc 2010 07:52
Skype: veronika.eva.vitova
Bydliště: Česká Lípa

Re: rozkres přední nápravy - béčko

Příspěvek od Frontera4343 »

já to auto zbožňuju, ikdyž už je to starý krám a je potřeba do něj cpát, tak půjdu jedině s ní :-) stejně se asi budu muset časem přiklonit k její prodeji, ikdyž mi to asi utrhne srdce, ale sama ženská a takový auto, nedávám to a pak narazím na chlapi mechaniky, co mi chtějí jen "pomoci" od peněz asi a auto mi nespraví... kdyby byl někdo z Vás poblíž, budu ráda, když se mi na Fronteru mrkne nějakej odborník :-)
Opel Frontera B, 2.2 DTi, r.v. 1998, načipována na 110 kW
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: rozkres přední nápravy - béčko

Příspěvek od Janeš Petr »

přemýšlím, kam to máš neblíž ale tím směrem asi nikdo z nás neni, takže mne napadá jedině kolega medvěd , někde na Kladně. Vím že to neni zrovna za rohem, na druhou stranu, myslím, že tě ti rádobyopraváři podojili už o tolik peněz, že by se ten výlet v té celkové částce docela ztratil
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: rozkres přední nápravy - béčko

Příspěvek od myslivec »

Nj, do Brna to máš z ruky :(
Odpovědět

Zpět na „NÁPRAVY“