predni naprava

Přední a zadní náprava, volnoběžné náboje a ostatní součásti, všechny modifikace Frontera
Odpovědět
Uživatelský avatar
J.J offroudak
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 15 kvě 2011 10:44
Bydliště: Vitkov okres Opava

predni naprava

Příspěvek od J.J offroudak »

zdar kuci chtel jsem se zeptat na prednim pravem kole mi neco jako kdyby rezonuje ale jenom kdyz jde kolo do zaberu nebili kdyz se na nej prenese vaha a nemam zarazenou 4x4 a u spolujezdce jde citit v nohach ze neco rezonuje nebo tak neco uz jsem se tam dival desetkrat a vsechno je pevne a na svem miste tak uz nevim,tak poradi mi nejaky borec :grin:
frontera B 2.2DTi zatm v zakladu
frontera A 2.3td(predelana na 2.8td)zvisena o 10cm
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: predni naprava

Příspěvek od farmář »

borec??
Počkej, jestli nezajde Pohlreich! :mrgreen:

ještě si třikrát přečtu cos napsal, fakt jsem z toho jalovej.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: predni naprava

Příspěvek od farmář »

J.J offroudak píše:zdar kuci chtel jsem se zeptat na prednim pravem kole mi neco jako kdyby rezonuje ale jenom kdyz jde kolo do zaberu nebili kdyz se na nej prenese vaha a nemam zarazenou 4x4 a u spolujezdce jde citit v nohach ze neco rezonuje nebo tak neco uz jsem se tam dival desetkrat a vsechno je pevne a na svem miste tak uz nevim,tak poradi mi nejaky borec :grin:
Něco jako kdyby. Doprdele buď si trochu jistej. Rezonuje, nerezonuje, děláš si z nás prdel nebo jako fakt ?

Jak jde kolo do záběru, když není v tu chvíli hnaný? :shock:

Taky mi řekni, cos pohledem ohodnotil, že je to pevný a na svém místě? :lol:

Hele neperli. V zatáčce, na rovině, na jakým povrchu, kdy? zkus to nova popsat. Dále protože skoro rovnou předpokládám že kdykoliv..... :lol: osobně bych ti radil dojeď si na STK, dej maníkovi na válcích dvě kila a ať ti to roztřese. A rovnou ti řekne, kde je co volný. Okem na parkovišti poznáš starou belu.

Pokud to chceš hodnotit aspoň trošku k něčemu, musíš to dát na válce nebo zvednout na zdviži. Tam máš šanci když za to kurevsky vezmeš, něco najít.
Osobně tipuju v prdeli nějaká uložení,ale pokud to takhle rezonuje, může bejt v prdeli rameno. A co kuláky řízení, kola? jakpak jsou na tom? hybaj na ty válce, už se mi mlží křišťálová koule. :arrow: 8)
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
J.J offroudak
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 15 kvě 2011 10:44
Bydliště: Vitkov okres Opava

Re: predni naprava

Příspěvek od J.J offroudak »

normalne jsem to tu napsal a nemam potrebu si delat prdel!!!tak treba rezonovat muze plech kolem kotoucu ja nevim kolo je pevne nedavno jsem menil loziska a ve volantu pri jizde nejde citit zadne cukani a jede rovne.a dela to jak jsem psal v zaberu i kdyz nejde 4x4(a nekde jsem tu cetl,jestli se nepletu ze poloosi se toci i kdyz ne ni zapnuta 4x4)tak jestli treba neni poolosa v prdeli a jinak kdyz zatacim ale spis doleva jak se prenese vaha na pravo nebo kdyz prejedu diru prvni jsem myslel ze mam diravi vyfuk ale ne moc tak asi takovej zvuk mezi rezonovanim plechu a diravim vyfukem.tak jestli nekdo nemelneco podobnyho
frontera B 2.2DTi zatm v zakladu
frontera A 2.3td(predelana na 2.8td)zvisena o 10cm
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: predni naprava

Příspěvek od Janeš Petr »

J.J offroudak píše:normalne jsem to tu napsal a nemam potrebu si delat prdel!!!
to jsme vcelku rádi, zvlášť když čtu ten výstižnej název vlákna. jináč ti povím, že když to nenajdeš ty pod autem, my od klávesnic to nenajdem téměř určitě. a jestli to najdeš a napíšeš, že to bylo ložisko v těhlici..... tak Pohlreich bude proti mně uplnej hadr
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: predni naprava

Příspěvek od farmář »

a už se k tomu blížíme. Takže ze dvou aut co máš to dělá Béčko? protože áčko netočí difem, když nemáš připojené předky.
To ložisko těhlice má cosi do sebe.
Šuspelchy drnčej všeobecně, co máš dotažení jsi přece kontroloval pod autem, to už jsi psal.
Nám už toho drnčelo, o je. Zatím mám spíš dojem, jako by ti dřela guma o blatník.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
J.J offroudak
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 15 kvě 2011 10:44
Bydliště: Vitkov okres Opava

Re: predni naprava

Příspěvek od J.J offroudak »

ne loziska jsem menil a uz jsem to kontroval a dotahoval a delalo to uz pred vymenou,jinak dobrej postreh,je to becko jinak moje chyba ze sem nenapsal typ auta,ty bumy mam tam 235/75 R15 disky frontery Ajsou trochu vyce vystrcene nez origo.kola a trosku mi drhli o zasrerky ale byl to jiny zvuk a drhli obe kola nonic kouknu nato myslel jsem ze treba mel nekdo stejnou zavadu a oprava by timbyla jednodus.
frontera B 2.2DTi zatm v zakladu
frontera A 2.3td(predelana na 2.8td)zvisena o 10cm
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: predni naprava

Příspěvek od farmář »

měnil jsi ložiska kol, ložiska co v nich jsou poloosy nebo obojí?
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Odpovědět

Zpět na „NÁPRAVY“