Prosím o radu Frontera A spouš. palivového čerp.

Vše co se týká elektroinstalace vozidla
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sashinka
Příspěvky: 1
Registrován: 20 dub 2019 08:31

Prosím o radu Frontera A spouš. palivového čerp.

Příspěvek od Sashinka »

Prosím mám nově Fronteru A 2,2i Australan - Holden. Nejde normálně nastartovat. Motor je OK použil jsem startovací sprej a na něj na chvilku naskočí. Po zkoumání zda není zavdušněný přívod paliva jsem zjistil, že nejde palivo vůbec. Studoval jsem forum a myslel jsem si, že mám KO palivové čerpadlo. Sundal jsem nádrž a vyndal čerpadlo. bylo jak nové super stav. Zkusil jsem jej na přímo na 12V a je OK. Namůžu však najít žádné relátko ani poistku, která by se ho týkala prosím můžete mi někdo poradit. Předcházející majitel s autem jezdil a vše bylo v pohodě až jednou večer přijel z práce z lesa - kácel stromy. Ráno chtěl do práce, ale už nenastartoval. Pořídil hned jiné auto a tahle Frontera se dostala ke mě. Můžete mi moc prosím poradit? moc předem děkuji.
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu Frontera A spouš. palivového čerp.

Příspěvek od Nimrod »

V motorovém prostoru často bývá upečené rele. Je u chladiče teď nevím jestli v právo nebo v levo. Často nejde i kvůli tomu že bývá zarostlé.
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Nimrod
Revize LPG: servis@offroad-frontera.com
pedrogonzales
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 22 lis 2018 22:07

Re: Prosím o radu Frontera A spouš. palivového čerp.

Příspěvek od pedrogonzales »

Skontroluj trubičky medzi čerpadlom a rampou či nie sú pripchaté, priklepnuté, alebo či to niekde netečie / strata tlaku / a vymeň si palivový filter, môže byť upchatý. Je pod autom z vnútornej strany rámu napravo pred zadným kolesom. Nebolo by od veci zmerať aj tlak paliva.
Frontera A sport 1997 , 2,0 i , X20SE
pedrogonzales
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 22 lis 2018 22:07

Re: Prosím o radu Frontera A spouš. palivového čerp.

Příspěvek od pedrogonzales »

Ja mám relátko čerpadla pri nohách vodiča pod predným stlpikom pod plastovým krytom. Je dvakrát tak vysoké ako iné relátka a má 6 kontaktov. Pri chladiči vpredu napravo je relátko el. motora chladiča. Toto ak vyberiem a skúsim štartovať , auto začne trúbiť.
Frontera A sport 1997 , 2,0 i , X20SE
Odpovědět

Zpět na „ELEKTRIKA“