Autorádio Blaupunkt 300

Vše co se týká elektroinstalace vozidla
Odpovědět
Kill

Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od Kill »

Ahoj, dostal jsem zadarmiko z Astry. Problem je ze mi nejede na panel. Kostka pasuje, jen si nejsem jisty zapojenim bloku C. Kdyz poslepu napisu kod, jede v poho. Neumi to nekdo zapojit?

Ma nekdo toto radio s handsfree sadou? Neni problem koupit radio s handsfree, ale ja radeji vse origo.

Diky
Uživatelský avatar
Franta44
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 806
Registrován: 30 led 2006 19:49
Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od Franta44 »

A jaké rádio jsi tam měl před tím? To je origoš oplácké CAR300 (blaupunkt) ?
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
Kill

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od Kill »

Koupil jsem to s nejakym smejdem od Kenwoodu. To melo tu 3. patici uplne volnou.
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od Milda »

Dostal jsem k zakázce montáž autorádia model BMW-BP6262W7770567. Je to z řady Blaupunkt, starší model na MC. Nemá tlačítko AS, ale PT, RDS. Zákazník si sice nechal zjistit kód, ale neumím se dostat do setupu pro zadání kódu. Po zapnutí svítí pouze CODEWAIT. Mám k dispozici dvě čtyřmístná čísla. Poradí někdo, jak "nahodit" toto rádio po odpojení aku? Díkas
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Kill

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od Kill »

Kdysi jsem měl blaupunkta, který když někdo zkoušel odemknout aniž by věděl pin, tak se seknul třeba na cca 2 dny. Takže jsem musel 2 dny počkat a to tadio bylo napajene. Pak to chtelo zadat znovu. Odpovidalo by tomu co ti to pise...
Kill

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od Kill »

Jinak to radio co mám je asi free. Takže jej můžu i darovat. Pokud to nedám k Fronteře.
Uživatelský avatar
DAN
Začínající diskutér
Příspěvky: 212
Registrován: 01 zář 2005 14:18
Bydliště: HK

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od DAN »

Je tam cip, ktery pocita chybne pokusy a s kazdym chybnym zadanim prodluzuje dobu za kterou je mozne znovu zadat kod a radove
se to prodluzuje, nejdriv cca asi po pul hodine a pak po hodinach a dnech. Chce to vydrzet ... :grin: nebo si to nechat nekde odkodovat
na dobro a je klid.
Frontera B 2,2i - X22SE
Uživatelský avatar
lukas.musial
Začínající diskutér
Příspěvky: 185
Registrován: 25 bře 2011 20:05
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od lukas.musial »

Ahojte všichni.Nevíte někdo jak odblokovat oplackýho Blaupunkta 300.Tchán ho má ve fronteře B a po odpojení baterie se na dislpay rozsvítí SAFE.Nevíte někdo co s tím.Kod k rádiu máme ale bohužel se tam nerozsvítilo CODE pro zadání codu.Už jsem to i zkoušel nechane hodku zaplé ale nic se nezměnilo.Že by hodka byla málo?
EX-Frontera A 2.2i, 5dv, r.v.96, zvednuto + 5cm, Bodylift 40mm, mangels 10x15 pneu MT 31´´,samosvor, NEW LPG, vyvařeno, přestříkáno, dale zatím bez uprav ale určo nějaké budou :-D Tel:733341467
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od Žanek »

Už je to tu někde popsaný. Vypnout rádio, zapnout klíček do polohy svítících kontrolek,zmáčknout a držet tlačítko AS na rádiu a zapnout rádio až se objeví CODE namačkat kód postupně tlačítky 1 až 4 a zmáčknout AS. 1 zmáčknutí je nula, 2 zmáčknutí a tak dál.
Uživatelský avatar
lukas.musial
Začínající diskutér
Příspěvky: 185
Registrován: 25 bře 2011 20:05
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od lukas.musial »

OK zkusím to.Zítra na to juknu.Díky za radu
EX-Frontera A 2.2i, 5dv, r.v.96, zvednuto + 5cm, Bodylift 40mm, mangels 10x15 pneu MT 31´´,samosvor, NEW LPG, vyvařeno, přestříkáno, dale zatím bez uprav ale určo nějaké budou :-D Tel:733341467
honza007
Příspěvky: 9
Registrován: 10 srp 2011 12:52
Skype: jonyr1317
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od honza007 »

Kdyby bylo třeba mám kalkulátor na Blaupunkt 300
I na 400 ale ještě jsem neměl možnost ho vyskoušet
Nota-ota
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 12 úno 2015 22:21
Bydliště: Budějovice

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od Nota-ota »

Ahojte…
tuším že když tam mám SAFE tak je zřejmě K.O. :? Nebo se s tím dá něco dělat? Mám 303
Frontera A 1994, 2.3TD
KarelPetrasek1
Příspěvky: 9
Registrován: 27 kvě 2021 17:23
Skype: Kondor a Nimrod

Re: Autorádio Blaupunkt 300

Příspěvek od KarelPetrasek1 »

Zdravím, já kupoval tohle: https://www.2din.cz/autodoplnky/parrot- ... free-sada/ a zatím jsem z celou tou sadou celkem spokojenej.
Odpovědět

Zpět na „ELEKTRIKA“