složení přvodovky 2,3td

Převodovky, rozvodovky, ložiska do nich, oleje do nich, a vše ostatní, co se k nim váže, opět jakékoliv modifikace Frontera
Odpovědět
David189
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 07 pro 2014 23:10
Bydliště: Veselé 189,okres Děčín

složení přvodovky 2,3td

Příspěvek od David189 »

Zdravím všechny a potřeboval bych poradit se složením převodovky a zajímá mě ta část od dvou simerinků na konec rozvodovky takže přijdou tam simerinky futro s jehlovým ložiskem na synchron pak tam přijde ozubené šikmé soukolí uplný sinchron matka a ložisko na konec ségrovka,když to takto složím a dorvu matku zadní kolo jse nahrne do předu a už tím neotočím poněvadž zuby se zablokujou o karter kolem něho,koukal jsem na výkresy co jsou tady a moc jsem z toho nevyčetl nemohl bz mě to někdo prosím popsat a napsat jak to má být ve správném pořadí na plánku je tam značená i něco jako kulička,ale nevím kam ji dát.všem moc děkuji za radu.
Uživatelský avatar
palo frontera
Extra diskutér
Příspěvky: 2351
Registrován: 16 črc 2011 21:15
Bydliště: Klenovec- Slovakia

Re: složení přvodovky 2,3td

Příspěvek od palo frontera »

Ked si to rozoberal tak si si tie diely ukladal pri rozborke tak ako boli?
Frontera A 2,5TDS rocnik 97 dlha, svetelna rampa, AVM volnobezky, pneu.- 255/70-16 mt. a pneu matador Izzarda 255/65-16 a ocelovy šusplech
David189
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 07 pro 2014 23:10
Bydliště: Veselé 189,okres Děčín

Re: složení přvodovky 2,3td

Příspěvek od David189 »

Ahoj skládal,jen do té doby než my je žena shrnula do hromady,jinak bych je měl za sebou pěkně popořadě srovnaný,to je ten problém a nemusel bych se tady ptát. :( :( :( :(
Odpovědět

Zpět na „PŘEVODOVKA“