Lanko náhonu tachometru 2.4i

Převodovky, rozvodovky, ložiska do nich, oleje do nich, a vše ostatní, co se k nim váže, opět jakékoliv modifikace Frontera
Odpovědět
Uživatelský avatar
jaspy318
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 71
Registrován: 24 črc 2011 22:28
Skype: bukaj318
Bydliště: Chomutov

Lanko náhonu tachometru 2.4i

Příspěvek od jaspy318 »

Ahoj všem, nevíte jak dlouhé je lanko náhonu tachometru u 2.4i r.v.1992? Zjistil jsem že se dělají nějaké dvě délky 2750mm a 2200mm... Která z nich by tam mohla být? Nikde jsem to nenašel. Díky za odpovědi.
A 2.4i 1992 stříbrná metla, ochranej rám, nášlapy, přídavný dálkáče v rámu i na střeše, mlhovky...
Uživatelský avatar
Tankan
Začínající diskutér
Příspěvky: 443
Registrován: 20 dub 2008 20:23
Bydliště: Lysovice, Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lanko náhonu tachometru 2.4i

Příspěvek od Tankan »

Na délce lanka záleží jen v tom ohledu aby ti dosáhlo kam má. Zítra Ti ho změřím, z Campa by mělo být stejně dlouhé, předek je stejný a převodovku máš stejně uloženou :) Případně mám jedno v rezervě. :)
Mazda B 2,5D ,udělá spoustu práce, a terénu se nebojíme. Neustálou údržbou k dalším kilometrům. Motorová pila a další udělátka. (fšecko enem na prácu)"Pojedeme zkratkou, je to sice dál, ale zato horší cesta!"
Uživatelský avatar
jaspy318
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 71
Registrován: 24 črc 2011 22:28
Skype: bukaj318
Bydliště: Chomutov

Re: Lanko náhonu tachometru 2.4i

Příspěvek od jaspy318 »

jo to bude fajn kdyz to zmeris :) ja mam to moje utrzeny a jeste jsem se nedostal k tomu abych tu druhou pulku vydoloval :oops: diky
A 2.4i 1992 stříbrná metla, ochranej rám, nášlapy, přídavný dálkáče v rámu i na střeše, mlhovky...
Uživatelský avatar
jaspy318
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 71
Registrován: 24 črc 2011 22:28
Skype: bukaj318
Bydliště: Chomutov

Re: Lanko náhonu tachometru 2.4i

Příspěvek od jaspy318 »

tak jsem to dneska vytáhl a to moje mělo cca 267 cm...
A 2.4i 1992 stříbrná metla, ochranej rám, nášlapy, přídavný dálkáče v rámu i na střeše, mlhovky...
Uživatelský avatar
jaspy318
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 71
Registrován: 24 črc 2011 22:28
Skype: bukaj318
Bydliště: Chomutov

Re: Lanko náhonu tachometru 2.4i

Příspěvek od jaspy318 »

Už se mi podařilo sehnat nové i s bowdenem :wink: Existuje něco na co bych si měl při výměně dát pozor? Přijde mi to jako banální výměna... Jen se to provleče pod autem a na obou koncích nasadí.
Díky za rady :)
A 2.4i 1992 stříbrná metla, ochranej rám, nášlapy, přídavný dálkáče v rámu i na střeše, mlhovky...
Odpovědět

Zpět na „PŘEVODOVKA“