POMOC tece motorovy olej s vyvevy

Brzdový systém všech modifikací Frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

POMOC tece motorovy olej s vyvevy

Příspěvek od kamil9002 »

ahoj,tece mi motorovy olej s vyvevy.Dal jsem to do "brzd"proto ze vyveva je soucasti brzdoveho posilovace .Motor isuzu 2.5D .Blije to fest.Mel jsem to venku,zjistil jsem ze nekdo asi nahodou zajel do prilehaci plochy bruskou ,tak jsem myslel ze je to tim.Podlepil jsem silikonem.Dal jsem to tam zpadky a je to furt stejny....nejni videt odkud presne tece ale olej se dostava do alternatoru skrz tu pohonnou hridel.Nevim jestli ten olej ma se vubec tam dostavat,nemam zkusenosti s vyvevama.Tahle vyveva asi nejni rozebiratelna?nenasel jsem zadny srouby.Prosim o radu,docela specham.Do patku bych to potreboval opravit :(
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC tece motorovy olej s vyvevy

Příspěvek od kamil9002 »

jo a abych tady nematl lidi tak muzu si za to sam,opravoval jsem brzdy (vymenene:trubky ,brzdovy valec a kotouce) ale furt mi to nefungovalo jak melo.Napadlo mne ze podtlakove potrubi muze byt ucpane,tak jsem je chtel profouknout,a jelikoz uz jsem pospichal (vecer,blizila se tma) tak jsem to profoukl kompresorem,ale jelikos ve spechu da se veci jen zkazit tak jsem potrubi neodpojil a foukl jsem vzduch rovnou do vyvevy.Tak jak jsem uz psal jsem to cely vyndal ,vycistil a podlepil silikonem.Ten o krouzek jsem nemeni,byla sobota tak neslo koupit,ale zdal se byt v pohode.No a timto zpusobem udelal jsem si problem.Ale zajimavy je to ze sice to blije olej ,ale podtlak se o dost zlepsil,brzdy uz funguji jak maji ,teda az na to ze(jak se uz tady psalo) vyveva nesticha obcas kdyz na to par krat slapnu ,ale pri rychlosti 70km/h ted uz zastavi kola na miste po poradnym zeslapnuti,na co predtim bych potreboval silu hydraulickeho lisu.Nekamenujte mne prosim hned,za 2 tydny v sobotu je truck trial v Milovicich ,tak pockejte aspon do nedele
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Uživatelský avatar
kamil9002
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 02 bře 2015 14:31
Bydliště: Úherce ,Dobrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC tece motorovy olej s vyvevy

Příspěvek od kamil9002 »

tak asi je mi to uz jasny....zrejmne jsem vyfoukl ten druhy o-krouzek.Diky bohu za tyhlestranky s popisem dilu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Campo 93.r. 2,5D -lehce upraveny
Odpovědět

Zpět na „BRZDY“