Videa ze srazu

Sem piště vaše ohlasy, nápady, náměty, ale i výtky a nesouhlasy s tím, co se děje na tomto webu. Tedy vše od vás vůči Nimrodovi a Kondorovi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Videa ze srazu

Příspěvek od Milda »

Rád bych tu poděkoval adminum za správu fóra a za zveřejňování materiálu, který se jim snažíme poslat ať e-mailem nebo i poštou. Všichni, co byli na srazu v Bratronicích 10.2.07 se rádi na fotkách najdou a připomenou si skvělé okamžiky se svými miláčky. Né všichni měli možnost si pořídit vlastní snímky a tak i těm jsem na jejich přání poslal nějaké záběry na CD včetně videí. Výběr fotek na fóru ke zmíněné akci je dobrý. Článek je sice signován mojí přezdívkou, ale považuji za škodu, že není zveřejněno též zaslané zpracované video (jakékoliv). No asi to nejde, ale snaha byla. Shlédl jsem pěkně udělané video ze srazu v Písku. Je mnohem delší. Zmíněné video, na které jsem uvedl alespoň odkaz (již odstraněný),se těší poměrně značnému zájmu a bylo shlédnuto již téměř 300x. Tak škoda, že jej nemohou shlédnout i přátelé přímo tohoto fóra. Ale jak už mi to tu někdo vrazil do tváře, je to věcí webmástrů, co zde bude uvedeno a co nikoli. Respekruji to a hned mě za to zase nemlaťe. Jen jsem si dovolil malinko postesknout.
Naposledy upravil(a) Milda dne 11 srp 2008 23:48, celkem upraveno 2 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Video

Příspěvek od Nimrod »

Video bude přidáno, ale musí se trošičku upravit kvůli vystavení na webu. Snad to během týdne stihneme dodělat. Budeme se snažit.
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“