Telefonický kontakt

Sem piště vaše ohlasy, nápady, náměty, ale i výtky a nesouhlasy s tím, co se děje na tomto webu. Tedy vše od vás vůči Nimrodovi a Kondorovi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Telefonický kontakt

Příspěvek od Slaava »

Vzhledem k rychle se množícím, poměrně zbytečným telefonátům na můj služební telefon, který jsem v dobé víře uveřejnil na těchto stránkách, jsem tento telefonní kontakt ze svého profilu odstranil. Rád samozřejmě po telefonu poradím, prosím ale všechny, kteří můj telefon mají k dispozici aby nevolali ve večerních, nočních a brzkých ranních hodinách a neposílali SMS. Ti, kteří by se mnou rádi telefonicky hovořili můžou požádat o zaslání mého telefonu na svůj e-mail. Děkuji za pochopení a za dodržování mého soukromí.


Doplnil Nimrod:
Prosím dodržujte soukromí všech uživatelů, ať již to je Slaava, Nimrod, Kondor nebo kdokoliv jiný. Při množících se dotazech a voláních již opravdu já také nereaguji a nevolám zpět na nepřijaté hovory. Bez sekretářky se to prostě nedá stíhat. Ti kteří z Vás vědí, jak to u Nás vypadá, tak to pochopí, ale opravdu to nejde stíhat. Nejlépe jak Nás sehnat je e-mail, SZ na toto reagujeme vždy. Sice to má třeba zdržení, ale reagujeme vždy poodle toho jak stíháme vyřizovat Vaše dotazy. A na telefonáty po 20 hodině opravdu již opravdu nereaguji, jelikož mám rodinu a děti a podobně. Děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

máš si zřídit linku 900 XXX XXX a už by tě neštvaly dlouhé hovory o ničem ani po půlnoci... :lol: :lol:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

900

Příspěvek od Slaava »

farmář píše:máš si zřídit linku 900 XXX XXX a už by tě neštvaly dlouhé hovory o ničem ani po půlnoci... :lol: :lol:
Dobrej nápad :D
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

:D :D :D a nebo tu zdarma 800..............a srali by tě všechny :lol:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Telefonický kontakt

Příspěvek od Slaava »

Takže telefon jsem na jaře na přechodnou dobu vrátil do svých kontaktů ale nyní jej již definitivně odstraňuji a nově mažu i svůj e-mail. Důvodem je neutuchající přiliv nových uživatelů a hlavně návštěvníků, kteří nejenže nejsou schopni najít si požadované informace ve stávajích příspěvcích ale už ani nepíšou na fórum svoje dotazy a rovnou mi píšou na e-mail, volají nebo dokonce posílají SMS ať jim zavolám zpět! Pro všechny tyto nesoběstačné existence mám rezolutní odpověď: NASRAT. K dispozici tak zůstává již jenom funkce "Soukromá zpráva", na kterou odpovím vždy ale až na to budu mít čas. Ovšem odpověď může být i "požadované informace jsou na fóru, najděte si je". Kontakty u mých vybraných inzerátů platí, pro známý (Petři a tak) jsem na telefonu bez omezení.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Telefonický kontakt

Příspěvek od Janeš Petr »

a je po ptákách.......... nebudeš se teď v noci nudit ? :grin:
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Telefonický kontakt

Příspěvek od Slaava »

Janeš Petr píše:a je po ptákách.......... nebudeš se teď v noci nudit ? :grin:
Kdepak, mám až do jara dost práce na těch cedulích, jak jsem ti říkal. Pro tebe omezení neplatí ale taky to neznamená, že mi hndedka dneska po půlnoci zavoláš jak se mám :lol:
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: Telefonický kontakt

Příspěvek od Janeš Petr »

když ty máš půlnoc ještě po obědě :lol: :lol: ale beru na vědomí :wink:
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Telefonický kontakt

Příspěvek od farmář »

také mám dojem, že ti volat ráno v pět, jestli nevíš, kolik je hodin,by ti tep nezvedlo,ale zavolat ti dopo v jedenáct, uměl bys vražit na dálku :lol: kdysi se mi letáky a vizitky dařily nejlépe k ránu,když je taková divná zima....
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Telefonický kontakt

Příspěvek od Slaava »

farmář píše:...kdysi se mi letáky a vizitky dařily nejlépe k ránu,když je taková divná zima....
Ty to znáš, to je přesně vono!
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Telefonický kontakt

Příspěvek od farmář »

jj než začne svítat, se tak divně ochladí, naprosto geniální čas. A lidi ještě spí. Paráda. Je od nich klid....
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Telefonický kontakt

Příspěvek od Slaava »

farmář píše:jj než začne svítat, se tak divně ochladí, naprosto geniální čas. A lidi ještě spí. Paráda. Je od nich klid....
...a ten vzduch je nejen studenej ale i jinak voní a je čistej - i tady v ČB.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Re: Telefonický kontakt

Příspěvek od farmář »

hm teď tou dobou tvrdě spím a je pravdou, že v tuto dobu se mi spí nejlépe a nejvýživněji :lol: pročež zde neuvádím telefon! :mrgreen:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“