filter a triedenie uzivatelov podla parametrov auta

Sem piště vaše ohlasy, nápady, náměty, ale i výtky a nesouhlasy s tím, co se děje na tomto webu. Tedy vše od vás vůči Nimrodovi a Kondorovi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

filter a triedenie uzivatelov podla parametrov auta

Příspěvek od sherpa »

Ahoj majstri,

ma tak napadlo, ze ci sa da spravit aby si kazdy do profilu povinne/dobrovolne napisal do nejakych novych koloniek ze ake ma auto {rv, motor, prevodovka, vybava...} a podla toho by sa dal filtrovat ich zoznam.

napr. chcem mat zoznam ludi co maju Bcko, 3.2 automat tak to natukam do vyberovych okien a najde mi vsetkych co take daco maju napisane v profile.

myslim ze celkom uzitocna vec, a moze sa to hodit ked potrebujem niekoho priamo oslovit napr. ked potrebujem radu k danemu motoru a pod.

ak je s tym ale vela prace....tak potom staci ak kazdy bude mat v podpise a v bydlisku nejake tie udaje o aute ako to je teraz ale nie kazdy to tak ma teraz.

pekny den.
Sherpa.
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: filter a triedenie uzivatelov podla parametrov auta

Příspěvek od sherpa »

prelozim do CZE aby se to lip cetlo:

Ahoj mistri,

mne tak napadlo, jestli se da spravit aby si kazdy do profilu povinne/dobrovolne napsal do nakejch novejch kolonek ze jake to ma auto {rv, motor, prevodovka, vybava...} a podle toho by se dal filtrovat jejich seznam.

napr. chci mit seznam lidi co maji Bcko, 3.2 automat tak to natukam do vyberovych oken a najde mi vsetkych co take neco maj napsanej v profilu.
myslim ze celkem uzitocna vec, a muze se to hodit kdyz potrebuju nekoho primo oslovit napr. kdyz potrebuju radu k danemu typu motoru a pod.

kdyz je s tym ale moc prace {jako pro adminy}....tak potom postaci kdyz kazdy bude mit v podpisu a v bydlisti nejake ty udaje o aute jak to je tedka ale ne kazdy to tak ma tedka ma zapsany. proto maly apel na cleny fora.....kdyz muzete tak doplnte info. diky.

pjeknej den.
Sherpa
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: filter a triedenie uzivatelov podla parametrov auta

Příspěvek od modrasek »

sherpa píše:prelozim do CZE aby se to lip cetlo:

Ahoj mistri,

mne tak napadlo, jestli se da spravit aby si kazdy do profilu povinne/dobrovolne napsal do nakejch novejch kolonek ze jake to ma auto {rv, motor, prevodovka, vybava...} a podle toho by se dal filtrovat jejich seznam.



Sherpa
..docela dobrej nápad, protože mě podle toho,co vozíš ve výbavě došlo, kolik mi toho v autě chybí, třeba ty korčule (který jsi tam měl původně), sekeru taky nevozím,...anebo jak někteří vozí gumy v kaslíku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: asi jsem divná, bo co :lol: :lol: A podle té výbavy by se asi taky dobře hledalo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: filter a triedenie uzivatelov podla parametrov auta

Příspěvek od sherpa »

korcule=brusle nevozim....jenom v lete kdyz jedu bruslit na inliny.
nebo v zime kdyz jedu bruslit na led...a hrat hokej, to mam pak i hul=hokejku.
gumy v kastliku..to je dobra vec....a ted to myslim vazne....nekdy se muze takove neco elasticke moc hodit i na nesexualni zabavu.

a to jsem ve formanu mel 2 lekarnicky, 1 vepredu u nohou v sersam bedne z kartonu na stredovym tunelu pod radiem, a druhou v kufru v kastliku na boku. vpredu se tam vesel ten hasicak v spreji, 3 kotouce pasky {prusvitna izolepa, powertape a jeste 1, a jeste rukavice pracovni, lestici hadr, a lestici sprej na palubku. a cele to bylo moc hezky a jednoduse udelane pres suche zipy uchyceny ke koberci. :grin: . no jsem to kousek vytunil na bezpecnost a uzitnost.

jo podle vybavy to by se hledalo :).
sekera je dobra vec......rychle resi mnoho problemu...i kdyz jsem ji zatim nepouzil. asi proto ze frontera zpusobuje vseobecny respekt uz driv :lol:

no modrasku...a co tvoje frona? kdy bude? ta 4kolova ovsem.
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: filter a triedenie uzivatelov podla parametrov auta

Příspěvek od modrasek »

sherpa píše:korcule=brusle nevozim....jenom v lete kdyz jedu bruslit na inliny.
nebo v zime kdyz jedu bruslit na led...a hrat hokej, to mam pak i hul=hokejku.
gumy v kastliku..to je dobra vec....a ted to myslim vazne....nekdy se muze takove neco elasticke moc hodit i na nesexualni zabavu.

a to jsem ve formanu mel 2 lekarnicky, 1 vepredu u nohou v sersam bedne z kartonu na stredovym tunelu pod radiem, a druhou v kufru v kastliku na boku. vpredu se tam vesel ten hasicak v spreji, 3 kotouce pasky {prusvitna izolepa, powertape a jeste 1, a jeste rukavice pracovni, lestici hadr, a lestici sprej na palubku. a cele to bylo moc hezky a jednoduse udelane pres suche zipy uchyceny ke koberci. :grin: . no jsem to kousek vytunil na bezpecnost a uzitnost.

jo podle vybavy to by se hledalo :).
sekera je dobra vec......rychle resi mnoho problemu...i kdyz jsem ji zatim nepouzil. asi proto ze frontera zpusobuje vseobecny respekt uz driv :lol:

no modrasku...a co tvoje frona? kdy bude? ta 4kolova ovsem.
teda ty to máš ale vymakaný, super. A je vidět,že forum si pročítáš docela důkladně :lol: :lol: . No těch 0,7l už několik bylo a musím chválit, bylo moc dobré,doporučuju.
Ale ta 4kolová :cry: :cry: :cry: ,ještě musím chvíli šetřit bo jeden šikovnej člen rodiny boural Fordíka a tak se opravuje tohle auto a pro mne to je další šetřeníčko financí...no snad se mi to povede a i já budu budit ten všeobecný respekt alespoň tou Froterkou :lol: :lol: :lol:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: filter a triedenie uzivatelov podla parametrov auta

Příspěvek od sherpa »

troufam si tvrdit, ze ted mam forum precteny uplne krizem krazem a najdu info driv nez Slaava :).
jo jsem si to vymakal, protoze ja nemam rad konfekci, takze vsecko u mne musi bejt alespon kousek jine, extra moje.
a bylo to moc ucelne.. ta bedna. tedy stale je. a moc se mi to libi a mam vsechno poruce a nelita to po podlaze.
kdyz je zajem, hodim foto {ale az pozdeji jelikoz forman je ted pryc taky} pro inspiraci...treba rescuer to vyuzije v ty skarpe :lol: .

Veronika {to jako moje Frontera, Veronika proto> ze je V6 a robi vrrr vrrrr :) } se tuningu a zlepsovani taky nevyhne. ale to az casem....co mne napadne to udelame.

tak drzim palce....doufam ze mas uz koupene velkokapacitni prasatko :mrgreen: .
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

SHERPA!!!

Příspěvek od Slaava »

sherpa píše:troufam si tvrdit, ze ted mam forum precteny uplne krizem krazem a najdu info driv nez Slaava :)...
No na to, že si takovej zajíc si troufáš kurevsky :evil:
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: SHERPA!!!

Příspěvek od myslivec »

Slaava píše:
sherpa píše:troufam si tvrdit, ze ted mam forum precteny uplne krizem krazem a najdu info driv nez Slaava :)...
No na to, že si takovej zajíc si troufáš kurevsky :evil:
Je zblblej a zamilovanej do Veroniky :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
sherpa
Super diskutér
Příspěvky: 1564
Registrován: 29 pro 2007 10:49
Bydliště: Bratislava/Tatry, Slovakia,
Kontaktovat uživatele:

Re: filter a triedenie uzivatelov podla parametrov auta

Příspěvek od sherpa »

Slaavo, ja tu uz brouzdam nakou tu chvilku...... :mrgreen: tak jsem lecos precetl :mrgreen:
a jak vis zajice maji skvele vyvinute nohy....tak ja te ubeham :lol: ale tvy skusenosti a prax a pod ti neberu. si tu kralem to je jasny.

jo a v aute jsem jeste nespal....nebylo kdy....tak az tak moc sibnutej nejsem. :wink:
exRatrak: Opel Frontera B 1999 3.2i V6 151 kW automat Green Alpine Ski Tour 4x4 Limited Emotion edition
exRatrak 2: Dacia Sandero 1.4
Ratrak 3: Suzuki Scross Allgrip 1.4T
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: filter a triedenie uzivatelov podla parametrov auta

Příspěvek od myslivec »

sherpa píše:Slaavo, ja tu uz brouzdam nakou tu chvilku...... :mrgreen: tak jsem lecos precetl :mrgreen:
a jak vis zajice maji skvele vyvinute nohy....tak ja te ubeham :lol: ale tvy skusenosti a prax a pod ti neberu. si tu kralem to je jasny.

jo a v aute jsem jeste nespal....nebylo kdy....tak az tak moc sibnutej nejsem. :wink:
No jak myslíš 8) 8)
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“