Spam, hackeři a jiné sračky...

Sem piště vaše ohlasy, nápady, náměty, ale i výtky a nesouhlasy s tím, co se děje na tomto webu. Tedy vše od vás vůči Nimrodovi a Kondorovi.
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Záloha

Příspěvek od Nimrod »

Toto máme ověřeno a s web hostingem a zálohou jsme maximálně spokojení. již jednou jsme obnovovali ze zálohy od webhostingu a naprosto perfektní, rychlá domluva a skvělá ochota, takže vřele doporučuji hosting.blueboard.cz. A kdyby se chtěl někdo tázat zda zde provozujeme reklamu, tak ano i s doporučením :-)))
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Super good

Příspěvek od Slaava »

Hned budu spát klidněji :wink:
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Spam, hackeři a jiné�račk�..

Příspěvek od Milda »

Tak protože se to už� mě �ává�r�idlem, hodím hlášku j�� sem �d�doby, než se poved�nějaká nápra�, b�u �tím jen číst a �edovat��baví mě, že po napsá� třeba�elšího te�u� p�upné po��jní kontrole se m�půlstránk�ý text "rozk�tičk�e&qu�; a je nečitelný. ne�je se tak pravidel� ale �tšino�po opravě,úpravě ne� edita� �ž vloženého přís�vku.�ěřím v brzskou nápravu�Své pode��í � jakýs��� vira jsem už�apsal jin�. Tak �d � odešlu� uvidím, jak se to �chová nebo rozmr...á.
Zatím d�rý. nevkládám obrázky, ani fon�. Druhý pokus:�atím �ále do�ý. nevr�í�se do�ůvodního textu, ale �iml jsem si�že dříve se d�e pod te�ovým okne�vedl�Náhled a Odesla�ukazovalo ješ� tl��ko Uložit. Ted ho tam�enacházím! Tak �etí pokus:
Zatím furt dobrý�P�usím�odit xsi�tík :roll:
Ještě pořád �brý. Nap�á � hrůzostraš� myšlenka, že ten pr�lém je způsobe�od okamžiku �r�ist��ní něj�ého nového člena�lubu, �e� ještě nebyl�ady na tomt�bloku.�����������
Táááááák a je to tady :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: Pánové, přeji hodně úspěchů při odstranění problému - váš kecálista a rejpalista Milda :|
Naposledy upravil(a) Milda dne 26 črc 2008 12:32, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Spam, hackeři a jiné sračky...

Příspěvek od modrasek »

Tohle je přesně to, co se mi na tomhle fóru tak líbí, jste tady tak roztomilí, že si vytvoříte i vlastní šifrovací slovník :lol: :lol: :lol: . Jesli je k mání na CD nebo v tištěné podobě - objednávám. Jen by mne zajímalo, zda mu sami rozumíte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: Spam, hackeři a jiné sračky...

Příspěvek od kout.jk »

:grin: :grin: :grin: modrásku moc úsměvný
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Šifra Mistra Leonarda

Příspěvek od Milda »

Pro ty, co neumí dekódovat šifrosystém v tomto jinak skvělém fóru, přeložím svůj předchozí text sám:
Tak protože se to už u mě sává pravidlem, hodím hlášku jako že sem už do doby, než se povede nějaká náprava, budu zatím jen číst a sedovat. Nebaví mě, že po napsání třeba delšího textu o potupné policejní kontrole se mi půlstránkový text "rozkostičkoval" a je nečitelný. Neděje se tak pravidelně, ale většinou po opravě,úpravě nebo editaci již vloženého přísvěvku. Věřím v brzskou nápravu. Své podezření na jakýsi druh vira jsem už napsal jinde. Tak teď to odešlu a uvidím, jak se to zachová nebo rozmr...á. :arrow:

Zatím dobrý. Nevkládám obrázky, ani fonty. Druhý pokus: :arrow:
Zatím stále dobrý. Nevracím se do původního textu, ale všiml jsem si, že dříve se dole pod textovým oknem vedle "Náhled" a "Odeslat" ukazovalo ještě tlačítko "Uložit". Ted ho tam nenacházím! Tak třetí pokus: :arrow:

Zatím furt dobrý. Pokusím sem hodit xsichtík :roll: Čtvrtý pokus: :arrow:

Ještě pořád dobrý. Napadá mě hrůzostrašná myšlenka, že ten problém je způsoben od okamžiku zaregistrování nějakého nového člena klubu, který ještě nebyl tady na tomto bloku. Pátý pokus: :arrow:
Táááááák a je to tady :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: Pánové, přeji hodně úspěchů při odstranění problému, kostička v textu nahrazuje VŽDY 2 (slovy dva) znaky. Znakem může být písmeno ale i mezera. Nikdy kostička nenahradí jeden znak :!: [/quote]
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Spam, hackeři a jiné sračky...

Příspěvek od Slaava »

Od doby, kdy se tady objevil tento problém si zprávu před odesláním vždy zkopíruju do systémové schránky (CTRL+A a CTRL+S) a když se po odeslání náhodou rozesre, tak ji dám editovat a vložím ji ze schránky (CTRL+V). Lepší než to psát znova, i tak ale vopruz.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Spam, hackeři a jiné���.��

Příspěvek od Milda »

DJ.Tom píše:Ahoj, jestli se ti to samo nuluje, tak to 100 % někdo blbě�ře�ogramoval. Frontery B mají e�romku z blbým o�ačením� t�ří se ���3C46 jenže není je�o 66 �když jí blbě načteš�řepíšeš a�oš�š � z��y�ak se�ůž�stát ž�celkově změníš�rogr� a�ak to dě� ta�výh� věci. Sám jsem stí�měl problémy když jsme � snažil přenas�vit kor�ci budíků (palivo uk�oval�zmatky) Jinak pokud � � někomu blblo tak mám zálohu a dá se to zase př�sat. Upozornuju�e t�hometry �komu měnit ne�du !!! Jen pokud ch� někdo opravit palubk��
���.�����.�����.�����.�����.�����.�����.�����.��
Stále se tu občas projeví šifrování tajným písmem kostiček. Poslední příspěvek od DJ.Toma o tachometrech,otáčkoměrech a nulování pamětí mě dožral, bo jsem ho nerozluštil ani po půl hodině :twisted: . Prosím všechny pisatele, aby před odesláním svého článku celý text označili myší, zkopli do schránky (Ctrl+C) , jak píše výše Slaava a v případě rozhození to smázli, vložili ze schránky (Ctrl+V) znovu a pokusili se to odeslat podruhé. :!:
Od té doby, co se to tu děje, mě přestalo bavit na tomto plátku psát. :(
P.S.: Tak tento článek se mi povedlo vložit bez "kostek" až na 3.pokus - naštěstí z té schránky :!: :!: :!: :!:
Naposledy upravil(a) Milda dne 08 dub 2008 10:42, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Spam, hackeři a jiné sračky...

Příspěvek od modrasek »

nononono, Mildo, klííííííííídeeek, nerozčiluj se, sííím :lol: :lol: :lol: :lol:
co by si tu bez tvých zpráviček počali :?: :?: :?: (i když, možná by počali někde jinde) :lol: :lol: :lol:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: Spam, hackeři a jiné��.�����

Příspěvek od myslivec »

Milda píše:
DJ.Tom píše:Ahoj, jestli se ti to samo nuluje, tak to 100 % někdo blbě���a�al. Frontery B mají e�rom� z�bým o�ačení� t��s����C�je���í je�o ��když jí bl� načt��ře�eš a��š �����ak s�ůž��át��ce�ově �ě�š��r���t�ě���výh� věci. ����tí�ěl��lémy k�ž j�e���il p�as�vit kor�c��íků�a�v�k��al�zm�ky) Jina��u�� � něk�u blbl�tak má�áloh�a dá�e to�se př�s� Upoz�n�u�e t�homet��kom�ěnit ne�du !!! Jen po� � někdo opravit palub��[/�ote]
��������.�����.����.�����.�����.����������
[color=�]Stále�e tu o�s projeví šifrování�jným písmem kostiček. ��ní příspě���.�����r�����h�����ě�����b�����l�����l�����e��rosím všechny �satele, aby�řed odeslání�svého�lánku ce� te� o[načili �ší, zkopli � s��nk�(Ctrl+C) , jak píše výše Slaava ��pří�dě rozhození�o�mázl� �oži� ze�chránky (Ctrl+V) znovu �pokusili se � odesla�podruhé. :!: [/co�r]
�olor=#FF8000]Od té do�, co se � � děj� m[�ř�talo ba�t na tomto�látku �át. :( [/color]
[�lo[=#0040BF]P.�]Tak tento člán��e m�povedlo v�žit be�"ko�ek" až�a 3.pokus - naštěstí z té schránky :!: :!: :!: �!: [/b][/color][/quot[]
Taky jsem luštil, až jsem doluštil. S tou schránkou je to dobrej nápad :grin:
*pt*
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2006 16:14

Re: Spam, hackeři a jiné�račk�..

Příspěvek od *pt* »

tak sa mi zda , ze to stvorcekovanie nejako suvisi s diakritikou alebo jazykom ..ja pisem US klavesnicou a je to OK, ale ked som vlozil nejaky text v Slovencine a s mäkč�m�a dĺžň���k nasledoval stvorcek ...

+ľš��

ano, je to presne ako vravim ..robi to pisanie dlznov a makcenou (hacku) ...
mfg

*pt*

Lexus NX200t
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Spam, hackeři a jiné sračky...

Příspěvek od Slaava »

Nojo, jenže proč to dělá jenom někdy?
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
*pt*
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2006 16:14

Re: Spam, hackeři a jiné sračky...

Příspěvek od *pt* »

Slaava píše:Nojo, jenže proč to dělá jenom někdy?
nemusim vediet vsetko - mne staci ze viem kedy to nerobi :lol: :lol:
mfg

*pt*

Lexus NX200t
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Re: Spam, hackeři a jiné sračky...

Příspěvek od pato »

:grin: :lol: :lol: :lol: :grin: -žádny štvorček :shock: Paťo-Divoch
*pt*
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2006 16:14

no vidiš, problém je vyriešený ....

Příspěvek od *pt* »

pato píše::grin: :lol: :lol: :lol: :grin: -žádny štvorček :shock: Paťo-Divoch
však len počkaj Pato, ty kujón :lol: :lol: :lol:
mfg

*pt*

Lexus NX200t
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“