Zkouška - foto

Sem piště vaše ohlasy, nápady, náměty, ale i výtky a nesouhlasy s tím, co se děje na tomto webu. Tedy vše od vás vůči Nimrodovi a Kondorovi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od pato »

Vojto dík za podporu,ale mi už Rosta dobre poznáme,on ešte za Fronterou zaplače.Paťo-Divoch :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od modrasek »

vojtech.kloud píše:
Rosta píše:
pato píše:A takto parkujeme my chlapci Fronteráci.Paťo-Divoch
...ty voe, kde jsou nejaky auta. Takhle u nas na sidlisti vypadaj popelnice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No jo, to je fakt.... Rosťa má pravdu, takhle a hoooodně podobně vypadaji popelnice i u nás, tak jsem Vám také jednu vyfotil :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :mrgreen:
pajero.jpg
...já chci taky takovou popelnici :wink: :wink: :cry: :cry: :cry: :cry: noooo a myslím, že by mi ani zelená nevadila :P :P
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od pato »

Modrašek maš pravdu.Nie je popelnica ako popelnica.Jedna s tych dvoch by ta potešila to len náročny Rosťa :twisted: :twisted: :twisted: Paťo-Divoch
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od HUJER 4x4 »

pato píše:Modrašek maš pravdu.Nie je popelnica ako popelnica.Jedna s tych dvoch by ta potešila to len náročny Rosťa :twisted: :twisted: :twisted: Paťo-Divoch
Modrásku, ikdyž ona taková popelnice může mít jakoukoliv barvu...... třeba červenou :P
Obraz015.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od modrasek »

vojtech.kloud píše:
pato píše:Modrašek maš pravdu.Nie je popelnica ako popelnica.Jedna s tych dvoch by ta potešila to len náročny Rosťa :twisted: :twisted: :twisted: Paťo-Divoch
Modrásku, ikdyž ona taková popelnice může mít jakoukoliv barvu...... třeba červenou :P
Obraz015.jpg
tyyyyy.....joooova....kua, ani ta červená nevypadá špatně!!!! :lol: :lol: a tak co já chudinka mám teď asi dělat????
Tak o kterou popelnici mám toho svýho poprosit???? Poraďte, sííímmmm :grin: , do které se vejde větší nákup :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od pato »

Na nákup.Dlhá Frontera sklopíš zadné sedanky,pri väčšom nákupe ber aj prívesný vozík a v pohode nakupuj,keby si mala málo miesta tvojho pošli peši a dosť sa zmestí aj na miesto spolujazdca :grin: :lol: :grin: Paťo-Divoch
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od HUJER 4x4 »

...... No dle Modrásko tužeb a přání, bych doporučil TOTO, jedná se o OFF ROAD.... a je to nesmrtelnej držák :lol: , určen pro to nejtvrdší zacházení v kamenolomech (jízda mezi šutrama svědčí o kvalitě :grin: ), dále naprostý klid v kabině.... Tvůj drahý polovičák ( pro češtinu neznalé... polovičák je samec od polovičky), ti nebude znepříjemňovat cestu nemístnými poznámkami, kde jsi se dopustila jakého přestupku :roll: ....... páč kabina je pouze pro jednoho :lol: , dále je vozidlo vybaveno nejmodernějšími doplňky, jak je na Sověty zvykem :P , takže velmi výkonný TURBO Dieselový motor......... je to nafťák, takže spotřeba jistě zanedbatelná :lol: , dále je vozidlo vybaveno veeeeelikým zavazadlovým prostorem, takže lze dle tvého přání vozidla na "nákupy" odvézt celé TESCO i s Mc Donaldem vedle včetně všech zaparkovaných aut okolo :lol: , pěkný žlutý lak rozstřelený modrou a bílou je také poslední výkřik světových autosalonů :wink: , takže si myslím, že se jedná o to PRAVÉ auto, které hledáš, a pokud se mýlím, tak se omlouvám, a doporučují tu dlouhou Fronterku, jak píše Paťo, ale záleží na Tobě, jakej stroj se ti líbí :P
Novinky Belaz - beloruske sklapece z Zodina.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od modrasek »

Vojto, boduješ!!!! tak přesně tohle je ten offroadík, který já hledám :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Ale přiznávám, mé srdíčko tluče (mlátí) pro tu Fronterku :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od Slaava »

vojtech.kloud píše:... je to nesmrtelnej držák, určen pro to nejtvrdší zacházení v kamenolomech...
Bohužel i tyhle auta se serou a měnit na ulici třeba přední nápravu je hnus - kolo sundáváš v desti lidech:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od modrasek »

Slaava píše:
vojtech.kloud píše:... je to nesmrtelnej držák, určen pro to nejtvrdší zacházení v kamenolomech...
Bohužel i tyhle auta se serou a měnit na ulici třeba přední nápravu je hnus - kolo sundáváš v desti lidech:
heleď, měto teda nevadí :grin: jsem blondýna se čtyřkama :P nemám problém píchnout gumy! Vždykcky s najdou MUŽI, kteří chtějí pomoct. A s mým intelektem???? ..... můžu si vybírat.... :| :| :cry:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od Slaava »

modrasek píše:...heleď, měto teda nevadí :grin: jsem blondýna se čtyřkama...
Paráda. Pošli klukům nějaký fotky a další technický parametry ať to hodí do galerie. Pochopitelně nemám na mysli tvoje auto.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Slaava píše:
modrasek píše:...heleď, měto teda nevadí :grin: jsem blondýna se čtyřkama...
Paráda. Pošli klukům nějaký fotky a další technický parametry ať to hodí do galerie. Pochopitelně nemám na mysli tvoje auto.

............. a čí auto máš na mysli :grin: , já myslím, že by stačily ty fotky, a technické parametry si už každej domyslí sám, dle své Frontery :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od modrasek »

vojtech.kloud píše:
Slaava píše:
modrasek píše:...heleď, měto teda nevadí :grin: jsem blondýna se čtyřkama...
Paráda. Pošli klukům nějaký fotky a další technický parametry ať to hodí do galerie. Pochopitelně nemám na mysli tvoje auto.

............. a čí auto máš na mysli :grin: , já myslím, že by stačily ty fotky, a technické parametry si už každej domyslí sám, dle své Frontery :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
.....jooooo,tak parametrů by se vám,pánové zachtělo???? :grin: :grin: Musím aktuální přeměřit a hodím to sem :oops: :grin: :grin:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od Slaava »

:shock:

...škoda, že tu není slintající smajlík...
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od pato »

Slaavo tak aspom slinty,slinty,slinty :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock: :roll: :roll: Paťo-Divoch
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“