Zkouška - foto

Sem piště vaše ohlasy, nápady, náměty, ale i výtky a nesouhlasy s tím, co se děje na tomto webu. Tedy vše od vás vůči Nimrodovi a Kondorovi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od Milda »

Takže závěrem, neberte to dámy osobně, je prýma vidět ženu za volantem offroudu. Hold je pravda, že lehká nožka na plynu taky má něco do sebe :grin: :grin:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Milda píše:Takže závěrem, neberte to dámy osobně, je prýma vidět ženu za volantem offroudu. Hold je pravda, že lehká nožka na plynu taky má něco do sebe :grin: :grin:

Vážně to dámy neberte vážně,ikdyž podle těch fotek........... Mildo přiznej se, že ti to dělá dobře si ty ženský fotit :wink: , a co na to to Tvá drahá polovička??? Že máš ve foťáku takovouhle zásobičku takhle pěkně zapadlejch aut v blátě :lol: :grin: :lol: :grin: 8)
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od HUJER 4x4 »

.................... a pozor na předpisy a špatné předjíždění, třeba cestou na OFF srazík :lol:
cyklistka.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od modrasek »

Nooo, vidím, že Milda fakt nezklamal. To abych si dávala pozor na každou díru s blátem,jestli náhodou nečíhá někde za křovím s foťáčkem :grin: ...hezký fotečky...
Tedy chlapi, vy ze mne fu feministku snad i uděláte :grin: :grin: :grin: ...něco na vás mužský musím taky něco vymyslet 8) 8) :lol: , těšte se!!!! Joooo, ale zkuste si obout botičky
na kramflíčkách a řídit :grin: :grin: :grin: , to bych vás chtěla vidět chlapáci :lol: :lol: .
Mám návrh, Milda by měla asi otevřít ten správný chlíveček na téma: řidičky a jejich fanoušci :grin: :grin: :grin: , ať to máme správně zařazený, co vy na to :?: :?: :?: :grin: :grin:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od modrasek »

Díííky, MILDO, i tobě za přívítání na těchto offroudích kruzích, i za to pozvání na srazík. Jestli potřebujete roztleskávačku, ták já určitě přijedu :grin: :grin: :lol: :lol: , Nejsem hrdým majitelem těchto krásných koní a jen tiše závidím svým kamarádům :cry: :cry: :cry: Mám jen pojízdnou tašku na kolečkách. :? Ale má to své výhody, ušetřím, protože mé nájezdy do marketů odpovídají jen obsahu kufru
mého mazlíka, čím větší kufr, tím větší nákup :lol: :lol: :P I když podle některých reklam
by se do mýho autíčka měl vlézt i slon, ale já tam zatím nacpala jen plasmovku prum.108.
offroudění mě celkem bere, jeden můj kamarád, kluk jeden v kamizolce zelený, když zrovna neveze nějakou jinou střelenou srnu (oprava: zastřelenou) :lol: nebo daňka, tak mne na něm
sveze :wink: :wink: . Ale to jsem pak samá modřina od poježděníčka v tvrdým terénu. :oops: .... takže: only fanynka...... 8) 8) 8) :grin: :grin: :grin:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
čelda
Začínající diskutér
Příspěvky: 122
Registrován: 22 čer 2007 05:39
Bydliště: Pardubice

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od čelda »

Posílám malý kurz správného parkování včetně fotagrafického manuálu :grin: Doufám,že se ostatní přidají 8)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Frontera A Sport 2,0i LPG 85kW,černá,rok 1995
zvýšená,rozšířená,svět.hrazda,rámy,CB,bačkory AT 31/10,5 R15"
V případě nouze tel:728 822 337
čelda
Začínající diskutér
Příspěvky: 122
Registrován: 22 čer 2007 05:39
Bydliště: Pardubice

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od čelda »

....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Frontera A Sport 2,0i LPG 85kW,černá,rok 1995
zvýšená,rozšířená,svět.hrazda,rámy,CB,bačkory AT 31/10,5 R15"
V případě nouze tel:728 822 337
čelda
Začínající diskutér
Příspěvky: 122
Registrován: 22 čer 2007 05:39
Bydliště: Pardubice

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od čelda »

..a další lekce...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Opel Frontera A Sport 2,0i LPG 85kW,černá,rok 1995
zvýšená,rozšířená,svět.hrazda,rámy,CB,bačkory AT 31/10,5 R15"
V případě nouze tel:728 822 337
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od modrasek »

..opět musím chválit :wink: :wink: :grin: , krásný fotečky. Asi nějak takhle umím parkovat
také :oops: . Kdysi jsem se divila, kde se mi vzal vzrostlý strom v kufru Škodofky :grin: :grin: . No jo, blondýna, spletla jsem si plyn s brzdou a už jsem ho tam
měla :grin: .....
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Rosta

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od Rosta »

modrasek píše:..opět musím chválit :wink: :wink: :grin: , krásný fotečky. Asi nějak takhle umím parkovat
také :oops: . Kdysi jsem se divila, kde se mi vzal vzrostlý strom v kufru Škodofky :grin: :grin: . No jo, blondýna, spletla jsem si plyn s brzdou a už jsem ho tam
měla :grin: .....
...no ale jestli jezdis tak, jak to vypada na fotce v avataru, tak vsechna cest :shock:
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od pato »

A takto parkujeme my chlapci Fronteráci.Paťo-Divoch
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od modrasek »

:oops: :oops: :oops: jo,jo, já jsem holka šikovná,.... :lol: :lol: :lol:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Rosta

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od Rosta »

pato píše:A takto parkujeme my chlapci Fronteráci.Paťo-Divoch
...ty voe, kde jsou nejaky auta. Takhle u nas na sidlisti vypadaj popelnice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Rosta píše:
pato píše:A takto parkujeme my chlapci Fronteráci.Paťo-Divoch
...ty voe, kde jsou nejaky auta. Takhle u nas na sidlisti vypadaj popelnice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No jo, to je fakt.... Rosťa má pravdu, takhle a hoooodně podobně vypadaji popelnice i u nás, tak jsem Vám také jednu vyfotil :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :mrgreen:
pajero.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: Zkouška - foto

Příspěvek od Žanek »

Popelnica jak popelnica. 8)
Odpovědět

Zpět na „Kniha přání a stížností“