Sraz ve Chříči AKCE ZRUŠENA

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

:shock: :idea: :lol:
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Kodl
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 16 kvě 2005 20:40
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek od Kodl »

Pánová a dámy . Protektory vydrží v terénu na silnici se loupou. Obhospodařuji 15 terénních aut v zaměstnání, věřte že pro cestu po dálnici to není,navíc se dají jen těžko vyvážit pro jízdu na silnici.
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Mám protektory ve předu na dodávce/vzadu též/,lítám s tím po dálnici okolo 130ky a je to ok.Možná si myslel protektory M/T,to pak asi jo.Že se hůř vyvažují,to je pravda,ale když je koupím tak mi je hned nahodí a kdybych viděl soupravu olůvek větší než je v kraji zvykem tak mi dají jinou gumu bez protestů.Ještě se mi nestalo že bych s tím měl problémy.Kupoval jsem dříve nové gumy ale pak se tady objevil maniak kterýho zábava byla tady po nocích gumy prořezávat,poliši nikoho nechytí tak co.Přešel jsem díky tomu na péčka a i když maniak už asi nežije,já už u protektorů zůstal.U těžších auťáků bouchaj to jo.KH.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Ukončit tuto rubriku na téma Sraz ve Chříči

Příspěvek od Milda »

Dovoluji si skromně poznamenat, že tato rubrika již nabaluje opět téma z jiného soudku. Prosím o přesun téma PNEUMATIKY do příslušného šuplíčku. Zde už pouze diskuze k proběhlému srazu v Bratronicích. Děkuji , Milda.
P.S.: Černé puntíky mi došly a nové ještě nedošly :evil: , tak máte kliku. Můžete ji nabídnout. někdo ji shání na LZ dveře. :D *Milda*
Naposledy upravil(a) Milda dne 17 lis 2007 22:56, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Že by se na dálnici loupaly,OK,to beru,když na nich budeš po dálnici lítat deně,ale když jedeš po dálnici jednou za rok 40 km rychlostí 80-100 km/h,navíc jsou konstruovaný do rychlosti tuším 140 nebo dokonce 160 km/h, Kodle,ty jezdíš v terénu 160 km/h?, vždyť takovou rychlost na silnici ten můj kýbl ani nevyvine :D no to se na mě nezlob,ale to by snad vydržet měli,nebo jsou snad dělaný tak,že je můžeš obout až když přijedeš do terénu a hned jak z něj vyjedeš,tak musí dolů???běžné užívání 50% terén, 50% běžné silnice,by vydržet měli bez mrknutí oka,navíc při rychlostech do 100 km/h!!!!! Jinak jsou to gumy na vyliž prdel,nebo snad bys jel např do Rumunska na A/T, a tam vždy při přejezdu terénu přezul na M/T a zpátky??? :D ,vždyť to je blbost :wink: ( nic ve zlém,ok?! :D )
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Plný souhlas s Vojtou.KH.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

MILDOVI:Milý Mildo,tato diskuse vyplynula z události která se stala v souvislosti se srazem v Chříči.Já se nikam s žádnejma gumama nestěhuju,když to Admin uzná za vhodný,tak ať to přesune,on je majitel a správce těchto stránek.Sem už stejně nikdo nic psát nebude,už je toho tady dost.Já když něco hledám na foru tak to prostě zadám do vyhledávače a je to.Jó to je život chlapče,buď zdráv a vesel.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Kodl
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 16 kvě 2005 20:40
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek od Kodl »

Sorry jestli někomu vadí můj názor na protektory. Je to zkušenost z praxe. Jezdím Toyotou Hilux v poměru 90% terén 10 procent silnice. Jezdím na protektorech a stalo se mi to již 4 x.Vždy na silnici v rychlostech okolo 90 KM/hod vždy v létě. Rozdíl je v tom, že se motám do 30 km od práce a tudíž se kdykoli vrátím na rezervě. Cenový rozdíl je značný a měl jsem samozřejmě na mysli terénní protektory.Osobně bych na protektorech do Rumunska nejel-považoval bych to asi za nejrizikovější část auta pro tuto cestu.Nerad bych někomu vnucoval svůj názor ale považuji toto fórum za zdroj informací,které jsou prověřené náma Fronterákama nikoli reklamou.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Jo,jo, vpohodě,nic proti,také si to po téhle zkušenosti asi nelajznu a na Rumuna pořídím nové M/T, na protektorech se budu pohybovat pouze po tady :wink:
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nimrod »

Byli upraveny fotky a opraven název Suzuki.
Brytt cz
Začínající diskutér
Příspěvky: 104
Registrován: 30 led 2006 11:53
Bydliště: Praha, Frontera-B 2.2 16V

Příspěvek od Brytt cz »

Bude někde více fotek? :?:

Už jsem je našel :oops:
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Video

Příspěvek od Nimrod »

No a opravud po dlouhé pauze je zde video. Ne nekamenujte mě, ale fakt se to špatně stíhá.
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Pěkné poježdění!!! :P Jen škoda toho rozlišení. :cry:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Tak se mi to video nějak ne a ne wodevřít :cry:
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Příspěvek od pato »

Je to dobré,je na čo pozerať.Paťo-Divoch
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“