Sraz ve Chříči AKCE ZRUŠENA

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

Vždyť ho vozíš stále, vezmi spolujezdkyni ať nejedeš domů sám
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda »

Jojo, pravda. Vždycky je lepší se vracet zpět i s pejskem :D
Naposledy upravil(a) Milda dne 17 lis 2007 22:55, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Brytt cz
Začínající diskutér
Příspěvky: 104
Registrován: 30 led 2006 11:53
Bydliště: Praha, Frontera-B 2.2 16V

Příspěvek od Brytt cz »

Chtěl bych poděkovat organizátorům za skvělé sobotní setkání v Bratronicích. Sice jsem byl po příjezdu některými označen za leštěnku, ale doufám, že jsem je přesvěčil o tom, že i B Frontera dokáže projet nějaký terén.
Zajištění objektu bylo perfektní a setkání opravdu potěšující.
Bohužel jsem musel brzo odjet, tak doufám, že příště se zdržím déle. Ještě jednou díky. :wink: :wink: :wink: :wink:
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

re

Příspěvek od honzík »

pridavam se k bryttovi - fakt fajn setkani - pokec i burty :-))

jen doufam ze na dalsi sraz uz prijedu se svym a ze se organizatori nebudou rozpakovat a akci rychle zopakuji ??!!

takze DIKY
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

Dokumentace

Příspěvek od Nimrod »

Tak co existuje nějáká dokumentace. Kdyžtak mě ji posílejte na mail a vyhodíme to na web.
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dokumentace Bratronice

Příspěvek od Milda »

Nimrod píše:Tak co existuje nějáká dokumentace. Kdyžtak mě ji posílejte na mail a vyhodíme to na web.
Dokumentace je víc jak na 2GBt. Nevím, jak to poslat. Asi přez PPL nebo DHL? Raději přez CD-R.
I já se připojuji k pochvale a rychlému zajištění náhradního terénu. Setkání nemělo chybu. Kdo nebyl, může jen litovat. Petře a Jitko z Berouna - velký dík za skvělou akci, krásnou sobotu a bezva partu. Mám dojem, že i v tom pěkném počasí máš taky prsty Ty - :D Zdraví Milda
Naposledy upravil(a) Milda dne 17 lis 2007 22:55, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

:oops: Děkujem převelice, pochvala potěší. Doufám že pár šrámu nikoho neodradilo a další akce se koná 3.3.2007 v Bělé pod Bezdězem a jelikož zde bylo napsáno již dost tak založím jiné vlákno v DOMLVY NA JEŽDĚNÍ
Naposledy upravil(a) PETR&JITKA dne 11 úno 2007 22:00, celkem upraveno 1 x.
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Akce byla naprosto bez chybná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Litujte,VY co jste nebyly :lol: a k off roadu nějakej ten šrám patří :D ............každej si přece rád přiveze z daleka nějakej ten souvenier rád :D
Uživatelský avatar
Nimrod
Site Admin
Příspěvky: 1354
Registrován: 23 dub 2005 22:26
Skype: davidek_74
Kontaktovat uživatele:

článek a fotky

Příspěvek od Nimrod »

Brytt cz
Začínající diskutér
Příspěvky: 104
Registrován: 30 led 2006 11:53
Bydliště: Praha, Frontera-B 2.2 16V

Příspěvek od Brytt cz »

Obrázek
Myslím,že toto foto ukazuje všechny účastníky srazu. Na té předešlé se ještě všichni nesešli.
Jinak opravdu ti co nebyli mohou jen litovat.
Ještě poprosím pokud má někdo z účastníků nějaké fotky, kde se pokouším zdolat nějaký terén, ať mi je prosím poše na můj mail Brytt@seznam.cz . Můj foťák zkolaboval, tak nemám žádnou dokumentaci. Díky
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Ahoj vespolek,akcička bezvadná,bohužel jsem musel před ukončením odjet..Má to trošku chybku,nikde tam na foto nevidím Vojtovo Kloudovo zvíře/Fronteru/ ani jeho samotného,možná jsem to špatně zkounul.Vojta měl trochu smůlu,cestou domů mu bouchla druhá guma,pokud jsou to ty volfy z fora tak potěš pánbůh.Celou dobu jsem si myslel že ten sršeň co tam lítá je Suzuki samurai a vona to byla Vitara.Na další akci jedu když bude volno,doufám že ta moje bude zdravá aby měl kdo tlačit.Jsem rád,že jsem viděl lidi se kterými komunikuju přes forum a nebo chat.Mějte se fajn,Majkl doufám do Brna dorazil v pohodě,borče napiš sem něco,ať víme že to tak je,pokud jsi v hokně.Traktor číslo tři do louže číslo čtyři.Konec hlášení.
PS:Sorka,Vojtu a zvíře už jsem našel.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Ahoj Pavle,tys kokal dobře,to se asi maličko překoukl Milda....Mildo, to skutečně nebyla Vitara,ale Samoška ( Samuraj ), k tomu přehlédnutí zřejmně došlo protože to měl celý jak kouli bláta :wink: , no a pro Pavla, už se chystá do věčných lovišť i třetí Wolf :( , podle mého jde o nějakou špatnou serii,všechny tři jsou poškozené ve stejném místě, a to na bočnici,kse bok přechází v běhoun 8)


PS: Pavle, chci TI poděkovat pomoc při výměně pneu na D5..........DÍKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Jaká pomoc?vždyť jsi to dělal sám,já akorát čuměl.Jó Samík je Samík,Vitara by tak nelítala,samík je nezmar,hovno kubíky a dělník ohromnej.Jó a ty gumy,narvi jim ty werwolfy zpátky,ať si je narvou,jesli topili málo pod kotlem a loupe se to,za to přece nebudeš platit.Tak zas někdy.Konec hlášení.
PS:Kdyby jsi si vzal takový zmetky/wolf/ do Rumánie,tak utřeš.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Nač ta skromnost Pavle,vždyťs mi držel auto,když jel kolem kamion :wink: ,jo,jo,už jsem s těma Wolfama domluvenej s Nimrodem a Kondorem,to víš,to bych byl v Rumunovi konečnej,to bych mohl jet domu :( ,tak doufám,že to s nima dobře dopadne a do Rumuna už pojedem a budu mít prďácký Tip Tyre mad max,nebo jak se ty brutality jmenujou :lol: 8)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“