Co takhle červnový Frontera párek?

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Lubomir_1
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2010 10:33
Bydliště: Čížkovice
Kontaktovat uživatele:

Co takhle červnový Frontera párek?

Příspěvek od Lubomir_1 »

Moc toho k ježděni a srazům není na výběr a tak dávám takový malý návrh setkání na pohodu s menší spanilou jízdou v rámci nějakého výletu, zakončenou "Frontera párkem" u kterého bychom pokecali a třebas i vymysleli něco ke společnému většímu poježdění?

Když už tu padá nějaký ten návrh, tak to je povětšinou pro Moravu a okolí, takže pro změnu zkusím změnu a navrhuji buď Středočeský nebo Severočeský kraj.

V Severočeském kraji bych mohl nabídnout pro táborák a přenocování (v autech či ve stanech) můj pozemek s možností přístupné toalety. Dostupnost je velmi dobrá po D8 (exit 48) i po R15. Umístění v pomyslném středu mezi městy Roudnice na Labem, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Litoměřice.

Můžeme se s dětmi zajet podívat na nějakou z okolních zřícenin, nebo se zajet vykoupat na nějaké koupaliště a pod. Prostě jenom důvod udělat si hezký den a užít si ho.

TERMÍN - měli bychom to stihnout ještě před prázdninami, než se mnozí rozprchnou po dovolených. Takže první návrh sobota 18.06.2011, druhý návrh pak následující sobota 25.06.2011, se srazem kolem poledního, aby měli dostatek času v pohodě dorazit i ti, co by to dali z větších dálek.

Bude-li zájem, klidně nějaký ten program na základě předložených námětů připravím.

Pokud zájem nebude, opeču si buřta klidně sám :mrgreen:

Takže předběžní zájemci:
[*]jenik m-bubu - frontea A 2.8 TD sport 1996
[*]blacwater - Frontera A Long 2,4 i - Bílá, pneu 31 A/T, CB President, přizvedlá (lehce)
Naposledy upravil(a) Lubomir_1 dne 29 kvě 2011 20:51, celkem upraveno 3 x.
Frontera B 2.2 DTI 2002 85 kW dlouhá, manuál, tlumiče dusíkové Pro-Comp +5 cm, zadní péra +5 cm, CB vozidlová Albrecht AE 6890 + ruční Alan 42 Multi. Je mi pomocníkem při mé práci dokumentárního fotografa i pro výlety do térenu.
jenik m-bubu
Příspěvky: 3
Registrován: 28 kvě 2011 12:10
Skype: hansz
Bydliště: litomerice

Re: Co takhle červnový Frontera párek?

Příspěvek od jenik m-bubu »

ahoj jsem asi skoro tvuj soused jsem z ltm ale pod mostem do cementarn mam zahradku skoda že toho 18 budu jete v praci na lodi jinak bych na toho buřta šel kdyb to bylo o tyden pozdeji bylo by to supr ale neda se nic delat mi se mužem sejit když se domluvime kdy koliv zatim se mej Honza
frontea A 2.8 TD sport 1996 170 00Km
Lubomir_1
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2010 10:33
Bydliště: Čížkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co takhle červnový Frontera párek?

Příspěvek od Lubomir_1 »

Termín je pouze nastřelený pro začátek, ať je o čem diskutovat. Takže už máme ke zvážení 2 termíny :grin:

Takže do začátku přídáme ještě 25.06.2011 a zapisuji jej i na titulku.
Uživatelský avatar
blacwater
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 31 kvě 2010 14:04
Bydliště: Vitice - Kostelec n Č/l

Re: Co takhle červnový Frontera párek?

Příspěvek od blacwater »

Ahoj
Termín je dobrej a pokud dám po rumunsku auto do kupy :lol: rád se přidám .
Čekám jen na díly :grin:
Frontera A Long 2,4 i - Zelená ,Bodylift 50 mm , podvozekTrail Master stage II , GT Radial Adventure 33x12,5 R 15 ,
naviják 5,5 t,světelná rampa ,CB President , Tel. 776 224 878
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Co takhle červnový Frontera párek?

Příspěvek od Vokoun »

Lubomir_1 píše:Termín je pouze nastřelený pro začátek, ať je o čem diskutovat. Takže už máme ke zvážení 2 termíny :grin:

Takže do začátku přídáme ještě 25.06.2011 a zapisuji jej i na titulku.
Já se nechytám, jsem v Řecku na dovči.
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
qwap-Nitra
Začínající diskutér
Příspěvky: 212
Registrován: 16 lis 2010 18:27
Skype: qwapNR
Bydliště: Nitra, Frontera B 2.2dTi RS

Re: Co takhle červnový Frontera párek?

Příspěvek od qwap-Nitra »

vynikajuci napad! hlavne spolu s fotenim... :) bohuzial nevyhovuje mi ani termin (akurat si sa mi trafil do statnic:) ) ani miesto... ale ak bude dalsi rocnik urcite si to nenecham ujst! :)
Opel Frontera B 2.2dTi RS '99, cca 170.000km, volnobezky AVM, zdvihnuta o 5cm, pneu Vraník Truck 2000 235/70 R16
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“