zraz fronter na slovensku resume

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
janoduch
Začínající diskutér
Příspěvky: 480
Registrován: 04 úno 2008 21:33
Bydliště: SLOVENSKO/GELNICA ---2,2/16V LTD benzin
Kontaktovat uživatele:

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od janoduch »

v tom stebou uplne suhlasim ale ak niekde niesom nahlaseny ako napriklad myslivec tak ani nereagujem
Milacik- B 2,2 /16V LTD -benzin/LPG,malicko zdvyhnuta, Body lift 5 cm,navijak 5,5t ,rosirena ,nove pneu EXTREME T3:*.skype bubo.ja,icq-431432153.janoduch@post.sk +421915897103/+421948001033
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od Janeš Petr »

což to je taky pravda :wink:
Uživatelský avatar
RAV9
Začínající diskutér
Příspěvky: 416
Registrován: 15 čer 2008 14:21
Bydliště: Malacky, SVK

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od RAV9 »

neviem co ostatnym do toho take dolezite prislo... ja som mal chripku jak svina (5 dni po zraze som nevstal z postele) ale nadopoval som sa a prisiel som aspon na chvilu.
Land Rover Discovery 2
*pt*
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2006 16:14

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od *pt* »

eskimo píše:inac teraz bok zraz v gbelciach a v den ked sa mal zacat tak to zrusili :grin: a zatial sa nevie preco
no to bol iny extrem, nahlasenych cez 50 vozov a v den zrazu v piatok o 11.00 napisat na fore suchy oznam, ze akcia ZRUSENA :!: :shock:
som presvedceny ze este nikomu sa v offroad svete nepodarilo v jeden den nasrat viac ludi :roll:

ale nakoniec to zachranovali miestne off cluby, jeden zraz sa okamzite zorganizoval v Morovne pri Prievidzi a druhy v Besi .. za ten v Besi mozem povedat ze dopadol vyborne - super atmoska, pekna predlzena trat, gulas, dokonca na posledny chvilu vznikli aj nalepky :grin:

aj Pistik, ty len nic nevzdavaj, neboj sa , aj ked nabuduce sa zideme len v rovnakom pocte, ma to urcite svoj zmysel :wink:
mfg

*pt*

Lexus NX200t
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od Vokoun »

Pravda :!: Je to jenom forma přirozené selekce :!:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od myslivec »

Takže pro učastníky této debaty, oznamuji asi jako jediný svou neúčast včas. Pokud vím, tak měsíc před srazem je nahlášeno plno lidí a týden před srazem hrstka skalních :roll: :roll: , potom se nedivím, že organizátor se zaplacenými zálohami za trať a žrádlo je vytočenej do běla :evil: :evil: , ale to je ta naše povaha......... Za další už jsem opakovaně dal ve známost, že na bezúčelné kravení s autem v terénu a hledání jeho limitů mě fakt neužije, používám auto každý den a nemohu si dovolit ho po Off srazu nechat třeba týden v servisu, pokud se jedná o nutnost použití auta ke svozu zvěře, tak je to samo něco jiného, jen jsem velmi obezřetný a někdy i opakovaně z auta vystoupím a terén který neznám projdu s baterkou v ruce(zůstat zaháknutý na pařezu je fakt na hovno) a potom si dojedu třeba pro divočáka 8) . Takže bych byl velmi rád, aby se do mě kolegové ze Slovenska zbytečně neobouvali a vyřídili si to s těma pseudooffrouďákama, kteří naslibují a potom skutek utek, že :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
eskimo
Začínající diskutér
Příspěvky: 320
Registrován: 17 zář 2008 20:03
Bydliště: Nitra,Slovensko

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od eskimo »

myslives sorry neber to ze s :grin: a do teba navazam to nebol umysel :mrgreen:
astra 1,7cdti
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od Žanek »

...... na bezúčelné kravení s autem v terénu a hledání jeho limitů mě fakt neužije, používám auto každý den a nemohu si dovolit ho po Off srazu nechat třeba týden v servisu,

Jsme na tom stejně, teď mě stačilo být téden bez auta díky fouklýmu těsnění . Prostě kdo chce na srazy ať jezdí , kdo ne čučí doma. Je snad každýho věc jak se rozhodne svoje auto využívat. Prostě na autě mně sere každý zbytečný škrábnutí.
Uživatelský avatar
Vokoun
Ultra diskutér
Příspěvky: 3017
Registrován: 30 dub 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od Vokoun »

Je důležité vědět, kdo je kdo :wink:
Frontera B 2.2DTi 16V Sport RS,r.v.10/98, trošinku upravená
Žiju OFF !
http://www.fronteramorava.estranky.cz/
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od myslivec »

Jan Sekanina píše:...... na bezúčelné kravení s autem v terénu a hledání jeho limitů mě fakt neužije, používám auto každý den a nemohu si dovolit ho po Off srazu nechat třeba týden v servisu,

Jsme na tom stejně, teď mě stačilo být téden bez auta díky fouklýmu těsnění . Prostě kdo chce na srazy ať jezdí , kdo ne čučí doma. Je snad každýho věc jak se rozhodne svoje auto využívat. Prostě na autě mně sere každý zbytečný škrábnutí.
Škrábnutí je na těch našich babkách už dost, tak proč přidávat další :lol: :lol: :lol: a nemyslím, že je to o čučení doma. To jsem takhle před týdnem zahučel do rákosu na kačenách, tak nějaká ta povrchová ranka přibyla 8) 8) :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
majo
Moderátor
Příspěvky: 609
Registrován: 23 led 2009 10:25
Bydliště: Gelnica

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od majo »

Prepáčte chalani,nechcel som do tejto diskusie vstupovať,ale nedalo mi to! Každý vie prečo si FRONTERU kupoval a akú!
a) niekomu to auto vyhovuje na každodené použitie a presne také potreboval!
b)niekto si ho kúpil pre zábavu!
c)niekto pre zvyšovanie si EGA!
Tie autá potom podľa toho asi aj vyzerajú: a- skupina sa stará o čo možno najlepší tech. stav!
b- upravuje si autá, za účelom zlepšenia prejazdnosti terénom!
c-skupina robí všetko pre to, aby ich autá čo najlepšie vyzerali!
Ja si tiež myslím,že je každého osobná vec, do ktorej skupiny chce patriť!Skutočnosť,že sú medzi nami(vami) sľubotechny je smutná,ale ľudia sú rôzny!Je dobre túto skutočnosť rozlišovať! Organizátora plne chápem a nečudujem sa, že stratil chuť v tomto pokračovať! No vyčítať tu ľuďom na fóre, že nemajú záujem si svoje autá huntovať ,nieje podľa mňa na mieste! A zvlášť ak s kritikou nezačne sám organizátor zrazu,ktorého sa to priamo týkalo! Lepšie by podľa mňa bolo,vybaviť si to medzi sebou samotný ZAINTERESOVANÝ! Ja len toľko!UŽ MLČÍM ,keďže nepatrím medzi zainteresovaných! :wink:
Naposledy upravil(a) majo dne 28 zář 2009 20:24, celkem upraveno 1 x.
Opel frontera 2,2DTI r.v.99 /5-dv
Nissan patrol 2,8 D r.v.89 /3-dv -španiel
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od Janeš Petr »

majo píše: c)niekto pre zvyšovanie si EGA!:
fronteru ? :mrgreen: :mrgreen: kde žiješ, ty doby už dávno odvál čas :lol:
Uživatelský avatar
majo
Moderátor
Příspěvky: 609
Registrován: 23 led 2009 10:25
Bydliště: Gelnica

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od majo »

Janeš Petr píše:
majo píše: c)niekto pre zvyšovanie si EGA!:
fronteru ? :mrgreen: :mrgreen: kde žiješ, ty doby už dávno odvál čas :lol:
Bol by si prekvapený,ako niekto fronteru vyčačká aby zapôsobil,ajkeď je to staré auto! :wink: Videl som,preto to píšem! :wink:
Opel frontera 2,2DTI r.v.99 /5-dv
Nissan patrol 2,8 D r.v.89 /3-dv -španiel
Uživatelský avatar
vlado007
Extra diskutér
Příspěvky: 2763
Registrován: 22 črc 2008 20:26
Bydliště: BA

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od vlado007 »

Hosi co tu furt riesite ci niekto humpluje auto v terene, alebo ze ci niekto na zraz ide alebo nie.TU JE PISANE O TYCH KTORY MALI PRIST A NEPRISLI.
Frontera 2.3 TD rv.92 5dv. bordova met. :)
Frontera 2,8 Tdi rv.97 5dv.
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: zraz fronter na slovensku resume

Příspěvek od myslivec »

vlado007 píše:Hosi co tu furt riesite ci niekto humpluje auto v terene, alebo ze ci niekto na zraz ide alebo nie.TU JE PISANE O TYCH KTORY MALI PRIST A NEPRISLI.
No konečně rozumná řeč, tak ať veřejně odůvodní, proč nedorazili a přitom se registrovali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“