na Svatu bude repetééé 17.-18. Května 2008-POZOR ZMĚNA DATA!

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
HANS
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 15 úno 2008 19:29
Bydliště: OLOMOUC FRONTERA 2.3TD zatím jen zvedlá a už i o pár čísel širší gumy 265/70/15 TEL.605 28 04 49
Kontaktovat uživatele:

Re: na Svatu bude repetééé 24.-25. Května 2008

Příspěvek od HANS »

Moc díky včera jsem se na to díval.čet jsem že tu někdo jede z ostravy tak jestli bych se moh připojit??? :roll:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: na Svatu bude repetééé 24.-25. Května 2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Čágo střelcí :wink: , tak za měsíc a pár dnů, tu máme repetééé na Svatu, tak bych pomááálu začal dělat seznámek, tak bych prosil kousky co maj za lubem dorazit, ať sem nebo na SZ bo muj mobil ( 606 913 282 ) seknou zprávičku o počtu lidí a počtu aut jako posledně, Díkes :lol:
Uživatelský avatar
MMS
Začínající diskutér
Příspěvky: 246
Registrován: 04 bře 2008 08:26
Bydliště: Jesenice u Prahy

Re: na Svatu bude repetééé 24.-25. Května 2008

Příspěvek od MMS »

tak Vojtíku já hlásim sebe a... asi jen sebe. Jedu z Prahy. Jestli jede někdo stejně tak se rád připojím.
legenda :Frontera 2.2. dlouhá leštěnka LPG
Alfa romeo 156 2.4JTD
Golf V LPG
Uživatelský avatar
MMS
Začínající diskutér
Příspěvky: 246
Registrován: 04 bře 2008 08:26
Bydliště: Jesenice u Prahy

Re: na Svatu bude repetééé 24.-25. Května 2008

Příspěvek od MMS »

...jen pro upřesnění... jedu já a má bíla froncka :grin:
legenda :Frontera 2.2. dlouhá leštěnka LPG
Alfa romeo 156 2.4JTD
Golf V LPG
kout.jk
Super diskutér
Příspěvky: 1109
Registrován: 13 led 2008 13:30
Bydliště: Dobroměřice (Louny)

Re: na Svatu bude repetééé 24.-25. Května 2008

Příspěvek od kout.jk »

MMS píše:tak Vojtíku já hlásim sebe a... asi jen sebe. Jedu z Prahy. Jestli jede někdo stejně tak se rád připojím.


Já jedu taky a jedu přes Prahu. Tipuju,že než se pojede,tak se zas nějakej konvoj nabalí. Už se nemůžu dočkat... (pořiď si CB)
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG :)
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: na Svatu bude repetééé 24.-25. Května 2008

Příspěvek od rescuer »

Hlásim: 1xAuto, 2xčlověk 1xpes - Vyjíždíme ze Žďáru nad Sázavou, CB CH16, PMR CH5, hlaste se do konvoje!!! :!:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: na Svatu bude repetééé 17.-18. Května 2008-POZOR ZMĚNA DATA!

Příspěvek od HUJER 4x4 »

DNES MĚ KONTAKTOVAL MAJITEL TRATĚ "NA SVATU" S TÍM, ŽE NÁŠ SRAZ MUSÍ BÝT KVŮLI POSUNU DALŠÍCH AKCÍ PŘELOŽEN A TO O TÝDEN DŘÍV, TAKŽE SE NA SVATU SJEDEME UŽ O VÍKENDU 17. - 18. KVĚTNA S TÍM, ŽE KDO BUDE CHTÍT, MŮŽE DORAZIT JIŽ V PÁTEK ODPOLEDNE, JINAK OPĚT OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ JE SOBOTA, TAK SE NA VÁS MLÁDEŽI TĚŠÍME!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: na Svatu bude repetééé 17.-18. Května 2008-POZOR ZMĚNA DATA!

Příspěvek od Milda »

Vojtí, já vím, že je s těmi srazy hrozně práce a zařizování všeho, ale takhle mávat s termínama je hodně zlé. :( Nejdřív přeložen Rumun, teď Horažďovky, to bude zas smutků. :cry: No snad to někomu vyjde i přez ten přesun. Já už jsem si ale na 17týho nahodil zakázku a majitel s tim počítá. Takže mám peška. 24. budu sedět na pr..li doma. Když se o tom ví 2 měsíce předem, tak to není fér to měnit, i když je to ještě za měsíc. Tak ať se vám to vydaří.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: na Svatu bude repetééé 17.-18. Května 2008-POZOR ZMĚNA DATA!

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Milda píše:Vojtí, já vím, že je s těmi srazy hrozně práce a zařizování všeho, ale takhle mávat s termínama je hodně zlé. :( Nejdřív přeložen Rumun, teď Horažďovky, to bude zas smutků. :cry: No snad to někomu vyjde i přez ten přesun. Já už jsem si ale na 17týho nahodil zakázku a majitel s tim počítá. Takže mám peška. 24. budu sedět na pr..li doma. Když se o tom ví 2 měsíce předem, tak to není fér to měnit, i když je to ještě za měsíc. Tak ať se vám to vydaří.
Kdybych to věděl dřív, datum bych sdělil dřív, ale jak všichni dobře víte, nejsem majitelem tratě, takže jsem závislej na tom, co mi sdělí majitel a kdy je ochotnej trať zapůjčit, také mě to sere a není mi to příjemný, ale já s tím nic neudělám a nezměním to, já se to dozvěděl dnes v deset večer, když mi majitel tratě sdělil, že pokud chci akci udělat tak přesouvá termín na toho 17.-18.5., protože v Neděli 25.5. už na trati budou řádit bagry a upravovat trať na závody které se tam jedou 1.6., což je týden poté. A o víkendu 24.-25.5. snad na prdeli nikdo sedět nemusí, vždyť nějaký sraz nebo poježdění může zorganizovat kdokoliv a kdykoliv...........např tankodrom v Písku by na tento datum 24.-25.5. měl být volný, tak pokud se to někomu nelíbí nebo nemůže 17.-18.5. rád sdělím kontakt na Píseckej tankodrom a další akci si může vzít pod palec kdokoliv jinej......to já už fakt nestíhám :wink:
Uživatelský avatar
myslivec
Super diskutér
Příspěvky: 1210
Registrován: 01 dub 2008 14:01
Skype: myslivec77
Bydliště: Brno - Židenice

Re: na Svatu bude repetééé 17.-18. Května 2008-POZOR ZMĚNA DATA!

Příspěvek od myslivec »

vojtech.kloud píše:DNES MĚ KONTAKTOVAL MAJITEL TRATĚ "NA SVATU" S TÍM, ŽE NÁŠ SRAZ MUSÍ BÝT KVŮLI POSUNU DALŠÍCH AKCÍ PŘELOŽEN A TO O TÝDEN DŘÍV, TAKŽE SE NA SVATU SJEDEME UŽ O VÍKENDU 17. - 18. KVĚTNA S TÍM, ŽE KDO BUDE CHTÍT, MŮŽE DORAZIT JIŽ V PÁTEK ODPOLEDNE, JINAK OPĚT OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ JE SOBOTA, TAK SE NA VÁS MLÁDEŽI TĚŠÍME!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Víš co začíná 16. května????????????? Tak to určo nedorazím 8) 8) 8) 8) :arrow:
Uživatelský avatar
Žanek
Super diskutér
Příspěvky: 1778
Registrován: 04 lis 2007 00:21

Re: na Svatu bude repetééé 17.-18. Května 2008-POZOR ZMĚNA DATA!

Příspěvek od Žanek »

Tak toho srnce nech někomu jinýmu :mrgreen: třeba mě. :evil:
Uživatelský avatar
janoduch
Začínající diskutér
Příspěvky: 480
Registrován: 04 úno 2008 21:33
Bydliště: SLOVENSKO/GELNICA ---2,2/16V LTD benzin
Kontaktovat uživatele:

Re: na Svatu bude repetééé 17.-18. Května 2008-POZOR ZMĚNA DATA!

Příspěvek od janoduch »

myslivec píše:
vojtech.kloud píše:DNES MĚ KONTAKTOVAL MAJITEL TRATĚ "NA SVATU" S TÍM, ŽE NÁŠ SRAZ MUSÍ BÝT KVŮLI POSUNU DALŠÍCH AKCÍ PŘELOŽEN A TO O TÝDEN DŘÍV, TAKŽE SE NA SVATU SJEDEME UŽ O VÍKENDU 17. - 18. KVĚTNA S TÍM, ŽE KDO BUDE CHTÍT, MŮŽE DORAZIT JIŽ V PÁTEK ODPOLEDNE, JINAK OPĚT OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ JE SOBOTA, TAK SE NA VÁS MLÁDEŽI TĚŠÍME!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Víš co začíná 16. května????????????? Tak to určo nedorazím 8) 8) 8) 8) :arrow:
tak to je teda pjekne na hovno :!: mne to tetka vubec nevychadza ! mal som to uz tak zariadene ze mam v praci volno od 22 a teraz sa to uz prelozit neda.kurva :oops: :x fix
Milacik- B 2,2 /16V LTD -benzin/LPG,malicko zdvyhnuta, Body lift 5 cm,navijak 5,5t ,rosirena ,nove pneu EXTREME T3:*.skype bubo.ja,icq-431432153.janoduch@post.sk +421915897103/+421948001033
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6689
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: na Svatu bude repetééé 17.-18. Května 2008-POZOR ZMĚNA DATA!

Příspěvek od Janeš Petr »

Kdybych to věděl dřív, datum bych sdělil dřív, ale jak všichni dobře víte, nejsem majitelem tratě, takže jsem závislej na tom, co mi sdělí majitel a kdy je ochotnej trať zapůjčit, také mě to sere a není mi to příjemný, ale já s tím nic neudělám a nezměním to, já se to dozvěděl dnes v deset večer, když mi majitel tratě sdělil, že pokud chci akci udělat tak přesouvá termín na toho 17.-18.5., protože v Neděli 25.5. už na trati budou řádit bagry a upravovat trať na závody které se tam jedou 1.6., což je týden poté. A o víkendu 24.-25.5. snad na prdeli nikdo sedět nemusí, vždyť nějaký sraz nebo poježdění může zorganizovat kdokoliv a kdykoliv...........např tankodrom v Písku by na tento datum 24.-25.5. měl být volný, tak pokud se to někomu nelíbí nebo nemůže 17.-18.5. rád sdělím kontakt na Píseckej tankodrom a další akci si může vzít pod palec kdokoliv jinej......to já už fakt nestíhám :wink:[/quote]

já jen doufám,že ses nenaštval, a příště se na nějaké organizování nevykašleš... osobně bych asi nic takovýho pod palec nechtěl,už třeba jen pro tu zodpovědnost,že se najde, v uvozovkách, mezi dvaceti lidma jeden kreten,co si myslí,že za tři stovky si může dovolit uplně všechno , a ten co to má pod palcem, pak,když všichni odjedou spokojeně domu, jde sázet stromky,co ten dotyčnej z prdele rozjezdil . např. jako v tom Písku.nevím, jak to tam nakonec dopadlo,ale po ničem podobném netoužím... prostě to nevyšlo,tak nevím,co je na tom k diskutování :wink:
Uživatelský avatar
janoduch
Začínající diskutér
Příspěvky: 480
Registrován: 04 úno 2008 21:33
Bydliště: SLOVENSKO/GELNICA ---2,2/16V LTD benzin
Kontaktovat uživatele:

Re: na Svatu bude repetééé 17.-18. Května 2008-POZOR ZMĚNA DATA!

Příspěvek od janoduch »

mam takovej pocit ze tam budes asi sam nic v zlom ale take vieci se nedelaji tim nemyslim tebe ale majitele trate! ten termin 24/25 uz mnel kazdej domluvenej mnel nato 2 mnesice skoro tak se nato kazdy pripravil i pracovne i rodinne!to nini lehky jen tak vsechno zmnenit sorry :shock: :idea:
co tak skusit ho ukecat naspatek vzdit to sou jen 2dni co by stal ne?
Milacik- B 2,2 /16V LTD -benzin/LPG,malicko zdvyhnuta, Body lift 5 cm,navijak 5,5t ,rosirena ,nove pneu EXTREME T3:*.skype bubo.ja,icq-431432153.janoduch@post.sk +421915897103/+421948001033
Uživatelský avatar
Cobra
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 21 úno 2008 02:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: na Svatu bude repetééé 17.-18. Května 2008-POZOR ZMĚNA DATA!

Příspěvek od Cobra »

vojtech.kloud píše:DNES MĚ KONTAKTOVAL MAJITEL TRATĚ "NA SVATU" S TÍM, ŽE NÁŠ SRAZ MUSÍ BÝT KVŮLI POSUNU DALŠÍCH AKCÍ PŘELOŽEN A TO O TÝDEN DŘÍV, TAKŽE SE NA SVATU SJEDEME UŽ O VÍKENDU 17. - 18. KVĚTNA S TÍM, ŽE KDO BUDE CHTÍT, MŮŽE DORAZIT JIŽ V PÁTEK ODPOLEDNE, JINAK OPĚT OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ JE SOBOTA, TAK SE NA VÁS MLÁDEŽI TĚŠÍME!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak mě to narozdíl od ostatních vyhovuje naprosto skvěle, protože ten původní termín mám odpolední a z té se prostě neutrhnu, musel bych přijet někdy v noci, a že z Ostravy to je pěkná štreka... Nový termín je v pohodě, takže přijedeme někdy v pátek večer, hlásím 1x auto, 2 lidi a 1 pes... Prosím o přesné souřadnice místa pátečního srazu pro GPS. Dík. :grin:
Frontera A long, r.v.1997, 2,2i benzín + LPG, alarm Magicar 3000
Jen ve Fronteru víra tvá pevná, i když křehká, silou je, jež dere se i proti větru...
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“