Pidi sraz Praha

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Pidi sraz Praha

Příspěvek od DJ.Tom »

Ahoj takže dotazík přesouvám sem. Udělal bych jen tak malý sraz na pokec. Mám 2 možná hezký místa. První je na Císařské louce Což je ostrov na který je vjezd Ze smíchovské strany řeky. Dá se to dobře najít je to kousek od barandáku. Na ostrově je hodně místa k parkování poměrně klid a nádherná levná zahradní hospůdka. Možno i lukostřelba Lanové centrum atd. Terén na ježdění tam není spíš klid na pokec.

Druhá varianta. Okolí Točné což je tak 5 Km od prahy krásné klidné místo hezkého malého letiště. Opět krásná hospůdka a člověk je tam jak mimo prahu. Je tam pár malých lehkých cestiček i na projížďku. (les, pole, vojenské bunkry) Ale žádný offroad jen tak kkídek.

Co se týče termínu Mě to vyhovuje každý všednéí den odpoledne nebo za 14 dnů o víkendu.

Pak mě napadla ještě jedna věc, ale bohužel zatím nevím majitelé pozemku. Velký bývalý vojenský areál Lešany je to 20 Km od prahy směr Jesenice. Je to tam ohromný včetně trialů a hodně náročných terénů. Ale to bych nechal asi spíš na léto pro vícero lidí.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
DAN
Začínající diskutér
Příspěvky: 212
Registrován: 01 zář 2005 14:18
Bydliště: HK

Příspěvek od DAN »

Ta Cis. louka by byla OK - misto pro auta a klid na pokec :wink: Tak zkus vypustit nejaky termin a uvidime kdo se chytne ....
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od DJ.Tom »

No stejně bych radši navrhoval Točnou dá se tam aspoň trošku projet. Pro ty co to neznají je to část Prahy kde se cítíte jek v horách. Je to cca 3 Km z jižní spojky v úrovni barandovského mostu. Takže přístup ze všech stran Prahy je velmi rychlí. Můžu rozposlat mapičku souřadnice pro GS či být na CB. Termín bych navrhoval po příští víkend to jest: 15,16,17. čeren který koliv den. Popřípadě já můu kdykoliv v týdnu odpoledn. Tím nanačuj že se můžem sejít klidne jen ve dvou autech kdo je z Prahy a jen tak pokecat.
Ale byl bych rád kdyby se nás sešlo víc. Není problém zajistit i hospodu pro víc lidí. Kdo by chtěl zůstat přez noc a prohlídnout si hnusnou Prahu (centrum - nesnáším) je možnost jak postavit stan (příroda) tak v okolí sehnat levnější ubytování.
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
DJ.Tom
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 892
Registrován: 21 zář 2006 11:30
Skype: tomidum
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od DJ.Tom »

Haloo halooo nehlašte se všichni, Včera sem se tam byl podívat a i pár pomalu trialových míst se tam najde. A zamluvit hospodu pro více lidí taky není problém .. a vojenské bunkry čekajííí
AUTOELEKTRO bokovka PRAHA diagnostika Opel, VW koncern 777 21 30 21

Auta: Frontera 1. 94 2,4, 2. 97 2,2i, 3. 2000 2,2i, 4. 2003 2,2 Dti. Budoucnost... Touareg, nebo 5. Frontera 04 3,2i Automat
Teď přechodně Renault Laguna 1,8i držící silou vůle
Uživatelský avatar
B53
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 16 úno 2006 21:02
Bydliště: Středokluky
Kontaktovat uživatele:

PIDI

Příspěvek od B53 »

Koukám, žádný velký ohlas. Jestli to ještě platí přijel bych se podívat. Odpoledne nůžu, víkendy taky. Dej vědět. B53
Žanek

Příspěvek od Žanek »

Zájem jak v Brně. :roll:
Rosta

Příspěvek od Rosta »

Jan Sekanina píše:Zájem jak v Brně. :roll:
...taky mi to tak pripadlo :lol:
Luboš K.

Příspěvek od Luboš K. »

Ahojky,
o víkendu jsem v práci nebo na chalupě,ale skusil bych to skloubit.Odpoledne,po páté bych mohl skoro kdykoliv.Čauky Luboš K.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“